Pražská kavárna má držet hubu. Pardon, pane prezidente, ale bez Pražáků byste na Hradě vůbec nebyl

Pojem Pražská kavárna se, zejména v posledních týdnech, přetřásá horem dolem. Málokdo si však uvědomuje, o co vlastně jde. Věřit prezidentovi a jeho nižšímu úředníčkovi mohou jen...prostě neznalí lidé. Věšet někomu na nos nesmysly o boji hlavního města proti zbytku republiky je totiž jen další blamáží, byť se to opět skládá do voličstvu voňavých slovíček a kliček.

31.01.2018 - 12:06   |  
Miloš Zeman si Pražskou kavárnu rád bere do úst. Ale ví vůbec, o čem hovoří?
Zobrazit fotogalerii (4)

/KOMENTÁŘ/ Faktem je, že pojem Pražská kavárna býval označením pro intelektuály, kteří jsou více či méně v politice činní. To už ale dávno neplatí, i když by si to možná přál jak Miloš Zeman, tak jeho mluvčí Jiří Ovčáček, který se Pražskou kavárnou velmi často ohání pomalu jako odpadem, který už nejde recyklovat. Ostatně, jeho šéf se už dříve vyjádřil poměrně jasně. 

"Je to skupina lidí, kteří jsou zklamáni osudem. To znamená lidí, kteří někdy něco byli, zastávali nějaké funkce, pak je ten osud vyplivl, takže dá se jim říkat bývalí – nikoli budoucí. No a tito lidé teskní po své dřívější slávě, pokud vůbec kdy nějakou měli, sepisují nějaké petice, jednu za druhou, a ty zanikají jako jepice. Nu, a když se někdy pokusili o volební boj, tak téměř vždycky prohráli. Jsou to lidé, kteří byli uskupeni v těch politických stranách, které zanikly díky neschopnosti jejich vedoucích představitelů. Jinými slovy, jsou to frustrovaní lidé, kteří vydávají nejrůznější manifesty a jejich smůla je v tom, že tyto manifesty už nikdo – kromě spřátelených médií – nečte."

Není to zdaleka jen o Praze

Pražskou kavárnu prezident zmínil i bezprostředně po svém znovuzvolení, když vzkázal, že její členové mají držet ústa (i když použitý výraz "shut up" znamená držet hubu). Netřeba však řešit špatnou angličtinu Miloše Zemana, o které se ostatně všeobecně ví. Jde o to, že zejména jeho fanoušci, možná dokonce i on, pan Ovčáček a další, vlastně netuší, kdo údajnou Pražskou kavárnu představuje. Hlavní město v názvu totiž může nejednoho člověka zmást. Nebo vědí, že Pražská kavárna není pouze Praha? Ale proč pak neustálé pokusy o rozdělování celé země, když i Miloše Zemana volí lidé inteligentní? Nebo nevolí, protože přeci nejsou intelektuálové a vzdělanci z Pražské kavárny?

Předně je třeba říct, že žádná Pražská kavárna jako taková neexistuje. Na druhou stranu v metropoli je hodně podniků, které jako kavárny fungují, takže si stačí vybrat. Za druhé, kdybychom připustili, že nějaké takové sdružení, hnutí či cokoli opravdu funguje, pak by bylo velkou chybou škatulkování. To je ostatně vidět i na výsledku voleb. Museli bychom totiž připustit i existenci kavárny brněnské, liberecké, plzeňské, olomoucké a dalších. 

Jen čtyři krajská města se mohou chlubit vítězstvím Miloše Zemana. Ostrava, Ústí nad Labem, Jihlava a Karlovy Vary tak jako jediné nemohou být z kavárenského povalečství podezírané. Paradoxem je také to, že Praha zajistila týmu hlavy státu největší zisk. Více než 200 tisíc lidí zde volilo Zemana. Takže znovu: pokud Ovčáček a spol. spílají i Pražákům (nikdo z nich ani jednou nespecifikoval, koho z "Pražské kavárny" konkrétně myslí. Všechny chytré lidi? Takže i ty, kteří volili pana Zemana přesto, že jim po druhém kole poděkoval? Nebo mezi nimi chytří lidé nejsou, když pánové hrnou na skládku komplet všechny?), měli by si uvědomit, že bez jejich hlasů by byl na Hradě Jiří Drahoš.

