Koho podporují slavní: Které známé tváře volí Zemana a kdo je pro Drahoše?

Kdo? Miloš Zeman nebo Jiří Drahoš? Národ je rozdělen na dvě půlky, mnohdy se zdá, že dost znesvářené. Bývalí kamarádi si nemohou přijít na jméno jen kvůli tomu, že se liší v názoru na novou hlavu státu. Kdo se na Hrad nakonec nastěhuje? Co si o tom myslí známé tváře a do jaké míry se jimi necháte ovlivnit?

25.01.2018 - 12:01   |  
Koho preferuje Dana Morávková?
Zobrazit fotogalerii (11)

Před každou podobnou volbou všude na světě své názory veřejnosti pravidelně sdělují celebrity, sportovci, spisovatelé a další osobnosti veřejného života. Zdaleka nejde jen o prezidentský souboj. V České republice se však možná letos více než kdykoli předtím sleduje, kdo za kým stojí. Jestli si oblíbený herec z Ordinace v růžové zahradě vybral Drahoše, je pro voliče stávajícího prezidenta pomalu vlastizrádce. Totéž samozřejmě platí naopak.

Debata prezidentských kandidátů na Primě byla plná vulgarit, nepravd a útoků ze strany fanatických příznivců Miloše Zemana. Čtěte ZDE.

Celebrity jsou pod dohledem i proto, že Miloš Zeman se už několikrát nechal unést a prohlásil, že ho podporuje ten či onen a nakonec se to ukázalo jako pouhá osobní domněnka. Například Karel Gott jasně řekl, že Zemana konkrétně nepodpořil přesto, že to prezident oznámil v přímém televizním přenosu. Splést se může každý, nevyčítejme mu to. 

Kdo to tedy řekl "na plnou hubu"? Kdo se nebál vyjádřit názor, i když riskuje, že ho část národa s odlišným názorem odsoudí? Je patrné, že mnohem více příznivců z řad umělců a sportovců má zatím Jiří Drahoš.

Podporují Miloše Zemana

Michal David je oblíbeným hlavně mezi dětmi a částí mládeže, přesto jsou jeho postoje všeobecně známé. Kromě Zemana podporuje i Andreje Babiše.
Daniel Hůlka byl i součástí Zemanova štábu, resp. jedním z hostí po prvním kole prezidentské volby.
František Ringo Čech je možná největším podporovatelem současné hlavy státu mezi umělci. Když Zeman vedl ČSSD, byl dokonce poslancem za tuto stranu.
Zdeněk Troška se na adresu Miloše Zemana pochvalně vyjádřil už mnohokrát. Režisér, jehož sláva v posledních letech upadá, je jeho velkým fanouškem.
Ivo Knoflíček se k politice příliš nevyjadřuje. Bývalý fotbalový reprezentant a útočník Slavie však dal tentokrát jasně najevo, komu patří jeho hlas.
Ivan Vyskočil, který se v poslední době objevuje v nekonečném seriálu Ulice, si Zemana váží a přeje si, aby pokračoval v práci na Hradě.
Jaromír Jágr tvrdí, že Zeman je jeho neoblíbenějším politikem. Těžko říct, jak se toto poslouchá Andreji Babišovi, který se s ním rád ukazuje.
Helena Vondráčková se nijak netají podporou Miloše Zemana. Podle ní jde o moudrého člověka, zároveň je podle ní Andrej Babiš velmi schopným.
Jan Kůrka by si přál, aby současný prezident pokračoval podle něj v dobré práci. Sportovní střelec a bývalý olympijský vítěz si myslí, že i Zeman může za náš ekonomický růst.

