Smutné odcházení Miloše Zemana. Jestli mu zůstali nějací přátelé, měli by konečně zasáhnout

O současné hlavě státu si můžete myslet cokoli. Ale to, co se z Miloše Zemana stalo, je velmi smutné a nešťastné. Nepřejeme to komukoli, natož muži, který byl v minulosti uznáván pro svou inteligenci a přehled. Co z toho ale zbylo? Vulgarity a neschopnost se ovládat.

17.10.2018 - 06:45  
Má ještě vůbec Zeman na to, aby čelil tlaku Andreje Babiše?
Zobrazit fotogalerii (4)

Možná bylo vlastně dobré, když jsme před časem mluvili o tom, že se Miloš Zeman snaží mstít všem svým nepřátelům. Byla to známka toho, že mu to stále myslí a je schopen rozeznat, kdo je pro něj zlý a kdo dobrý.

Teď však působí zmateně, motá jablka s hruškami a dělá rozhodnutí, nad kterými zůstává rozum každého duševně příčetného člověka stát. Hlava státu "kroutí" své určitě poslední volební období. "Hraje" tedy mimo jiné o to, jaký bude jeho odkaz. A nutno říct, že odcházení Miloše Zemana je velmi smutným příběhem.

Už dávno je zřejmé, že na Zemana se nebude vzpomínat jako na prezidenta, který spojoval národ. Naopak, on ho rozdělil na dvě znesvářené skupiny. A liboval si v tom. Bude se na něj vzpomínat jako na muže, který určité skupině obyvatel vyhrožoval smrtí, jako na mnohokrát usvědčeného lháře, který se ani nedokáže omluvit za své přešlapy. Ale to teď nechme stranou.

Miroslav Kalousek
"Vulgarity nemá cenu komentovat. Zeman je vulgární, i když sprostá slova nepoužije. Zaujal mě ale seznam vyznamenaných ke 100. výročí 28. října: Vitásková, Krúpa, Lorencová... Ještě tady někomu vadí Michal David?"

Velmi nešťastné a trapné

Vytýkat mu chyby má smysl pouze v případě, že proti vám stojí alespoň stejně silná opozice. Takže když v pondělí nazval osobnosti, které mluví na tribunách u příležitosti uctění 17. listopadu, blbečky, nemá cenu ho za to jakkoli hanět. Dokonce ani za to, že do éteru vypustil slovo zmr*i, když tak častoval Zdeňka Bakalu a Viktora Koženého. Nemůže za to přesto, že měl vulgarity dopředu připravené. V tomto stavu...

"Z dříve inteligentního a schopného politika zbyly jen ku*dy a zm*di. A takhle si ho i spousta lidí zapamatuje. Nemám z toho radost," reagoval na Twitteru předseda TOP 09 Jiří Pospíšil. Jeho kolegyně z hnutí STAN Věra Kolářová pak s nadsázkou navrhla, že by se mohl za každé sprosté slovo prezidenta krátit rozpočet Hradu. "Kdybych počínaje dneškem za každou prezidentovu vulgaritu navrhla zeštíhlení této kapitoly třeba o 10 mil. Kč, mohl by mi to mít někdo za zlé?" No, pak by ale měli brzy maximálně na suchý chleba s vodou.

Přátelé Zemana, teď je váš čas

Státní vyznamenání pro Michala Davida je najednou zcela nepodstatné. Tady jde o člověka, jde o Miloše Zemana. Potřebuje pomoci, ne neustále vystavovat na veřejnosti jako figurka těch, kteří ho na Hradě ještě chvíli podporují. Pokud mu ještě vůbec zůstali nějací přátelé, v této chvíli by měli vystoupit a rozhodně zasáhnout. 

Znovu je tak třeba "vypíchnout" prohlášení odborníka, který se před časem účastnil lékařského konsilia. Tenkrát prohlásil, že prezident trpí ischemicko-vaskulární demencí. Tato nemoc zamezuje dostatečnému přísunu kyslíku do mozku a postižený člověk nad sebou ztrácí kontrolu. Tomu by odpovídala jak Zemanova prapodivná vyjádření, tak i jeho často nepřítomný pohled či tiky v obličeji.