Nabiflované citáty jako nástroj

A za třetí je třeba si alespoň v základních tezích rozklíčovat, proč vlastně Miloš Zeman tolik brojí proti vzdělaným lidem, ať už mají jakýkoli titul, maturitu nebo výuční list. Není to nic složitého. Jako student komunistické VŠE si, mimo jiné, výborně osvojil principy třídního boje, otázky marxismu-leninismu apod. Dnes si však s těmito "vedomostmi" může maximálně tak utřít nos. Samozřejmě není ve společnosti zdaleka jediný, za komunismu příliš na výběr nebylo a házet studenty tehdejších škol do jednoho pytle by rozhodně nebylo fér.

Ovšem prezident umí skvěle předstírat. I proto přijal za své řadu citátů a "chytrých" vět, kterými na spoustu lidí opravdu zapůsobí. Jeho chuť v útočení na tzv. Pražskou kavárnu (a nejen tu) je tedy do jisté míry obranný reflex.

Ještě na jednu anomálii pak Miloš Zeman zapomíná. Jeho věrnými příznivci se stala rodina Klausů. Exprezident přitom dlouho patřil právě k tomu, co Zeman kritizuje. Jeho syn je pak prototypem pražského elitářství, absolvent prestižní školy a vzdělanec. Což samozřejmě není na škodu, čím více chytrých lidí, tím lépe. Ať už jsou na jakékoli straně barikády. Opět se však člověk musí ptát, jakou hru nám tu tito pánové, spojeni privatizačními průšvihy i opoziční smlouvou, rozehráli.


Přidat komentář

Pro vkládání komentářů se prosím přihlašte nebo zaregistrujte.

Výhody registrace:
Při registraci si můžete zvolit unikátní přezdívku a pod ní psát příspěvky. Tuto přezdívku vám nikdo nebude moci vzít. Registrace bude do budoucna jeden z našich nástrojů k udržení diskusí v přijatelných mezích.

Při registraci si můžete zvolit unikátní přezdívku a pod ní psát příspěvky. Tuto přezdívku vám v budoucnu nikdo nebude moci vzít. Zároveň registrací dáváte souhlas se zasíláním informací a nabídek tykajících se webu Čtidoma.cz nebo jeho provozovatele či obchodních partnerů.

Redakce si ponechává právo jakýkoli nevhodný příspěvek smazat bez udání důvodu.

Václav Muller (neověřeno)

Život v Praze je tak sladký a krásný,nesrovnatelný a pro mnoho nás venkovanů až nepochopitelný že se vůbec nedivím rozdělení naši země.

Elenka (neověřeno)

Pane Mullere, kolik platíte nájem, nebo vydáte za měsíc například na stravu? Chápu, když napíšete, že je pro Vás život v Praze nepochopitelný. Ale nerozumím tomu sladký a krásný. Až budete platit tolik, kolik platím měsíčně já, tak možná svůj chybný postoj přehodnotíte.

Lukáš (neověřeno)

Pražská kavárna je termín, který zprofanoval hloupý Zeman, aby měl na koho svádět svůj bordel a lži, kterými nás zásobuje s železnou pravidelností. Při své hlouposti si vůbec neuvědomuje, jaké kraviny vždycky plácá.

pyramida .......... (neověřeno)

á, tady ještě stále někdo nemůže strávit výsledky voleb! Už je dobojováno, tak se s tím smyřte - lid rozhodl, a to že neumíte zkoustnout že rozhodl jinaž jež jste si přál, není chba lidu ale vaše! Nebýt Prahy, tak v prvé řadě přijde o hlasy Drahoš aZeman by zvítzil s mnohem větším rozdílem, tak proč melete že Zeman za něco vděčí pražákům? Já jsem z Prahy, a volila jsem Zemana. Právě kůli článkům a lidem jako jste vy!!!

Heli (neověřeno)

Přesně tak to je. Pražská kavárna, co to jako je? Pseudouskupení, které si vymyslel Zemák, aby měl na koho ukazovat, až se stáhne Kalousek (ten může za všechno na světě :)))....spousta lidí v Praze volila Zemana, a on se po nich teď ještě vozí. Aspoň je vidět, co je to za člověka.

