Koho podporují slavní: Které známé tváře volí Zemana a kdo je pro Drahoše?

Kdo? Miloš Zeman nebo Jiří Drahoš? Národ je rozdělen na dvě půlky, mnohdy se zdá, že dost znesvářené. Bývalí kamarádi si nemohou přijít na jméno jen kvůli tomu, že se liší v názoru na novou hlavu státu. Kdo se na Hrad nakonec nastěhuje? Co si o tom myslí známé tváře a do jaké míry se jimi necháte ovlivnit?

25.01.2018 - 12:01   |  
Koho preferuje Dana Morávková?
Zobrazit fotogalerii (11)

Před každou podobnou volbou všude na světě své názory veřejnosti pravidelně sdělují celebrity, sportovci, spisovatelé a další osobnosti veřejného života. Zdaleka nejde jen o prezidentský souboj. V České republice se však možná letos více než kdykoli předtím sleduje, kdo za kým stojí. Jestli si oblíbený herec z Ordinace v růžové zahradě vybral Drahoše, je pro voliče stávajícího prezidenta pomalu vlastizrádce. Totéž samozřejmě platí naopak.

Debata prezidentských kandidátů na Primě byla plná vulgarit, nepravd a útoků ze strany fanatických příznivců Miloše Zemana. Čtěte ZDE.

Celebrity jsou pod dohledem i proto, že Miloš Zeman se už několikrát nechal unést a prohlásil, že ho podporuje ten či onen a nakonec se to ukázalo jako pouhá osobní domněnka. Například Karel Gott jasně řekl, že Zemana konkrétně nepodpořil přesto, že to prezident oznámil v přímém televizním přenosu. Splést se může každý, nevyčítejme mu to. 

Kdo to tedy řekl "na plnou hubu"? Kdo se nebál vyjádřit názor, i když riskuje, že ho část národa s odlišným názorem odsoudí? Je patrné, že mnohem více příznivců z řad umělců a sportovců má zatím Jiří Drahoš.

Podporují Miloše Zemana

Michal David je oblíbeným hlavně mezi dětmi a částí mládeže, přesto jsou jeho postoje všeobecně známé. Kromě Zemana podporuje i Andreje Babiše.
Daniel Hůlka byl i součástí Zemanova štábu, resp. jedním z hostí po prvním kole prezidentské volby.
František Ringo Čech je možná největším podporovatelem současné hlavy státu mezi umělci. Když Zeman vedl ČSSD, byl dokonce poslancem za tuto stranu.
Zdeněk Troška se na adresu Miloše Zemana pochvalně vyjádřil už mnohokrát. Režisér, jehož sláva v posledních letech upadá, je jeho velkým fanouškem.
Ivo Knoflíček se k politice příliš nevyjadřuje. Bývalý fotbalový reprezentant a útočník Slavie však dal tentokrát jasně najevo, komu patří jeho hlas.
Ivan Vyskočil, který se v poslední době objevuje v nekonečném seriálu Ulice, si Zemana váží a přeje si, aby pokračoval v práci na Hradě.
Jaromír Jágr tvrdí, že Zeman je jeho neoblíbenějším politikem. Těžko říct, jak se toto poslouchá Andreji Babišovi, který se s ním rád ukazuje.
Helena Vondráčková se nijak netají podporou Miloše Zemana. Podle ní jde o moudrého člověka, zároveň je podle ní Andrej Babiš velmi schopným.
Jan Kůrka by si přál, aby současný prezident pokračoval podle něj v dobré práci. Sportovní střelec a bývalý olympijský vítěz si myslí, že i Zeman může za náš ekonomický růst.