Prezident, který děsí

Co teď? Máme na Hradě muže, který děsí. K jeho slovům v rádiu se zřejmě vrátí Rada Českého rozhlasu. Jenže bude vůbec jakoukoli případnou výtku vnímat? A poučí se z ní? Těžko. Vlastně to ani není důležité, protože Miloš Zeman je obětí svých vlastních pletich a touhy se mstít, proto je na něj dnes tak smutný pohled. Nedopřál si zaslouženého klidu na Vysočině, chtěl věci dotáhnout a přecenil své síly. 

To však neznamená, že bychom se mu měli posmívat nebo na něj ukazovat dlouhý nos. Naopak, zaslouží si pomoc. Na druhou stranu ji on sám musí přijmout. Jeho patolízalové by konečně měli uznat, že tohle už je vážně moc a neubližuje to jen instituci, kterou Zeman zastává, ale hlavně jemu samotnému. A to si opravdu nezaslouží.


Přidat komentář

Pro vkládání komentářů se prosím přihlašte nebo zaregistrujte.

Výhody registrace:
Při registraci si můžete zvolit unikátní přezdívku a pod ní psát příspěvky. Tuto přezdívku vám nikdo nebude moci vzít. Registrace bude do budoucna jeden z našich nástrojů k udržení diskusí v přijatelných mezích.

Při registraci si můžete zvolit unikátní přezdívku a pod ní psát příspěvky. Tuto přezdívku vám v budoucnu nikdo nebude moci vzít. Zároveň registrací dáváte souhlas se zasíláním informací a nabídek tykajících se webu Čtidoma.cz nebo jeho provozovatele či obchodních partnerů.

Redakce si ponechává právo jakýkoli nevhodný příspěvek smazat bez udání důvodu.

Jiří Stránský (neověřeno)

Ale zaslouží.Je to zm.d! Kecá, že byl na Národní třídě! Nechal si od Bureše z Kajmanských ostrovů financovat ve své době ČSSD!!! 5 míčů v té době byly pěkné prachy!

wittig (neověřeno)

Ma me sympatie. Jen by mel zjemnit hruba slova.jsem akcionar nwr a co Bakala provedl je krivarna.

Martin 22 (neověřeno)

V čem je Miloš Zeman lepší, než by byl Drahoš ? Máme parlamentní systém, nikoliv prezidentský. Úkolem je prezidenta v ČR je důstojně reprezentovat, jmenovat ministry, pronášet moudré projevy, vyznamenávat osobnosti a do ničeho se nemíchat, to není jeho úkol. Pokud chtěl řídit tuto zemi, měl kandidovat do sněmovny, vyhrát volby a stát se premiérem, kterým už jednou byl, tak si to měl zopakovat.

Marika (neověřeno)

Je mi opravdu líto, že spousta lidí věří štvavé kampani proti našemu prezidentovi.Prosím, podívejte se aspoň jednou ve čtvrtek po 20 hodině na diskusní pořad "Týden s prezidentem" a budete-li objektivní, zjistíte, že pan prezident není ani nemocný, ani dementní. Naopak, vždycky žasnu jak nesmírně je to vzdělaný a inteligentní člověk a jsem opravdu ráda za takového prezidenta. Sama vulgárně nemluvím, ale jsou situace, kdy to sedne. No a co ?

Martin Jahoda (neověřeno)

Odpůrci p. Zemana nejsou pronárodní a ti se zamozřejmě nejvíc ozývají. Z toho, co kandidovalo za odpad společnosti, byl p. Zeman jedinou rozumnou volbou jak v jeho první volbě, kdy se ucházel o prezidentský post věčně spící rakušák, kterému není rozumět jeho vlastního slova. Za to naši předci nepokládali své životy, aby nás o sto let později vedla opět rakouská palice, která by nás rozdala germánům. A v druhé volbě s papouškovským Drahošem? Který prošel volbou bez vlastního názoru a nebyl schopen kloudně argumentovat? Natáhl by nám sem hned v první vlně ve velkým migranty jen pro to, aby se zavděčil západu? Jeho hlava by byla nechutně zašpiněná od čokovoka. Fuj! Samozřejmě kdyby byla lepší volba než p. Zeman, jistě bych volil jiného kadidáta, ale kriminálníky a řiťolezce co tam kandidovali nemohl rozumě smýšlející člověk volit. V tuto chvíli, i když zdravotní stav p. Zemana není zrovna košér jsem rád, že je prezidentem již po dvě volební období. V příští volbe se nemáme na co těšit. A jsem si jist, že nás čekají velké problémy.