Podporují Jiřího Drahoše

Aňa Geislerová je velkou fanynkou tohoto kandidáta. Svědčí o tom i jeho facebookový profil, na kterém to kvůli svým názorům také pěkně "slízne".
Monika Absolonová se také vyznala na Facebooku, koho preferuje. Stejně jako řada jejích kolegů si na Hradě přeje změnu.
Kateřina Emmons získala tři olympijské medaile na hrách v Pekingu a uvědomuje si, že současná hlava státu není tím pravým ořechovým.
Fero Fenič možná jednou natočí film o prezidentských kandidátech. Teď je však jasně "naladěný" na změnu, a proto si přeje za prezidenta právě Drahoše.
Jan Hrušínský je jedním z lidí, kteří jsou na straně Drahoše od samého začátku. Své preference tak logicky nebude měnit ani pro druhé kolo. 
Milan Šteindler byl během vyhlašování výsledků prvního kola ve štábu pana Drahoše. Na facebookovém profilu nenechává nikoho na pochybách, koho volí.
Tomáš Hanák prohlásil, že by si přál, aby "v každé třídě, na všech školách, všem žákům a budoucím generacím visel v rámečku slušný člověk". Vyjádřil podporu Drahošovi.
Eva Holubová několikrát v minulosti řekla, že si Zemana jako prezidenta vůbec neváží. Komu tedy dá hlas ve druhém kole, je jasné.
Dana Morávková se také nechala slyšet, že bude ve druhém kole volit Jiřího Drahoše. Je pro ni zárukou slušnosti, cti a inteligence.
David Limberský na Drahošovi obdivuje jeho vyjadřování a reprezentativní chování. Obránce Plzně ví, o čem mluví, sám je proslulý několika nepěknými aférkami.
Ilona Svobodová se rozhodovala podle toho, kdo dokáže porazit současnou hlavu státu. "Budu volit rozumného a reálného kandidáta, který může Miloše Zemana porazit," tvrdila herečka z Ulice.
Jan Rosák před prvním kolem se rozhodl pro Drahoše, protože podle něj působí nejserióznějším dojmem. Zemanovo jméno moderátor prý ani nemůže vyslovit.
Petr Janda je velkým příznivcem Jiřího Drahoše. Rocker a lídr skupiny Olympic se také objevil v jeho štábu po prvním kole. 
Jan Čenský jde volit také bývalého předsedu Akademie věd České republiky. Rozhodlo pro něj jeho vzdělání, chování a inteligence.
Zuzana Hejnová si dobře uvědomuje, že to nejdůležitější má Drahoš teprve před sebou. Ve velkém finále mu prý atletka moc fandí.
Leona Machálková v prvním kole dala svůj hlas Marku Hilšerovi Se stejnou samozřejmostí teď prý půjde volit Jiřího Drahoše.
Janek Ledecký se přiznal, že se bál, aby Miloš Zeman nevyhrál hned v první kole. To se nestalo, a tak může jít v kole druhém podpořit jeho vyzyvatele.


Přidat komentář

Pro vkládání komentářů se prosím přihlašte nebo zaregistrujte.

Výhody registrace:
Při registraci si můžete zvolit unikátní přezdívku a pod ní psát příspěvky. Tuto přezdívku vám nikdo nebude moci vzít. Registrace bude do budoucna jeden z našich nástrojů k udržení diskusí v přijatelných mezích.

Při registraci si můžete zvolit unikátní přezdívku a pod ní psát příspěvky. Tuto přezdívku vám v budoucnu nikdo nebude moci vzít. Zároveň registrací dáváte souhlas se zasíláním informací a nabídek tykajících se webu Čtidoma.cz nebo jeho provozovatele či obchodních partnerů.

Redakce si ponechává právo jakýkoli nevhodný příspěvek smazat bez udání důvodu.

bata (neověřeno)

Zeman je v politice mnoho let zejména tzv. levici, ale jako prezident naší republice uškodil právě tím, jak zneužil politiku pro svůj cíl znovu vládnout jako prezident.