Podporují Jiřího Drahoše

Aňa Geislerová je velkou fanynkou tohoto kandidáta. Svědčí o tom i jeho facebookový profil, na kterém to kvůli svým názorům také pěkně "slízne".
Monika Absolonová se také vyznala na Facebooku, koho preferuje. Stejně jako řada jejích kolegů si na Hradě přeje změnu.
Kateřina Emmons získala tři olympijské medaile na hrách v Pekingu a uvědomuje si, že současná hlava státu není tím pravým ořechovým.
Fero Fenič možná jednou natočí film o prezidentských kandidátech. Teď je však jasně "naladěný" na změnu, a proto si přeje za prezidenta právě Drahoše.
Jan Hrušínský je jedním z lidí, kteří jsou na straně Drahoše od samého začátku. Své preference tak logicky nebude měnit ani pro druhé kolo. 
Milan Šteindler byl během vyhlašování výsledků prvního kola ve štábu pana Drahoše. Na facebookovém profilu nenechává nikoho na pochybách, koho volí.
Tomáš Hanák prohlásil, že by si přál, aby "v každé třídě, na všech školách, všem žákům a budoucím generacím visel v rámečku slušný člověk". Vyjádřil podporu Drahošovi.
Eva Holubová několikrát v minulosti řekla, že si Zemana jako prezidenta vůbec neváží. Komu tedy dá hlas ve druhém kole, je jasné.
Dana Morávková se také nechala slyšet, že bude ve druhém kole volit Jiřího Drahoše. Je pro ni zárukou slušnosti, cti a inteligence.
David Limberský na Drahošovi obdivuje jeho vyjadřování a reprezentativní chování. Obránce Plzně ví, o čem mluví, sám je proslulý několika nepěknými aférkami.
Ilona Svobodová se rozhodovala podle toho, kdo dokáže porazit současnou hlavu státu. "Budu volit rozumného a reálného kandidáta, který může Miloše Zemana porazit," tvrdila herečka z Ulice.
Jan Rosák před prvním kolem se rozhodl pro Drahoše, protože podle něj působí nejserióznějším dojmem. Zemanovo jméno moderátor prý ani nemůže vyslovit.
Petr Janda je velkým příznivcem Jiřího Drahoše. Rocker a lídr skupiny Olympic se také objevil v jeho štábu po prvním kole. 
Jan Čenský jde volit také bývalého předsedu Akademie věd České republiky. Rozhodlo pro něj jeho vzdělání, chování a inteligence.
Zuzana Hejnová si dobře uvědomuje, že to nejdůležitější má Drahoš teprve před sebou. Ve velkém finále mu prý atletka moc fandí.
Leona Machálková v prvním kole dala svůj hlas Marku Hilšerovi Se stejnou samozřejmostí teď prý půjde volit Jiřího Drahoše.
Janek Ledecký se přiznal, že se bál, aby Miloš Zeman nevyhrál hned v první kole. To se nestalo, a tak může jít v kole druhém podpořit jeho vyzyvatele.


Přidat komentář

Pro vkládání komentářů se prosím přihlašte nebo zaregistrujte.

Výhody registrace:
Při registraci si můžete zvolit unikátní přezdívku a pod ní psát příspěvky. Tuto přezdívku vám nikdo nebude moci vzít. Registrace bude do budoucna jeden z našich nástrojů k udržení diskusí v přijatelných mezích.

Při registraci si můžete zvolit unikátní přezdívku a pod ní psát příspěvky. Tuto přezdívku vám v budoucnu nikdo nebude moci vzít. Zároveň registrací dáváte souhlas se zasíláním informací a nabídek tykajících se webu Čtidoma.cz nebo jeho provozovatele či obchodních partnerů.

Redakce si ponechává právo jakýkoli nevhodný příspěvek smazat bez udání důvodu.

Oldřich Johny

Stařík s chce asi užít státní pohřeb a povozit se na lafetě,tak mu to nedopřejme a volme Drahoše jednoduché že?

Ladislav (neověřeno)

Kdo z Vás zná pana Drahoše. Nikdy nikde se neprojevil a nikdy nebyl v politice a chce usednout do prezidentského křesla.Tak se všichni zamyslete co pro stát může udělat akademik.

Miroslav (neověřeno)

Často slyším že jsme v politice banánová republika ale to jsme na velkém omylu.My jsme totíž ještě na stromech jako ty opice.Jinak bez komentáře.Potrefené opice se samozřejmě ozvou.

Kačenka (neověřeno)

No fuj! Koukám na debatu na Primě a při představování paní Drahošové Zemanovi příznivci bučeli a křičeli fuj. To je kultura! To jste se teda předvedli! Se nedivím, že Zemana volí taková prasata, ale že i normální člověk? To snad ne!

agnes (neověřeno)

Plně souhlasím s Danou Morávkovou.