Milena (neověřeno)

Dobry dden,co vlastně lide chtěji udělal pro ně malo a takle se odměnuji

Zemanovec (neověřeno)

Vážení, at je Zeman jakýkoliv, je PARTNEREM pro světové politické globální hráče - Putina, Si Tio Pchinga a přes ně i Trumpa, i když se s ním ještě neviděl. Kdo z jiných našich politiků se mu v tom vyrovná?? Nikdo mu nesaha ani po kotníky, a proto ho alespon okopávají. A pozor - globální BUDOUCNOST je právě v Číně a Rusku, na v USA. To si však hodně lidé nedokáže připustit, takže proto nemají Zemana rádi. Ale historie potvrdí jeho záslužnou funci - spojka EU a glábélní světová politika.

Petr Škála (neověřeno)

Je smutné, že nás reprezentuji člověk, který prahne po pomstě. V rámci reprezentace Českého národa je nutné pana Zemana z Hradu dostat ven dokud Česká Republika má dobré jméno ve světě. Jen si prosím všichni voliči uvědomte koho jste si zvolily. Já jsem Zemana nevolil.Stejně tak si dávejme do budoucna pozor, koho a kam volíme. Pan Babiš je druhý nebezpeční, který se dere na horu přes mrtvoly. Tam by Český národ dopadl stejně nebo hůře. Je to podnikatel a mstil by se všem svým oponentům!!!

medoch (neověřeno)

Pan prezident Zeman je moudrý a velmi inteligentní člověk. Buďme rádi, že takového prezidenta máme. Důležité je, co má v hlavě a tam mu to opravdu ještě dobře myslí ! Fyzicky je na to logicky hůře, ale záleží na tom ?

KARLA NUHLICKOVA (neověřeno)

JE TO SMUTNE,ALE KDYZ PSEUDO UMELCI VYTVORI SOCHY V ZIVOTNI VELIKOSTI KTERI MOCI NA NASI REPUBLIKU TO NIKOHO NEURAZI ,ME ANO

anina (neověřeno)

Prezident Zeman je chytrý,vzdělaný..ale zkrátka určitým lidem překáží.A co byl Havel? všichni ho vynášeli do nebe.Znala jsem jeho minulost.Víno,ženy zpěv,drogy...Nechci být sprostá .A nikdo to na veřejnosti nevytahoval Média mlčela..že by o tom všem nevěděla?Deset lidí mu napsalo na papírek,co má číst a to četl...Darmo se zlobit...

Matěj Marčák (neověřeno)

Pane Šmíd, myslím že dementní je spíš národ, který si takové individuum zvolí za prezidenta

piti (neověřeno)

Pan prezident mluví téměř za všechny občany a díky němu tu zatím nemáme migranty. podívejte se na západ co tam mají - je tam muslimské gheto (němci, francouzi, angláni už i italove) hrůza a pan Drahoš by je zde vítal. Bojím se toho, kdo přijde po panu prezidentovi, protože tato zem patří čechům, nikoli muslimům a vy se chcete bát o své děti. Myslím že k tomu nám tu dostatečně dost posluhují cikáni.

Amanda (neověřeno)

Každý, kdo dnes podporuje Zemana, je zrádce této země. Vůbec nejde o to, že vyhrál volby, protože to nikdo nepopírá. Jde o to, jak se dnes chová, jakou ostudu dělá v zahraničí, proruský šváb to je, nic jiného. Každý, kdo toto podporuje, má rozhled maximálně tak k vlastním vrátkům, dále už nevidí. JInak by mi bylo jasné, kolik škody zde alkoholik a vulgaritami prolezlý senilní pán páchá...

mozek jan (neověřeno)

v politice se pohybuji již přes 50 let,ale tak chytrého a lidského prezidenta jěště naše republika neměla.

toníček (neověřeno)

Všech teoretiků o tom, jak by Drahoš přijímal migranty se ptám: A jak by to asi podle vás dělal? Ústava ČR jasně definuje pravomoci prezidenta, měli jste ji někdy aspoň v ruce? Zeman může kecat o nepřijímání a Drahoš o přijímání, ale to nic nemění na faktu že prezident v téhle věci nerozhoduje. Než budete mít jasno, co dělá a rozhoduje prezident a co předseda vlády, tak radši mlčte, možná se vám povede vypadat při tom inteligentně.