Olaf (neověřeno)

Hele, pyramido, víš, že bych poznal hned, žes volilo Zemana? Ten projev je naprosto brilantně přesný. Nejen, že se smiřte píše s měkkým i )))). Ale v tom článku to fakt je napsaný, že Zemana volilo spoustu lidí. Vždyť oni se vás tam zastávají, že vám Zemák za to ještě nadává a vy je stejně pošlete do řiti )))). Kdyžtak si vyžádej obrázky, možná pak pochopíš...

krasomila (neověřeno)

Stále se tu haní pan Zeman , u mnoha blbů je neinteligentní a sprostý ,a co debil Drahoš ,který si nevidí ani na špičku nosu ! Ten jeho přiblblý a křivý úsměv nevěští nic dobrého ,proto jsem šťastná ,že vyhrál volby ing. Zeman !!!

Ingrid (neověřeno)

Pyramidko, ty seš ze zvláštní školy? Smyřte s tvrdým, no to je něco...ty seš poznat na sto honů, fakt nemusíš psát, koho volíš...

56 gogo (neověřeno)

pražská kavárna se říkalo a vzniklo za Havla , jedná se o voliče kteří vyloženě kritizují kde co , tudíž se nejedná o obyčejné lidi kteří nemají čas ani finance na to aby seděli v kavárně (Slavia ), týká se to spíš některých herců, politiků , poslanců , no a postupem času se k nim přidávájí lidé ,kteří nesouhlasí s politikou , ale přitom pouze mluví a ukrývají se za výzvy , prohlášení a scchůze u Václava , štvou lidi proti sobě , přitom za komoušů hrávali hlavní role byli politicky činní , chodili na schůze a bavili soudruhy !

Jiří Štangl (neověřeno)

Opět jste si naběhli na vidle: Pan prezident NEŘEKL, že Pražská kavárna = Pražáci!!! Řekl, že Pražská kavárna, která VYGENEROVALA J. Drahoše, má zmlkout - o Pražácích nepadlo ani půl slova!!! BTW: je potěšující, že navzdory masivní lživé, dehonestující kampani proti panu Zemanovi, se i v Praze našla 1/3 slušných a inteligentních lidí, kreří mu "to hodili" :-)

Karin (neověřeno)

Gogo nám to odhalil. Jenomže mu nedochází, že tak tomu bylo možná kdysi a ano, souhlasila bych, že za Havla. Jenže od té doby uplynulo hodně vody a pojem PK živí jen takoví lidé, jako je pan Zeman, aby měli na koho útočit a kde ukájet svá neukojená ega. Nesmysl je to už proto, že kdyby tam byli lidé, co popisuje, byl by to téměř spolek důchodců a mrtvol. Nechápu, jak by se tam mohl vzít dnes student VŠ, který studuje za komunismu, to nějak nesedí, ne )))). Nevím, kdys naposled byl ve Slavii, ale tam o Čecha téměř nezavadíš. Tak že by pan Zeman myslel nějaké cizokrajné imperialisty, nebo tak něco? Takže přátelé, nenechte se zase obelhávat pány Zemany, Ovčáčky, Mynáři a dalšími, kteří už nás všechny dostali do pořádných temných zákoutí, abych byla slušná a ne vulgární, jako pan prezident...myslete, než začnete papouškovat něco, co vám omílají na Barrandově apod.

Hubert (neověřeno)

Pane Štangle, mě mate jedna věc. Ale budu jen opakovat, co je v tom článku - mezi voliči pana Zemana tedy nejsou chytří lidé? Když pan Zeman i pan Ovčáček bojují proti Pražské kavárně, tedy "inteligenci". Já od nich nikdy neslyšel rozdělení, jen opakují, že "intelektuálové a inteligence". Takže si z toho beru, že voliči MZ nejsou ani intelektuálové ani inteligence...ale nějak se mi tomu tedy nechce věřit.

vvalsidal (neověřeno)

Zase jen cinty...Bože jak hluboko celý národ v ČR klesnul,urážky,osočování,nenávist se čím dál více stupňují.Nemůže se strávit volba prezidenta Zeman... ten se všude jen uráží.Ať je jakýkoliv byla to volba většiny občanů ČR.Myslíte že s nastrčeným akademikem Drahošem by to ČR vyhrála...já myslím že NE byla by to jen loutka v rukách rozkradačů této země hlavně TOP 09 atd.