Bubakova (neověřeno)

Pani Haskova me zklamala. Neni prvni ani posledni clovek, ktery cely zivot hlasa jedno a na sklonku otoci. Neverim lharum, pana Zemana jso nevazim

Bodík (neověřeno)

Dobrý večer, nebudeme přece tady kritizovat, kdo,jak vypadá, kdo je na pohled více sympatický, či kdo je více pohyblivý..., jde přece o náš Český stát, o naši budoucnost a našich dětí. Je zde co řešit, ať už finance, hospodářství, školství, upadající ZDRAVOTNICTVÍ, důchody, bydlení, migranti a spoustu,spoustu dalšího pro normální lidi, takže pro mě je např. upřednostňující nepřijetí eura, to by nás průměrné lidi totálně polożilo a p. Drahoš hned na začátku prohlásil, že je pro přijetí eura. Takže jeho rozhodně volit nebudu.

roza (neověřeno)

jedině Drahoše

Kryštof (neověřeno)

To, že se Zeman snaží zůstat v křesle prezidenta za cenu těch největších podlostí, je smutné. Ještě smutnější je však zjištění,kolik hlopých voličů mu v tom pomáhá. " Opravdu skvělá vyhlídka"

Marquisde (neověřeno)

Lidi, klid. Volím našeho stávajícího presidenta, p. Zemana. Nějakého Drahouše jsem ještě před pár týdny vůbec neznal, nevěděl, že vůbec je, a že by se hodil do politiky. To, jak ho prosazují média, a jaké populi se mu dělá ve stádu, mezi různými celebritami, je jen divné a podezřelé. Musí se tolik soustředit, aby se vůbec vyždíml k něčemu, byť umě dělá, jakoby nic, ale kdo sleduje, pozná. Vadí mi neúcta k p. Zemanovi, i postu prezidenta, jako takovému. Vadí mi naprosto neslušné a primitivní narážky na zdravotní stav, zato nikdo nesdělil, co konkrétně prezident Zeman udělal špatně, v čem se zkorumpoval, apod. . Nic. Pojďte v pátek, volit Zemana ! Tím jim utneme tipec všem !

Vaclav Hruby

Po včerejšku mam jistotu koho budu volit, rozhodně nechci za premiéra člověka který všechno kritizuje a nenabízí žádná řešení a tím je Fiala z ODS.Proto jasná volba Zeman a pokračování současné politiky.

Marek Janda (neověřeno)

Koukám , že pražští umělci patří do pražské kavárny. Já budu radši říkat Drahý Miloši , než Milý Drahoši

deana (neověřeno)

Je věcí každého občana na kterou stranu se přikloní. Dříve jsem byla zastáncem M.Zemana Velmi mě zklamal ve spoustě věci./nejvíce kvůli Babišovi/ Proto budu volit pana Drahoše. Deana

Kveta (neověřeno)

Vážení spoluobčané,sleduji debatu a jsem nadšena z pana prezidenta,opravdu schopny politik a pan Drahoš má stále ůsta na stranu a to svědší o pohrdání a falši,tak at ho kavárna volí,po revoluci měli obavy že se neuživí a kde jsou dnes,lidé kteří poctivě pracuji nejsou zdaleka tak za vodou jako oni určitě jim to nezávidím,ale volím ZEMANA

Pavel Chalupa (neověřeno)

Zeman a komunisti už tu byly dlouho.Je čas odejít.Babiše do koše.

Josef Macháček (neověřeno)

Většinou to je jako ve firmě, kdo toho moc neumí, uděláme ho šefem, aby vyplňoval papíry !!! Skutečný věděc nemá na papírování čas !!!

Dana (neověřeno)

Zeman je prezident těch obyčejných lidí a ne těch zpanštělých umělců, kteří mu nesahají ani po kotníky, to samé pan Drahoš, udělal by nejlépe, kdyby se věnoval práci akademika a nedělal loutku panu Kalouskovi a knížeti

Hanča (neověřeno)

Volím pana Zemana, protože je politik jak má být. Pan Drahoš ať se radši věnuje své profesi. Myslím si, že by to nebyl dobrý prezident pro nás obyčejné lidi, ale jenom pro ty boháče. A ty špíny co hází na pana Zemana, to je hnus. To co se teď děje v naší zemi je něco strašného, je mi z toho nanic.