Věra Nováková (neověřeno)

Volím Miloše Zemana, je to poctivý člověk, nikomu nic neukradl soucítí s chudými lidmi a neoprhuje důchodci. Fandím mu!!!A přeji si aby vyhrál. Drahoše nesnáším.

piekarzova (neověřeno)

nemam slov zase mi ubylo dost umelcu ktere jsem mela rada

Jaroslav Kočí, Mgr. (neověřeno)

Zemana nikdy volit nemohu, protože v jeho osobě je ztělesněno vše zlé a špatné, co v člověku může být.

Jean (neověřeno)

Toto je zase článek na podporu p.Drahoše.Vybrli se celebrity pro Zemana méně a pro drahoše více.Já vím o mnoha dalších a to že my jsme také voliči a můžeme volby rozhodnout snad je také pravda.Nejen celebrity volí prazidenta.

Jaroslav Jirka (neověřeno)

Pravda je,že Zeman není fyzicky na tom dobře.Poklonit se musíme jeho paměti a snaze prosadit naší národní intenditu.Řeči ,že rozděluje národ jsou lží.Dokladem toho byla volba v regionech.Myslí si pražané,že mohou rozhodovat za celou republiku? Praha i když je to hlavní město neumí hospodařit.Pokud se týka p.Drahoše je pro mne nečitelný člověk pro financování jeho kampaně.Bylo by možné i hlubší porovnání kandidátu,ale není na místo v této rubrice. Budu volit p. Zemana

Rada (neověřeno)

Ani u jedné strany mne jména nepřekvapují. U Zemana se nikoliv překvapivě jedná o pralesní ligu (kterou ve fotbale miluji).

Jaroslava Chudějova (neověřeno)

jedině ZEMANA drahoše nikdy neni politik at jde tam kde patři

Popelková (neověřeno)

Miloš Zeman je jasná volba. Zatím je to historicky náš jediný prezident, který má dobré vztahy se všemi velmocemi (Rusko, Čína, Amerika).Velmi chytrý a moudrý. Jeho bonmoty mě vůbec nepohoršují, ba naopak. Těm ubožákům, kteří se otáčí na jeho vratké chůzi bych doporučila pustit si "capkání" Václava Havla...pro osvěžení jejich paměti a hlavně pro to jak nedůležitý je vzhled. Bohužel mladá generace je nezkušená snadno manipulovatelná - měli by si před tím, že někoho odsoudí něco přečíst z naší historie. Jde především o jejich budoucnost. Pan Drahoš je celý život kariérní úředník, všímejte si řeči jeho těla - jak je nepřirozený, tak ho to ten jeho volební tým učí a jak mu to hodně nejde...je nudný, jeho žena bohužel i docela trapná. Ivana Zemanová ji převyšuje vším.

Píšťalka (neověřeno)

Myslím, že volba prezidenta je jistě soukromá věc, a když někdo chce svůj názor zveřejnit, nejsem proti. Ale nebudu nikoho odsuzovat jen proto, že má jiný politický názor, než já. A mediální masáž teď před volbami je hnusná. Nelíbi se mi, jak vy novináři neustále pomlouváte oba kandidáty!

Pepa (neověřeno)

Zeman je ostuda tohoto národa a navíc leze do zadku Rusakům. Děsí mě představa, že ho volí tolik lidí. Co jsme to za národ buranů!

Pavla Popelková

Miloš Zeman je jasná volba. Zatím je to historicky náš jediný prezident, který má dobré vztahy se všemi velmocemi (Rusko, Čína, Amerika).Velmi chytrý a moudrý. Jeho bonmoty mě vůbec nepohoršují, ba naopak. Těm ubožákům, kteří se otáčí na jeho vratké chůzi bych doporučila pustit si "capkání" Václava Havla...pro osvěžení jejich paměti a hlavně pro to jak nedůležitý je vzhled. Bohužel mladá generace je nezkušená snadno manipulovatelná - měli by si před tím, že někoho odsoudí něco přečíst z naší historie. Jde především o jejich budoucnost. Pan Drahoš je celý život kariérní úředník, všímejte si řeči jeho těla - jak je nepřirozený, jak ho to ten jeho volební tým těžce učí a jak mu to hodně nejde...je nudný, strojený, neupřimný. A jeho žena bohužel i docela trapná. Prostě je to kariérní úředník bez vlastního názoru.