Stanislava Trkuljová (neověřeno)

Za prvé, uvědomme si, že jestliže pan prezident Zeman mluvil o Pražské kavárně, tak to prosím nejsou občané Prahy a ti skutečně činili vše, aby svoji funkci prezidenta neobhájil, naopak hlasů Pražanů si váží a my si vážíme jeho. Dále bych chtěla říci, že život obyčejných Pražanů není vůbec tak růžový, jak ho venkov líčí, většina lidí pracuje, aby svůj plat dalo na nájemné a něco zbylo na jídlo i léky, na vlastní bydlení tu dosahuje málo kdo, zatím co na venkově bydlí většinou každý ve svém, může si něco vypěstovat na zahrádce a mít třeba drůbež. Takže ono to všude má své pro a proti.

jardak446 (neověřeno)

Prazska kavarna neznamena Praha ! Neprekrucuj!

Martina (neověřeno)

My se s tím, pyramido, smíříme - a vy ( až vás tedy ten brunátný vztek přejde) si zatím skočte na doučování z češtiny.

Hynek (neověřeno)

Paní Krasomilo, Vy jste někdy slyšela Drahoše mluvit sprostě, nebo opilého na veřejnosti (tím spíše před tel. kamerami),kouřit (opět před kamerami) v místech, kde je kouření přísně zakázáno a ještě si říct o popelníček? Zaznamenala jste, že změnil názor, když se mu to zrovna hodilo? Myslíte, že by Drahoš na návštěvě komunistické demokracieprosté Číny ze sebe vypustil takovou zhovadilost, že se tam jezdí učit jak stabilizovat společnost? Takže buďte šťastná dál a zvažte návštěvu psychiatra.

TomášCh (neověřeno)

krasomila, to dost vypovídá o vaší inteligenci. Asi byste se měla podívat na výraz Miloše Zemana. Jestli ten se vám zdá v pořádku, pak je mi vás líto.

Henry (neověřeno)

valsidale, nespadl jste někde na hlavu? že lže váš pan prezident, to už víme, ale proč to berete po něm, to je jako nějaký druh frajeřiny? Blábol, že ho volila většina národa je hodně hloupý, sorry jako. Možná většina lidí, co byla u voleb. To ale rozhodně není většina národa.

farmářka (neověřeno)

Nechte Zemana na pokoji. To je po dlouhé době nejlepší prezident. Neleze nikomu do zadku a nepoklonkuje jak si kdo pískne Na rozdíl od pana Drahoše, který neustále drmolil naučené fráze jen měnil slovosled. A ta jeho namyšlená se už viděla ve funkci první dámy a ostrouhali oba.Dobře jim tak

Jiří svoboda

Pražská galerka, či lůza, je přesnějším označením toho, co prezident Zeman milosrdně nazval kavárnou. A ta lůza teď skučí, soptí, kydá hnůj na vítěze voleb a je to zaplaťpánbůh, to jediné, co s tím můžou dělat. Tak je nechme, ať se vybrečí a mají čas na výrobu červených karet. Lhostejno zda ta lůza považující se za inteligenty, intelektuály, vzdělance a vůbec "lepší" lidi pochází z Prahy, Brna, Liberce, Plzně, či tramtárie

Hynek Tomek

Madam Pyramida je volička pana Zemana, to se pozná už podle toho bezchybně pravopisného čeština.:-)

Hynek Tomek

Paní Krasomilo, Vy jste někdy slyšela Drahoše mluvit sprostě, nebo opilého na veřejnosti (tím spíše před tel. kamerami),kouřit (opět před kamerami) v místech, kde je kouření přísně zakázáno a ještě si říct o popelníček? Zaznamenala jste, že změnil názor, když se mu to zrovna hodilo? Myslíte, že by Drahoš na návštěvě komunistické demokracieprosté Číny ze sebe vypustil takovou zhovadilost, že se tam jezdí učit jak stabilizovat společnost? Takže buďte šťastná dál a zvažte návštěvu psychiatra.

Lolec (neověřeno)

Jsem rad ze vyhral Zeman a hodne lidi je z toho spatne. Lepsi Rusko a Cina nez nemecko a usa.Odtamtud uz nic neprijde co by stalo za to.