Ján Sklenárik (neověřeno)

Ožraly Havel Vám nevadil.

Lubomír Vršecký (neověřeno)

Po přečtení některých komentářů mi nedalo abych nereagoval, už někdo přede mnou napsal, že máme prezidenta jakého si zasloužíme. Pan Zeman nebyl nikdy můj kandidát na prezidenta a nikdy jsem ho nevolil, ale to neznamená, že bych nebyl hrdý na svou vlast a na to, že jsem Čech. Spousta lidí nadává jaký je a že ho nevolil, ale připadá mi to,že ho nevolilo 80% voličů, ale on vyhrál , tak o čem se chceme skoro všichni bavit.

Tomáš Látal (neověřeno)

Nejvyšší čas začít olejovat zrezlý kola u prezidentské lafety.

V.Rasplicka (neověřeno)

za současný stav může jak demence Zemana, tak demence jeho voličů

Honák Krav

Mnozí zvás tu píšete neskutečný kecy! Nedivím se, že z takové "inteligence" vzeešel prezident Zeman napodruhé!

Frantisek (neověřeno)

Masaryk, Havel i Karel Kryl se asi v hrobě obracejí .... Senilní arogantní a zlomyslný hradní skřet dopadne jako jeho tragičtí předchůdci - Hácha, Gottwald a Husák. Podle jeho ksichtu to snad nebude ani dlouho trvat a čert ho odnese, jen ta republika se bude z té ostudy vzpamatovávat aspoň 10 let! Kdysi jsme se sice smáli jeho jedovatým bonmotům, dnes se jim smějen jen on a jeho dvorní šašek Ovčáček. Ale co naděláme. Někomu holt imponuje vzdělaný intelektuál, filozof či akademik, jinému lstivý práskač, mazaný lhář a úspěšný podvodník. "Proti gustu holt žádný dišputát" - jak praví přísloví. Inteligentní člověk si musel sám dávno spočítat, která bije, když vidí, KDO OVARA a BUREŠE PODPORUJE (komančové, kremloboti, bývalí estébáci a milicionáři, bojovníci proti euroatlantickému spojenectví a kapitalismu …) Bohužel, dějiny jsou právě o tom, že apatická a manipulovaná většina si stále stěžuje na své představitele / vládce a politiky (a nepřízeň osudu) a stále dokola dává darebákům, šarlatánům a zlosynům možnost rozhodovat o vlastním osudu. Člověk je zřejmě jediný nepoučitelný tvor v přírodě. Lůza ve spojení s demagogickými populisty holt dokáže slušnou, ale pasivnější část národa často převálcovat - důkazem je Únor 1948 i Únor 2018, kdy zavládne v ČR znovu předlistopadová galerka (o Hitlerově nástupu k moci a VŘSR ani nemluvě). Největší sranda ovšem je, že vítězstvím Ovara (Kazisvěta I.) a agenta AgroKlauna (nemluvě o případném Czexitu) budou nejvíce (byť společně s námi ostatními) postiženi právě jejich stoupenci, dle údajů o sociálním složení voličstva a demografické základny obou výtečníků (a stínové NF obecně), daleko více zranitelní důsledky jejich vítězství (a prohry demokracie, slušnosti a renomé ČR), než stoupenci "demokratické aliance" --- takové už jsou dějinné paradoxy! Lidově by se to dalo vyjádřit příslovím "Kdo chce kam...." … samozřejmě, i ve sra_kách dá se slušně vegetovat (nemá-li jedinec na víc, anebo na vybranou). Děkuji Bohu, že nejsem na těchto veletočích existenčně závislý, jako ti, kdož se nadšeně připojují k davu tančícímu pod Agroklaunovou, Ovarovou a Samurajovou píšťalkou, jako oni hamelnští občané .... takže jen "vzhůru psanci této země, poslední bitva (zřejmě) vzplála". Hlavně pak znova nehořekujte nad důsledky své svobodné volby, jak je u Čecháčků zvykem v posledním století. Každopádně, dokud budou ČR representovat individua jako Kremlobot Ovar, Samuraj Pitomio, fízl-defraudant Bureš a rudogvardějec Foldyna, český pas nebudu radši ani nikde ukazovat (ještě, že mám i druhý). Holt ještě asi dlouho budeme lavírovat na pomezí mezi demokracií a socialismem, přinejmenším do té doby, než vymře generace kolaborantů a naivních hlupáků nostalgicky vzpomínající na rohlíky za 15 halířů a "báječná léta pod psa" (viz třeba: https://www.facebook.com/fero.hrabal/media_set?set=a.502456976461054.114553.100000902690635 )! REAGOVAT NENÍ TŘEBA, své názory jsem dávno vyjádřil na blogu POCHOD PODLÝCH "REVOLUCIONÁŘŮ": http://ferohrabal.blogspot.com/2017/04/pochod-podlych-revolucionaru.html