edward (neověřeno)

...je sranda jak stara generace co brzo vymre chce volit za mlade lidi udajne "do budoucna" - z nostalgie komunistu. hanba vam! my mlady si chcem volit budoucnost sami - zlatej drahoš! ps: pro rusky trolly - naucte se psat spravne cesky, je znat ze neumite cestinu. :D

Hook (neověřeno)

Super článek kde se respektují oba kandidáti a neuráží se p. Zeman.

Jaroslav (neověřeno)

Musíme se semknout a společně čelit nebezpečí,,asi je tím myšleno vzít se za ruce a projít se ulicí s odstřelovači na střechách jako Merkel ve Francii po útoku muslimů na redakci,že?

zdeněk válek (neověřeno)

Myslím si že president Zeman je nejlepší polistopadový prezident jakého má republika .Je velmi vzdělaný a chytrý a váží si řadových občanů .Nevim proč se za něho nepostaví podnikatele že jim pomohl sehnat kontrakty v Číně a Rusku za co ho tak nenávidí přívrženci prostoduchého svazáka Kalouska ,který byl dvakrát ministrem a níkdy nic nedokázal a je odpůrcem EET která vadí jen největším zlodějúm , kteří neplatily daně a platil je za ně stát tedy obyčejní lidé takový člověk chce někoho kritizovat , lidi už zapomněli jak se do vlády dostala strana lidem kterou nikdo nevolil jen aby se svazák udržel u koryta kde už je od roku 1989 .

Nabela VF (neověřeno)

Slušnost, tou se ohání Drahoš a jeho řiditelé, ovšem jejich podpásovky spíš svědčí o tom, že neví kudy kam. Pořád brečí jak jim Zeman škodí, ale znáte to "ZLODĚJ KŘIČÍ CHYŤTE ZLODĚJE". A o tom to je. Snad jim na ty srdcervoucí výkřiky, naši lidé neskočí.

zdeněk válek (neověřeno)

Myslím si že president Zeman je nejlepší polistopadový prezident jakého má republika .Je velmi vzdělaný a chytrý a váží si řadových občanů .Nevim proč se za něho nepostaví podnikatele že jim pomohl sehnat kontrakty v Číně a Rusku za co ho tak nenávidí přívrženci prostoduchého svazáka Kalouska ,který byl dvakrát ministrem a níkdy nic nedokázal a je odpůrcem EET která vadí jen největším zlodějúm , kteří neplatily daně a platil je za ně stát tedy obyčejní lidé takový člověk chce někoho kritizovat , lidi už zapomněli jak se do vlády dostala strana lidem kterou nikdo nevolil jen aby se svazák udržel u koryta kde už je od roku 1989 .

Dominika (neověřeno)

Ten kdo podporuje Zemana je ubožák a neměl by jít volit ať si nedela ostudu

Lea (neověřeno)

Neodsuzuji žádného z nich. Každý člověk má svá pro i proti. Nicméně proti zvolení Miloše Zemana prezidentem nikdo nezmůže nic. Má těch plusů nespočetně víc.

Anděl (neověřeno)

Osoba pana Drahoše neskýtá záruku, že bude hájit zájmy ČR, je politicky nezkušený, naivní a lehce ovlivnitelný, není schopen tvrdé reakce vůči EU, pokud pro nás bude něco nevýhodné, nedokáže razantně a energicky zakročit, či se postavit vůči jiným, vlivnějším státům, což je u prezidenta chyba. Jednoho snílka a idealistu jsme už měli a ekonomické škody pociťujeme dodnes - likvidace zbrojního průmyslu v ČR, kde nás nahradili západní spojenci a velmi rychle obsadili i naše trhy a mnoho dalších excesů tohoto velikána, proto volme toho,kdo je i přes své zdraví tyto jistoty, jako je pocit bezpečí občanům zabezpečit, což je současný prezident pan Miloš Zeman.