Herold (neověřeno)

Takže uznáváš, že Zemana volí jen lůza? Když tvrdíš, že "lepší lidé" jsou tzv. Pražská kavárna, je logické, že ho nikdo chytrý volit nemohl, ne? O tom je ten článek, vy troubové. Možná, kdybyste to četli, tak vám to někdy dojde (naučit se číst není tak těžké). Jde o to, že když Zeman řekne o Pražské kavárně, že je to parta intelektuálů a zabedněných chytrolínům hází tam všechny "svoje" lidi, kteří ho v těch velkých městech volili. Takže buď zase lže a účelově využívá, nebo své voliče hází do jednoho pytle s Pražskou kavárnou...takže, co je pravda? Třetí cesta totiž není...hahahaha, tady je vidět, co toho Zemana volí, fakt...

Miroslav Rejchrt (neověřeno)

Je to hloupý článek,který se odkazuje na pojem pražská kavárna a autor sám neví,co znamená.Bohužel,tento pojem vznikl bezprostředně po volbách prezidenta 2013 a pouze jako reakce na nemístné útoky proti Zemanovi.Byli to politici,herci ,zpěváci.Většina se rekrutovala z Prahy.Další pětiletou masáží se k nšmu řadili i lidé ve větších městech,jejichž jedinou linií byl odpor proti Zemanovi.

Herold (neověřeno)

A hele, další. Pane Rejchrte, proč lžete? To Vám poradil pan Zeman? Ale máte dost špatného učitele, i na jeho lži se přichází velmi brzy tak, jako na tuto Vaši. Pojem Pražská kavárna opravdu nevznikl v roce 2013, to už byl dávno na světě. Vznikl už dávno předtím, protože nejprve patřil lidem kolem ODA a Unie svobody. A ty zanikly kdy? Aha...tak prosím, nelžete.

Hynek Tomek

Pane Lolec, za to z Ruska to příjde a bude to stát ZA TO. Podobně jako dlouhých 41 let před rokem 1989.

chris (neověřeno)

Znám pár Pražáků, nóbl lidi, jen jejich názor je ten pravý, ale nic s tím nenaděláme. Je třeba to přehlížet a myslet si svoje i když mě to s..e.

Alois Matějka (neověřeno)

zdravím, vážení přátelé, před volbami jsem se pokusil několika přátelům vysvětlit proč nemají MZ volit. Vypočetl jsem jeho hrubosti, to každý zná. V neposlední řadě míru IQ, kterou nás MZ obdařil.Jim to prostě nevadí, tvrdí, že se jich to netýká /myslím si opak/. Tak jsem se prostě s několika letitými kamarády rozešel a nemrzí mě to............... siola

Honzík (neověřeno)

Pisatel moc dobře ví co znamená "pražská kavárna", nemusí to zlehčovat, vůbec ne pro nás, těch spodních deset miliónů! Hlavně aby to pochopil ten zbytek!, těch "inteligentních"

Jana Doležalová (neověřeno)

Intelektuálové, co stojí za Drahošem a nenávidí Zemana - blbci roku 2017 - zakomplexovaný hovado a pseudoumělec David Černý a narkoman s vizáží totální socky Doležal - hovado z Reflexu. chacha

Evina (neověřeno)

Mě se líbí, jak tady ti obhájci guru Miloše popírají sami sebe, to je prostě boží. Prej my, těch dolních deset milionů a pa ta "inteligence, póvl". To vám nějak nevychází čoveče, protože z toho póvlu musí logicky být i docela dost voličů MZ .)))...jste stejní jako on, víte velké hovinko a jen se snažíte papouškovat slova těch pablbů...

Vladislav Kučera (neověřeno)

Paní Elenko, Odstěhujte se na vesnici a pak mluvte(pište)! Už za komunistů byli pražané něco víc! A tak to je stále !

Rudy (neověřeno)

Pyramido, já už se s tím smÝřil a zkousTnul. Hlavně když jem se přesvědčil, že lháře a podvodníky volí jim podobná lůza.