fero hrabal

Masaryk, Havel i Karel Kryl se asi v hrobě obracejí .... Senilní arogantní a zlomyslný hradní skřet dopadne jako jeho tragičtí předchůdci - Hácha, Gottwald a Husák. Podle jeho ksichtu to snad nebude ani dlouho trvat a čert ho odnese, jen ta republika se bude z té ostudy vzpamatovávat aspoň 10 let! Kdysi jsme se sice smáli jeho jedovatým bonmotům, dnes se jim smějen jen on a jeho dvorní šašek Ovčáček. Ale co naděláme. Někomu holt imponuje vzdělaný intelektuál, filozof či akademik, jinému lstivý práskač, mazaný lhář a úspěšný podvodník. "Proti gustu holt žádný dišputát" - jak praví přísloví. Inteligentní člověk si musel sám dávno spočítat, která bije, když vidí, KDO OVARA a BUREŠE PODPORUJE (komančové, kremloboti, bývalí estébáci a milicionáři, bojovníci proti euroatlantickému spojenectví a kapitalismu …) Bohužel, dějiny jsou právě o tom, že apatická a manipulovaná většina si stále stěžuje na své představitele / vládce a politiky (a nepřízeň osudu) a stále dokola dává darebákům, šarlatánům a zlosynům možnost rozhodovat o vlastním osudu. Člověk je zřejmě jediný nepoučitelný tvor v přírodě. Lůza ve spojení s demagogickými populisty holt dokáže slušnou, ale pasivnější část národa často převálcovat - důkazem je Únor 1948 i Únor 2018, kdy zavládne v ČR znovu předlistopadová galerka (o Hitlerově nástupu k moci a VŘSR ani nemluvě). Největší sranda ovšem je, že vítězstvím Ovara (Kazisvěta I.) a agenta AgroKlauna (nemluvě o případném Czexitu) budou nejvíce (byť společně s námi ostatními) postiženi právě jejich stoupenci, dle údajů o sociálním složení voličstva a demografické základny obou výtečníků (a stínové NF obecně), daleko více zranitelní důsledky jejich vítězství (a prohry demokracie, slušnosti a renomé ČR), než stoupenci "demokratické aliance" --- takové už jsou dějinné paradoxy! Lidově by se to dalo vyjádřit příslovím "Kdo chce kam...." … samozřejmě, i ve sra_kách dá se slušně vegetovat (nemá-li jedinec na víc, anebo na vybranou). Děkuji Bohu, že nejsem na těchto veletočích existenčně závislý, jako ti, kdož se nadšeně připojují k davu tančícímu pod Agroklaunovou, Ovarovou a Samurajovou píšťalkou, jako oni hamelnští občané .... takže jen "vzhůru psanci této země, poslední bitva (zřejmě) vzplála". Hlavně pak znova nehořekujte nad důsledky své svobodné volby, jak je u Čecháčků zvykem v posledním století. Každopádně, dokud budou ČR representovat individua jako Kremlobot Ovar, Samuraj Pitomio, fízl-defraudant Bureš a rudogvardějec Foldyna, český pas nebudu radši ani nikde ukazovat (ještě, že mám i druhý). Holt ještě asi dlouho budeme lavírovat na pomezí mezi demokracií a socialismem, přinejmenším do té doby, než vymře generace kolaborantů a naivních hlupáků nostalgicky vzpomínající na rohlíky za 15 halířů a "báječná léta pod psa" (viz třeba: https://www.facebook.com/fero.hrabal/media_set?set=a.502456976461054.114553.100000902690635 )! REAGOVAT NENÍ TŘEBA, své názory jsem dávno vyjádřil na blogu POCHOD PODLÝCH "REVOLUCIONÁŘŮ": http://ferohrabal.blogspot.com/2017/04/pochod-podlych-revolucionaru.html