Voráček (neověřeno)

Drahoše volí Horáček, Kalousek, Fiala a jim podobný. Jejich zásluhou jsme tam kde jsme. Říká se vrána k vráně. Drahoše dotáhl Kalousek, proč asi. Žijící Češi v zahraničí by neměli voli. Nežijí tady. Mi jim jejich strany tam kde bydlí taky nevolíme. Volím pana Zemana.

jasnovidec (neověřeno)

Zeman je vlastenec "každým coulem",což o Drahošovi říci nelze.Že Drahoše podporuje Svěrák st. mně nepřekvapuje,Před 5ti roky podporoval cizáka Schwarzenberga.Takových a podobných "vlastenců" lze najít v Drahošově týmu celou řadu.Kdo chcete postoupit riziko,znásilnění vaší dcery,volte Drahoše.On,Drahoš,je ten vítající v naší vlasti afričany.Zajímavé,že Německo říká,že je Drahoš pro Německo "nadějí"!!!!To hovoří samo za sebe.......

Radek Drobilič

Od zvolení našeho současného pana prezidenta po celou dobu jeho funkčního období je proti němu rozjetá anti kampaň .Média ho nijak nešetří, politici z větší části poukazují pouze na jeho nedostatky a i kdyby se postavil na hlavu, vždy to udělá špatně! Pak se to nemá vše projevit na prezidentově zdraví. Takové tlaky byl ustál snad jen člověk bez emocí v podobě nějakého sociopata s kachním žaludkem. Jsem obyčejný občan se středoškolským vzděláním, který se snaží řídit vlastním rozumem a ne tím, co mi říkají druzí. Za sebe říkám, že máme na hradě nejrozumnějšího člověka, jakého jsme mohli mít. Máme tam člověka, který prosazuje státní zájmy a ne vlastní zájmy nebo zájmy zájmových skupin.Nešířím kolem sebe nenávist, ani nepodsouvám skrytě jaká jediná je správná volba. Jen doporučuji, aby každý začal požívat zdravý rozum a neřídil se tím, co mu kdo nakuká. I zde platí to známé pořekadlo:"Stokrát opakovaná lež se stává pravdou". Pro mě je pan Zeman na hradě záruka bezpečnosti a prosperity této země ,moc si ho za to vše co dělá vážím a pro mě je jasná a jediná volba.

Radek Drobilič

Od zvolení našeho současného pana prezidenta po celou dobu jeho funkčního období je proti němu rozjetá anti kampaň .Média ho nijak nešetří, politici z větší části poukazují pouze na jeho nedostatky a i kdyby se postavil na hlavu, vždy to udělá špatně! Pak se to nemá vše projevit na prezidentově zdraví. Takové tlaky byl ustál snad jen člověk bez emocí v podobě nějakého sociopata s kachním žaludkem. Jsem obyčejný občan se středoškolským vzděláním, který se snaží řídit vlastním rozumem a ne tím, co mi říkají druzí. Za sebe říkám, že máme na hradě nejrozumnějšího člověka, jakého jsme mohli mít. Máme tam člověka, který prosazuje státní zájmy a ne vlastní zájmy nebo zájmy zájmových skupin. Nešířím kolem sebe nenávist, ani nepodsouvám skrytě jaká jediná je správná volba. Jen doporučuji, aby každý začal požívat zdravý rozum a neřídil se tím, co mu kdo nakuká. I zde platí to známé pořekadlo: " Stokrát opakovaná lež se stává pravdou". Pro mě je pan Zeman na hradě záruka bezpečnosti a prosperity této země ,moc si ho za to vše co dělá vážím a pro mě je jasná a jediná volba.

Andula (neověřeno)

souhlasím

Eduard (neověřeno)

100% Drahoš

David Rambousek (neověřeno)

Volím Jiřího Drahoše.Dost politickým dinosaurům a jejich vazbám na minulost.Zeman je dobrý rétor ale špatný mentor!

kivana (neověřeno)

Náš prezident je Miloš Zeman a bude i nadále.