Denny (neověřeno)

Bohužel si jistá část obyvatel ČR neuvědomuje, že s volbou "Draho-že" se vřítíme do západní pasti, či léčky a že na nás celý západ kašle tak, jak kašlal vždycky, neb potřebuje pitomé Čechy jen k práci a k dílu. Západ přeci jasně ukázal za posledních 20 let kam spěje jeho exportní demokracie (myslím tím U$A demokracie). Irák měl sice tyrana, teď má ale demokracii po Americký, rozbombardovanou a zničenou zemi, která byla kolébkou civilizace, Tigris, Eufrat, Mezopotámie, tohle kdysi bylo úchvatné místo vzniku kultury a dnes je to rozmlácený kus země, kde si teroristi bez strachu ze Sadáma udělali, co chtěli a to za podpory velkého "bratra" Libye a Kadafí to samé, byl to tyran, ale kde je jeho země teď ??? Co třeba naši slovanští bratři, nebo spíše bratranci - Ukrajina, že by slovo Ukrajina znamenalo odvěký suveréní stát, nebo to náhodou jen zní podobně, jako je slovo "u kraje" ??? To je totiž to správné slovo, Ukrajina byla a snad opět bude u kraje velké matičky Rusi, jak se to od věků tradovalo a že i Kyjev byl hlavním městem staré Rusi je přeci víc než pravda (Wikipedie ti napoví). Takže kam teď ? Pojďme se podívat domů, ano - Sovětský zmetek tu nadělal paseku, ne Rus - (v době narozenin své matky, ve formě "dárku" daroval své matce Nikita Chruščov - Ukrajinec - Krym k narozeninám, to je co ??? a druhý magor - Stalin - GRUZINEC, znásilnil Československo dalším magorem a to Klementem Gottwaldem a trvalo to hodně dlouho, než to skončilo, ale nebyl to Rus, byl to Gruzín. Proč se tedy Český Eurohujer a kavárník opírá do Ruska, když ten nás spolu s dalšími 40 národnostmi a menšinami osvobodil ? Víte že v roce 1968 byl první v Česku Ukrajinský západní frontový útvar a pak teprve NDR, PLR, MLR a BLR a to před půlnocí 20. srpna 1968. Začala tím operace Dunaj. Jenže tohle bylo pro udržení rovnováhy tehdejšího světa nutná oběť, stejně jako nás prodali v roce 1938 západní mocnosti, tak nás napadl Sovětský svaz v roce 68. Tohle jsme ovlivnit nemohli, válka byla skoro na spadnutí, jako v roce 1961 mezi USA a SSSR v krizi okolo Kuby... U$A a její výzvědné služby za to "popravili" Kenedyho (vždy se najde tupec, na kterého se to navlíkne a Lee Harvey Oswald to odnesl. Dnes je na řadě opět Česko a kdo s ním zúčtuje a skrz koho se to stane ?? Na milion procent není zaprodancem současný prezident Miloš Zeman, ale jakýsi profesůrek ze "Zadního Odstrkova" - sorry - Jablůnkova, který je jen nastrčenou figurou... sakra lidi, copak si nějaký hochštapler může najít sponzory na víc jak 50 milionů do voleb ? To už ten Horáček by je měl kde sehnat, ale nikomu neznámí profesor ????? Proboha vzpamatuj se národe. Třeba nechci ani Zemana, ale rozhodně nechci "slimáky" a jeden slizouš je sem dostane, na to vezměte jed... i Makrela si myslela, že to ustojí, jenže neustojí. Naši předci umírali 2000 let, aby sem do středu Evropy Muslim nepáchl a ona jich přijme skoro 2 miliony - no to až jim Mohamed dá povel, věřím že teprve potom, až vám začnou řezníci řezat makovice, poznáte svůj omyl a Drahoušek bude se svou "Drahuškou" v klidu odpočívat v Miami, odkud vítr fouká a vy se tady udávíte krví svých vlastních dětí a vnuků... Buď s vámi potom BŮH, ne Mohamed...