fero hrabal

Masaryk, Havel i Karel Kryl se asi v hrobě obracejí .... Senilní arogantní a zlomyslný hradní skřet dopadne jako jeho tragičtí předchůdci - Hácha, Gottwald a Husák. Podle jeho ksichtu to snad nebude ani dlouho trvat a čert ho odnese, jen ta republika se bude z té ostudy vzpamatovávat aspoň 10 let! Kdysi jsme se sice smáli jeho jedovatým bonmotům, dnes se jim smějen jen on a jeho dvorní šašek Ovčáček. Ale co naděláme. Někomu holt imponuje vzdělaný intelektuál, filozof či akademik, jinému lstivý práskač, mazaný lhář a úspěšný podvodník. "Proti gustu holt žádný dišputát" - jak praví přísloví. Inteligentní člověk si musel sám dávno spočítat, která bije, když vidí, KDO OVARA a BUREŠE PODPORUJE (komančové, kremloboti, bývalí estébáci a milicionáři, bojovníci proti euroatlantickému spojenectví a kapitalismu …) Bohužel, dějiny jsou právě o tom, že apatická a manipulovaná většina si stále stěžuje na své představitele / vládce a politiky (a nepřízeň osudu) a stále dokola dává darebákům, šarlatánům a zlosynům možnost rozhodovat o vlastním osudu. Člověk je zřejmě jediný nepoučitelný tvor v přírodě. Lůza ve spojení s demagogickými populisty holt dokáže slušnou, ale pasivnější část národa často převálcovat - důkazem je Únor 1948 i Únor 2018, kdy zavládne v ČR znovu předlistopadová galerka (o Hitlerově nástupu k moci a VŘSR ani nemluvě). Největší sranda ovšem je, že vítězstvím Ovara (Kazisvěta I.) a agenta AgroKlauna (nemluvě o případném Czexitu) budou nejvíce (byť společně s námi ostatními) postiženi právě jejich stoupenci, dle údajů o sociálním složení voličstva a demografické základny obou výtečníků (a stínové NF obecně), daleko více zranitelní důsledky jejich vítězství (a prohry demokracie, slušnosti a renomé ČR), než stoupenci "demokratické aliance" --- takové už jsou dějinné paradoxy! Lidově by se to dalo vyjádřit příslovím "Kdo chce kam...." … samozřejmě, i ve sra_kách dá se slušně vegetovat (nemá-li jedinec na víc, anebo na vybranou). Děkuji Bohu, že nejsem na těchto veletočích existenčně závislý, jako ti, kdož se nadšeně připojují k davu tančícímu pod Agroklaunovou, Ovarovou a Samurajovou píšťalkou, jako oni hamelnští občané .... takže jen "vzhůru psanci této země, poslední bitva (zřejmě) vzplála". Hlavně pak znova nehořekujte nad důsledky své svobodné volby, jak je u Čecháčků zvykem v posledním století. Každopádně, dokud budou ČR representovat individua jako Kremlobot Ovar, Samuraj Pitomio, fízl-defraudant Bureš a rudogvardějec Foldyna, český pas nebudu radši ani nikde ukazovat (ještě, že mám i druhý). Holt ještě asi dlouho budeme lavírovat na pomezí mezi demokracií a socialismem, přinejmenším do té doby, než vymře generace kolaborantů a naivních hlupáků nostalgicky vzpomínající na rohlíky za 15 halířů a "báječná léta pod psa" (viz třeba: https://www.facebook.com/fero.hrabal/media_set?set=a.502456976461054.114553.100000902690635 )! REAGOVAT NENÍ TŘEBA, své názory jsem dávno vyjádřil na blogu POCHOD PODLÝCH "REVOLUCIONÁŘŮ": http://ferohrabal.blogspot.com/2017/04/pochod-podlych-revolucionaru.html

