O nás

ČTIDOMA.CZ – NEZÁVISLÉ ZPRÁVY A INFORMACE ZE STŘEDU ČECH KAŽDÝ DEN

Spádová oblast portálu ČtiDoma.cz

Regionální zpravodajský tým informuje o aktualitách, regionálních zajímavostech, dopravě,  sportu, kultuře i o tématech každodenního života. Politiku komentuje striktně nezávisle, korektně a analyticky a hlavně v souvislostech. 

V tematických rubrikách píšeme o ZDRAVÍ a ŽIVOTNÍM STYLU, RODINĚ, BYDLENÍ,  věnujeme se DOMÁCÍM MAZLÍČKŮM a přinášíme rady jak pracovat na KARIÉŘE. Mapujeme MÍSTNÍ HISTORII a významné OSOBNOSTI. Žijete rádi sami nebo zrovna hledáte partnera? Rubrika SINGLE najdete životní příběhy i ověřené rady na seznamování i jak být sami sebou. 

 

Naše hodnoty

Držíme se svých zásad, jen tak můžeme přinášet stále kvalitní a objektivní informace.

Píšeme originálně - Jsme profesionálové, proto vždy dbáme na kvalitu zveřejněných informací. Uvádíme zdroje a informace podáváme nezkresleně a v souvislostech.

Píšeme, co není jinde – nehledejte u nás zprávy z mezinárodního prostředí ani národní politiky. Zajímáme se o problematiku každodenního života obyvatel v regionu kolem Prahy

Jsme spolehliví.  O každém tématu píšeme nezávisle a originálně. Chceme pobavit, stejně jako informovat.

Přinášíme detailní zpravodajství z místního dění a kultury. Píšeme o dopravní situaci i aktuálních krimi tématech.

Nutíme k úsměvu, stejně jako k zamyšlení. Nekonkurujeme velkým zpravodajským webům, zajímáme se podrobně  o život v regionu kolem Prahy.

Kdo jsme

Jsme tým redaktorů, profesionálů. Žijeme psaním, zkoumáním a hodnocením daných kauz. Specializujeme se na danou problematiku, známe regionální problémy a chceme přinášet informace nezkresleně a včas.

A jaký je život ve ČtiDoma.cz? Informace z regionů sbíráme nonstop, diskutujeme o aktuálních tématech. Se čtenáři diskutujeme prostřednictvím sociálních sítí. PŘIDEJTE SE K NÁM. Pokud byste měli zájem rozšířit naše řady, podívejte se na aktuální nabídku PRACOVNÍCH MÍST.

 

PODÍLEJTE SE NA OBSAHU PORTÁLU S NÁMI

Žijete v dojezdové vzdálenosti od Prahy a znáte místní dění? Zajímá nás, co se u vás v okolí děje. Napište nám o aktuální situaci, kauze, místním problému či komplikacích v dopravě. Rádi je předáme dalším čtenářům. Napište nám kdykoliv na email: INFO@CTIDOMA.CZ