Anděl (neověřeno)

Osoba pana Drahoše neskýtá záruku, že bude hájit zájmy ČR, je politicky nezkušený, naivní a lehce ovlivnitelný, není schopen tvrdé reakce vůči EU, pokud pro nás bude něco nevýhodné, nedokáže razantně a energicky zakročit, či se postavit vůči jiným, vlivnějším státům, což je u prezidenta chyba. Jednoho snílka a idealistu jsme už měli a ekonomické škody pociťujeme dodnes - likvidace zbrojního průmyslu v ČR, kde nás nahradili západní spojenci a velmi rychle obsadili i naše trhy a mnoho dalších excesů tohoto velikána, proto volme toho,kdo je i přes své zdraví tyto jistoty, jako je pocit bezpečí občanům zabezpečit, což je současný prezident pan Miloš Zeman.

sýkora (neověřeno)

Když herci podporují Drahoše, tak to se dalo čekat, jen mě mrzí, zklamání u některých jmen, ať pak nebrečí, že zas bude poloprázdné hlediště, hodně diváků třeba nebude moci zaplatit jejich nekřesťánské vstupné,no ale předvádět se v reklamách,jim asi stačí, no a nahý na jevišti se mi zdá dost perverzní

Horník (neověřeno)

Nemohu pochopit voliče Zemana,to už všichni zapoměli,nebo to neví,že když se v r. 1968 upálil na protest proti vstupu ruských vojsk Jan Palach,tak tento Miloš Zeman vstoupil do KSČ a setrval tam i v době tak zvané normalizace. Probuďte se.

Daniel Hnízdil (neověřeno)

Daniel Dobrý den Údajně jsou naše média nezávislá a nenadrzuji žádnému z kandidátů na prezidenta. Proč je tedy v zveřejněném článku pod p.Zemanem uvedeno jen 9 osobností a pod p.Drahosem 17 ?! Neříkám že je p.Zeman zrovna má volba ale dá se těžko věřit že jsou média nezávislá. Navíc západu se nelíbí jeho cesty a obchody s Ruskem jen proto , protože jim lezeme do zelí a oni uzavřou méně zakázek. Vždy jde jen o obchod.!! Tento článek zajistil můj hlas pro M.Z.

janin (neověřeno)

pavla popelkova to byla 100 procent pravda volime p zemana

Antonín Janotka (neověřeno)

Kdo je to Drahoš?

Pelageja K. (neověřeno)

P.Zeman zahrál na "Nově" s obrovským talentem příjemného staříka. Obávám se, že mu na to naletí dost lidí, kteří nepochopí, že to byl jeho chytrý tah proti p.profesorovi Drahošovi.Měl jednat čestně a dodržet původní ujednání dvou schůzek.Přenos na Nově byl hnusný připravený podraz, ze kterého musí být myslícímu člověku na zvracení. Kdysi,před r.1989,jsem si ho vážila. Nyní už dávno ne!

Libor (neověřeno)

Budu volit pana profesora Drahose. Je to vzdělaný a slusny clovek.Ty fámy o něm,tak tomu se musím jen trpce pousmát. Myslím,že pan profesor Drahos nebude mstivy jako pan prezident Zeman a budeme si našeho pana prezidenta vážit.

Libor (neověřeno)

Budu volit pana profesora Drahose. Je to vzdělaný a slusny clovek.Ty fámy o něm,tak tomu se musím jen trpce pousmát. Myslím,že pan profesor Drahos nebude mstivy jako pan prezident Zeman a budeme si našeho pana prezidenta vážit.

honza (neověřeno)

Volím Drahoše a nemám důvod urážet voliče Zemana. Naprosto nechápu proč někdo uráží druhého za jeho odlišný názor.