Pišta (neověřeno)

Já ho volil a zvolil bych ho zas, jak tu padlo zda je lepší než Drahoš ? Uvažoval jsem o něm, že to chce novou krev ale po tom co jsem se o tu Pražskou smetánku začal zajímat se mi zvedal i kufr. Takže pokud se tam neukáže někdo lepší budu pořád volit menší zlo.

jan (neověřeno)

at uz je pan zeman jaky chce. Dojima me spise slova pana Kalouska o vulgaritach. vzdyt to pan Kalousek je nejvetsi hovado a sprostak. Chce vykladat neco o tom komu udelovat vyznsmenani? a pritom on sam je pro to udelovat vyznamenani vrahum? kam se pan Zeman vubec na toho sprostaka Kalouska hrabe.

Elianah (neověřeno)

Nna co si tu, kdo hraje. Zeman je obrazem národa. Nejsme zadní uhlazeni slusnaci. Preziden tomu odpovídá. Jak kdysi, kdosi řekl. Máme takové politiky, jaké si zasloužime.

rebel (neověřeno)

Dandy1 ma asi velmi vysoke IQ když kritizuje Zemanuv plebs.

petr pokluda

Přečíst si zdejší komentáře - tragedie. Není co dodat, protože vystihují (tyto zde nejspíš ano, protože nevypadají jako monotónní hlas kremelských trolů) věrný obraz národa, jehož jsem příslušníkem, aniž bych měl možnost volby... . Jedině zdrhnout a zapomenout, ale na to jsem už dost starý a zbabělý začínat někde jinde znovu... . Tragedie. Demokracie mne skutečně poučila. Kdo jsme a kde jsme... Po třetině století kdy si svobodně vládneme sami sobě a není se na koho vymlouvat. Tragedie. Skutečná tragedie, hanba a ponížení... . Ten odraz pravdy o slovutném českém národu, co se nám usadil na hradě českých králů je jen zrcadlovým odleskem mentality podhradí. Tragedie... . Hanba a stud.

petr pokluda

Přečíst si zdejší komentáře - tragedie. Není co dodat, protože vystihují (tyto zde nejspíš ano, protože nevypadají jako monotónní hlas kremelských trolů) věrný obraz národa, jehož jsem příslušníkem, aniž bych měl možnost volby... . Jedině zdrhnout a zapomenout, ale na to jsem už dost starý a zbabělý začínat někde jinde znovu... . Tragedie. Demokracie mne skutečně poučila. Kdo jsme a kde jsme... Po třetině století kdy si svobodně vládneme sami sobě a není se na koho vymlouvat. Tragedie. Skutečná tragedie, hanba a ponížení... . Ten odraz pravdy o slovutném českém národu, co se nám usadil na hradě českých králů je jen zrcadlovým odleskem mentality podhradí. Tragedie... . Hanba a stud.

petr pokluda

Přečíst si mnohé zdejší komentáře níže- tragedie. Není co dodat, protože vystihují věrný obraz národa,jehož jsem příslušníkem,aniž bych měl možnost volby.. Jedině zdrhnout a zapomenout,ale na to jsem už dost starý a zbabělý začínat ve svém věku někde jinde znovu.Tragedie. Demokracie mne skutečně poučila.Kdo jsme a kde jsme... Po třetině století kdy svobodně vládneme sami sobě a není se na koho vymlouvat. Tragedie. Skutečná tragedie, hanba a ponížení.Ten odraz pravdy o slovutném českém národu, co se nám usadil na hradě českých králů je jen zrcadlovým odleskem mentality podhradí.Tragedie... . Hanba a stud.

petr pokluda

Přečíst si zdejší komentáře..Není co dodat,protože vystihují věrný obraz národa,jehož jsem příslušníkem,aniž bych měl možnost volby.Jedině zdrhnout a zapomenout,ale na to jsem už dost starý a zbabělý,začínat někde jinde znovu.Tragedie.Demokracie mne skutečně poučila.Kdo jsme a kde jsme.. Po třetině století kdy svobodně vládneme sami sobě a není se na koho vymlouvat.Skutečná tragedie,hanba a ponížení.Ten odraz pravdy o českém národu,co se nám usadil na hradě českých králů,je jen zrcadlovým odleskem mentality podhradí.Tragedie.Hanba a stud.