Miroslav Třeček

vážení příznivci Miloše Zemana....jak tak čtu vaše komentáře,tak mám pocit že jste za posledních min. 20 let neposlouchali vašeho favorita...nyní tento nejvišší představitel nás všech, většinou lže...vyjadřuje se často vulgárně a nerespektuje zakladní pravidla, které musí platit pro většinu z nás. Stydím se za něj jako jsem se styděl za Klause, zloděje propisek a jeho učelové amnestie pro gaunery za miliardy ...přál bych si aby volby vyhrál pan Drahoš...jiná volba pro mne není, mám dítě a přál bych si, aby se už nemusel ptát proč ho učím mluvit slušně, když pan prezident nemusí...Už bylo dost těch co přivedli naši zemi tam kde je...Na vysočině v papučích mu bude lépe

Miroslav Třeček

vážení příznivci Miloše Zemana....jak tak čtu vaše komentáře,tak mám pocit že jste za posledních min. 20 let neposlouchali vašeho favorita...nyní tento nejvišší představitel nás všech, většinou lže...vyjadřuje se často vulgárně a nerespektuje zakladní pravidla, které musí platit pro většinu z nás. Stydím se za něj jako jsem se styděl za Klause, zloděje propisek a člověka co udělil učelovou amnestie pro gaunery za miliardy ...přál bych si aby volby vyhrál pan Drahoš...jiná volba pro mne není, mám dítě a přál bych si, aby se už nemusel ptát proč ho učím mluvit a chovat se slušně, když pan prezident nemusí...Už bylo dost těch co přivedli naši zemi tam kde je...Na vysočině v papučích mu bude lépe

Jiri Slany

TieNa

Jaroslav Brousek (neověřeno)

Moc se mi líbí stálé kecy o pomstichtivosti p.Zemana.Zkuste si představit,že jste vytáhl LEVICOVOU politickou stranu z podprůměrnosti,a ona se vám odvděčila podrazem při prezidentské volbě a zvolila PRAVICOVÉHO PRESIDENTA.To přeci jasně ukazuje že volitelé museli být nějak zmanipulovaní.je přece nad slunce jasnější,že post na hradě a většina v parlamentě dává skutečnou šanci něco dělat.Nebo PŘEKÁŽEL při nějakých machinacích.

Bohumil Bukovanský (neověřeno)

ahoj všem, tak jsme jako republika prohráli a tramvajenky rozhodly

Miláček (neověřeno)

Dobrý večer,lidem České Republiky. To co se strhávalo na sociálních sítích, ty šílené hysterické scény. Od toho, že jsme národ dementů a že budou lidi emigrovat atd. To mi přijde opavdová hrůza ! Já jsem volil Miloše, protože je to člověk na úrovni, který je absolutně v obraze a na vše odpovídá ihned spatra. Má zájem o tuto zemi a svůj úřad zastává skvěle. To, že prezident rozhodně neochrání republiku před uprchlíkama je jasná věc, pro každýho, kdo má v makovice alespoň trochu IQ. Já ale jsem rád, že je proti a tak jako prezident vystupuje. To posmívání a zavádějící informace o jeho zdravotním stavu, považuju za totální sprostotu. Pana Drahoše by jsem rozhodně nemohl volit, protože nemá jasný názory, na vše nejlépe má ten i ten a lehce se stane loutkou vlivných. Je pro mě jako polívka, která není okořeněná ani osolená. Jen takovej blevajz. A blevajz já opravdu nerad. Jen vám vy demokrati chci říct, že vy co jste zděšení výhrou Miloše a chcete někam emigrovat a nebo řvete, že to tak nenecháte )))...já v případě výhry pana Drahoše by jsem nebyl nadšen, ale rozhodně jsem schopen uznat výhru a v tom je vy kavárenský povaleči rozdíl mezi námi.

Sally (neověřeno)

Zemanje nejlepsi polistopadovy president. Dekuji umelcum, kteri ho podporuji a smeji se saskum jako Hrusinsky, kteri se prostituuji a za prachy pana presidenta Zemana hani.

Sally (neověřeno)

Zemanje nejlepsi polistopadovy president. Dekuji umelcum, kteri ho podporuji a smeji se saskum jako Hrusinsky, kteri se prostituuji a za prachy pana presidenta Zemana hani.

vojtěch jírů (neověřeno)

Proč drahoše

Stránky