Burianova Burianova

Dobrý den. Když začali volby byla jsem občan co vůbec nevěděl kdo jsou kandidáti na hrad. O politiku se vůbec nezajímám, u voleb jsem nebyla. Až po prvním kole jsem znala jméno kandidáta který bude bojovat o hrad se součastným prezidentem. Jiří Drahoš jakmile jsem ho uviděla naskočila mne husí kůže. Jsem člověk co má hodně dobrý odhad na lidi spletla jsem se za celý život pouze v jedné paní, ale to spíš že jsem chtěla vidět že je člověk jiný než byla.. V případě že se tento pán stane naším příštím prezidentem bych se strašně ráda pletla. Bohužel v posledních dnech mě média a lidé přitvrzují spíše v tom že se asi mýlit nebudu. Všude se propaguje profesor Jiří Drahoš. Hází se špína na prezidenta některé známé osobnosti apelují nato aby ste šli k volbám dát hlas tomuto muži. Ve školách říkáme žákům koho by měli volit což je trestné. Nevím čím by nám Drahoš uškodil, všichni píšou o uprchlických migrantech, ale ti zde mohou přijít přesně tak aji když bude prezidentem Zeman dokud budeme v Evropské Únii, já osobně si myslím že se stejně nevyhneme tomu je zde přijímout je jen otázkou kdy to příjde a taky to bude otázka toho jak moc ustoupíme letos EU když na nás bude tlačit a to se netýká jen migrantů. K volbám bych normálně nešla ale protože mám opravdu hrůzný pocit z pana Drahoše tak půjdu volit Zemana i když to nebude dlouhodobé řešení. O věcech EU rozhoduje vláda ne prezident, ale jaká vláda by rozhodovala v případě zvolení pana Drahoše kdo by byl v čele vlády. Každý ať volí koho chce ale, volte rozumem, chovejte se rozumně neurážejte se navzájem. Neurážejte profesofa ani prezidenta. Napište svůj názor, ale napište ho slušně, nevnucujte svůj názor druhým stím že, když mají názor jiný, tak jsou hloupý. Všichni jsme si stejně rovní ať už sme bohatí nebo chudí, vysokoškolsky vzdělaní nebo máme jen základní vzdělání. Nepovyšujte se nad druhými.

Karla Devátá (neověřeno)

Pane Hnízdile, opět další člověk, který si nezjistil fakta. Jak klasické u voličů pana Zemana. Tak, milý pane, vězte, že pan Zeman dostal o několik tisíc článků v médiích více atd atd atd. Tady je rozbor (http://www.ctidoma.cz/politika/2018-01-23-zeman-drti-media-drahos-dostava-mene-prostoru-hlavni-roli-hraji-uprchlici-rusko) a je to jasné jako facka, všechna data se dají ověřit...proč proboha klamete veřejnost svými vymyšlenými bludy, když fakta hovoř naprosto jasně?...navíc, kdybyste se trochu zajímal, tak p. Drhoš má mezi známými lidmi obecně vyšší podporu, tak je logické, že má více jmen. Neklamte, prosím. Zapojte internet a s chutí do ověřování. Děkuji.

Josef Hrubý (neověřeno)

Když se podíváte na ta jména, musíte dojít k jasnému výsledku: Zemana volí ti hloupější!

Marcel (neověřeno)

Prezident Miloš Zeman nestačí fyzicky a teď už ani psychicky na případných dalších 5 let funkce hlavy státu. V zahraniční politice se orientuje na Putina a představitele Číny, v západní Evropě a Americe (nejen USA) ho raději nechtějí znát, a to nejen kvůli jeho chování, jednání a názorům. Doma udržuje spojenectví s nedůvěryhodným premiérem Babišem, který po zbavení poslanecké imunity a pravděpodobném trestním stíhání usiluje o důvěru vlády. Rád lže, uráží a uvádí lidi v omyl, jen aby dosáhl svého. Nezná život obyčejných lidí.