petr pokluda

Přečíst si zdejší komentáře..Není co dodat.Vystihují věrný obraz národa,jehož jsem příslušníkem,aniž bych měl možnost volby.Jedině zdrhnout a zapomenout,ale na to jsem už dost starý a zbabělý,začínat někde jinde znovu.Tragedie.Demokracie mne skutečně poučila.Kdo jsme a kde jsme.. Po třetině století kdy svobodně vládneme sami sobě a není se na koho vymlouvat.Skutečná tragedie,hanba a ponížení.Ten odraz pravdy o českém národu,co se nám usadil na hradě českých králů,je jen zrcadlovým odleskem mentality podhradí.Tragedie.Hanba a stud.

petr pokluda

Přečíst si zdejší komentáře..Není co dodat,protože vystihují věrný obraz národa,jehož jsem příslušníkem,aniž bych měl možnost volby.Jedině zdrhnout a zapomenout,ale na to jsem už dost starý a zbabělý,začínat někde jinde znovu.Tragedie.Demokracie mne skutečně poučila.Kdo jsme a kde jsme.. Po třetině století kdy svobodně vládneme sami sobě a není se na koho vymlouvat.Skutečná tragedie,hanba a ponížení.Ten odraz pravdy o českém národu,co se nám usadil na hradě českých králů,je jen zrcadlovým odleskem mentality podhradí.Tragedie.Hanba a stud.

petr pokluda

Přečíst si zdejší komentáře..Není co dodat,protože vystihují věrný obraz národa,jehož jsem příslušníkem,aniž bych měl možnost volby.Jedině zdrhnout a zapomenout,ale na to jsem už dost starý a zbabělý,začínat někde jinde znovu.Tragedie.Demokracie mne skutečně poučila.Kdo jsme a kde jsme...Ten odraz pravdy o českém národu,co se nám usadil na hradě českých králů,je jen zrcadlovým odleskem mentality podhradí.Tragedie.Hanba a stud.

Dana Kořenková (neověřeno)

zdraví

Johnny Claims (neověřeno)

Souhlasím.

Jan Vavřička (neověřeno)

Ano, vypadá že je skutečně nemocný. U havla to nevadilo, ten ani hlavu nepoužíval, Zeman naopak hlavu používá a proto některým vadí. Doufam, že doslouží celé volebni obdobi. Vážím si ho a je to muj prezident.

PPP (neověřeno)

Dokud si lidé neuvědomí, že mediální obraz nemá často s tím reálným moc společného, tak budou ve vleku různých mediálních hrátek. Pro mě má Zeman obrovské plus...Je nějaký, ne nijaký. Když dokázali postavit ostatní jen antiZemany, tak je to smutné, protože ukázali, že výrazné osobnosti tu zřejmě nejsou a nebo nejdou vlivovým skupinám na ruku.

J.Rišová (neověřeno)

Velice nás všechny mrzí že takový významný výročí 100 let a náš Prezident není schopen dát AMNESTIJI.Tisíce lidí nato čekalo ale marně no našeho Prezidenta nezajímá život lidí aby se mněli lépe:Aby jím dal šanci opět žít normálním životem.Starat se aby staří í mladý lidé mněli možnost žít normálním životem a obyčejným lidem kteří pracují ve fabrikách dřou se a to za pár korun které nestačí defakto ani na poplatky nájmu a živobytí to bohužel nikoho nezajímá že ano? Hlavně že se máte dobře vy všichni v Parlamentu atd. Mněl by pan Prezident otom všem trochu přemíšlet anebo radějí odejít na odpočinek... Nebot to není Prezident jaký by mněl být pro všechny lidi abymoli v rámci možnosti v pohodě žít starat se o rodinu dětí a podobně aby lidé nemuseli si vydělávat na živobytí s trstnou činností.

Short Man (neověřeno)

Si na nej jeste vzpomenete,,,,

Josef Svejk (neověřeno)

Pokud mame na Hrade skutecne dusevne nemocneho prezidenta, tak by mel parlament najit dost politickeho odhodlani ho odvolat. Svym jednanim prezedent ohrozuje Ceskou republiku!

Stránky