Jan Čáp (neověřeno)

Přestože mám jisté výhrady k některým výrokům pana prezidenta v průběhu jeho pětiletého působení, dávám mu přednost před uhlazeným, ale nic neříkajícím prof. Drahošem. Když promluví Zeman, tak člověk cítí, že ví velmi přesně, o čem. Pan Drahoš je sice poněkud lepší na pohled, ale dobrý pocit zmizí, jakmile otevře ústa. Nepřehledná směsice nicneříkajících výroků a dokonce izolovaných slov svědčí o tom, že je to člověk, který nemá vůbec páru do čeho vstupuje a pokud by byl zvolen, byl by loutkou lidí, kteří ho dostali až na místo druhého kandidáta. Jsem bez vyznání, ale modlím se k Bohu aby nepustil pana Drahoše na místo prvního kandidáta, aby na Česko nedopadlo něco možná ještě horšího, než byli donedávna rozkradači státních zdrojů... i když ti věděli sami a přesně, co dělají. I ty někdy nevhodně použité bonmoty bych panu Zemanovi odpustil..

koko (neověřeno)

MiLOŠ,Miloš,Drahoše ne.

dravec (neověřeno)

Celebrity z Klikova volí ZEMANA

Danielsen (neověřeno)

Pane Horníku, máte to nějaké celé popletené. Miloš Zeman vstoupil do KSČ v roce ´68 a při normalizačních čistkách z ní byl vyloučen. Jan Palach se upálil až v lednu roku ´69.

ruda (neověřeno)

zbyli poslední dva, které bych nevolil,ale je to jak to je.drahoše nemohu volit neznám ho a je mi nesympatickej i s manželkou, chtějí, mooooc chtějí.zeman je drn ,ale náš českej -tak hodím zemana.

V.Prchliková (neověřeno)

Zeman je jasná volba.kdo volí drahoše chce migranty,euro,eurounii,........

HEHA (neověřeno)

Pane Hanáku, pěkné vyjádření o "rámečku se slušným člověkem". Asi už do školy na třídní schůzky dlouho nechodíte, jinak byste věděl, že není povinné mít ve třídě portrét prezidenta. Jen na upřesnění k vašemu přání.

jan jirak (neověřeno)

jistě zvítězí zdravý rozum voličů. Volím pana Drahoše

Simon (neověřeno)

Vážení přátelé, pana prezidenta Zemana za dobu pěti let v prezidentské funkci známe a víme jaký je a co od něho můžeme očekávat. Těžko nám může něco namlouvat. Jinými slovy, nezklame. Pan Drahoš je osoba široké veřejnosti neznámá, takže dnes může slíbit cokoliv. A jak známo, slibem nezarmoutíš. Tak se nenechte unášet líbivými báchorkami, ať nejste zklamaní. Já budu volit jistotu. Pana Zemana.

Peggy (neověřeno)

Pan Zeman je clovak s prehledem,nepovyuje se,je klidem pratelsky mily.Chrani narod pred bezenci.Cela rodina voli Zemana,pridejte se.

Marta (neověřeno)

Voliči pana Drahoše stále uráží napadají voliče pana Zemana, kdybych byla nerozhodná asi bych proto volila pana Zemana.Máme demokracii a každý se může rozhodnout podle svého vědomí a svědomí ale urážky,které chrlí odpůrci pana Zemana jsou nedemokratické a spíš ukazují na nízkou inteligenci jejich zploditelů.Přeji pěkný den

avonka (neověřeno)

Jak už psala paní Burianova Burianova,i já s husí kůží uhýbám pohled pryč od fota,kde je Drahoš.A když zapojím intuici,která neklame,vím,že ani z jeho portrétu nic dobrého pro nás nekouká.I když se nepochybně tváří slušně.

Lukáš (neověřeno)

Edwarde, kde máš diakritiku. Ty jsi ta budoucnost? Jsi směšný.

fousek (neověřeno)

Chce si asi užít státní pohřeb a povozit se na lafetě,tak mu to volbou Drahoše nedovolme.Jednoduché že?

Stránky