Elenka (neověřeno)

Pane Kučero, já z vesnice přišla do Prahy, protože mne, možná nějaký jako Vy, vykopl i z dítětem. Nestěžuji si, musím se nějak poprat. A jsem hrdá na to, že dokáži své dcerce dát vše, co potřebuje. Jen jsem ráda, že jste uznal, že i Vy považujete Pražskou kavárnu za Pražáky...díky, je to stejný nesmysl, jako šíří Váš milovaný spasitel Miloš. Jak já jsem ráda, že jsem z tohoto prostředí vypadla, závistiví, nespokojeni sami se sebou, se svými životy...nepoučujte, když víte velké prd.

Vokison76 (neověřeno)

Jděte s tou Prahou do půrdele.

jimminy j

Je úsměvné stále dokola číst tu propagandu proti Milošovi. Hodně lidí to ještě nedokázalo přijmout, což se samozřejmě dalo předpokládat, ale že to bude v takové míře, to jsme nečekal. Oháníte se tu pojmem Pržské kavárny, že neexistuje apod. Samozřejmě že existuje a všichni zasvěcení ví o koho se jedná :-). Pojem berte jako nadsázku a všichni tím myslíme pražské herce a umělce, kteří by nám chtěli pořád dokola kázat, co je pro nás nejlepší. Bohužel propaganda (a nejen samozřejmě ta pražská) nezafungovala a prokázalo se, že lidí nejsou ovce a mají svůj názor. Pokud měl být pan Drahoš slušným prezidentem, tak to rozhodně neplatí o jeho stoupencích a voličích. Stačí si přečíst komentáře v tomto článku a každý soudný člověk si udělá jasno. Mám hroznou radost se zvolení Miloše a už jen za tu hnusnou a zákeřnou kampaň, která tu byla vedená, Vám ho všem přeji z celého srdíčka ... pravda a láska zase zvítězila!

mylan (neověřeno)

PRO pyramidu: to výžšejo...

jenvenkovan (neověřeno)

Mám pod polštářem fotku M. Zemana. Na stole ruštinu pro přátele z ruska, kteří tentokrát nepřijedou tanky , když maji na hradě Miloše. O víkendu pojedu na hranice stavět ploty a snad ještě najdu průkaz pionýra. Začnu pít Bechera, tvářit se jako idiot a zařadím se do řady za Zemanovce, protože tyto volby byly fakt prů..r.

zajda (neověřeno)

Co to je za klauna, tenhle Zeman ? :-)))))))))))))))

Zajda (neověřeno)

Tvl, co to je za klauni, tendlecten Zemna ? :-)))

Trautenberk dří... (neověřeno)

Dětská spála má být vymícena. Pardon, pane doktore, ale bez dětí byste vůbec nebyl dětským lékařem. Logika jak čapa z draka. :) No jo, kavárna.

Marian Dančevský

Pan Lolec, ale plat jak Němci by se vám líbilo? Jste hloupý!!!

jimminy j

To Martin Dančevský: někdo o koze,vy o voze ... a třeba mít HDP jako Čína byste nebral? Co to proboha srovnáváte? To jenvenkovan: Už té protiruské propagandy prosím nechte. Vím, že nějakou kritiku musíte napsat, ale buďte trochu soudný. Přišlo vám, že po prvním MZ období něco takového hrozí? Nebo že by za to mohly ty Zetory, které tam budeme dodávat, protože díky nim jsme se k Rusku skutečně přiblížili :-)

Marian Dančevský

To Jimminy: HDP je pro vás vše? Budete tam žít, jen kvůli toho? Vtipné, jak Troškovy komedie. A od ZM už nic nehrozí, z toho má celý svět tak akorát (!)

Koralek (neověřeno)

Dovolím si citovat z článku Š.Švece, s jehož obsahem se ztotožňuji: " Zhroutil se mýtus o pražské kavárně. Kdyby Drahoše volila pouze celá Praha jako jeden muž, měl by celostátně 12%. Jenže on získal 49%. Nikdo svéprávný se už neodváží tvrdit, že má MZ podporu většiny národa." Podotýkám, že MZ má podporu nepatrně nadpoloviční většiny zúčastněných voličů (o 1,36%), ale jen 34,2 % všech lidí s volebním právem. Nemyslím si, že si může připočítat i všech 32% nehlasujících, kterým je obsazení prezidentského postu lhostejné.

karel Zeman (neověřeno)

hluboce se stydim za sveho jmenovce.Je to ostuda naroda a kdo jej volil je pro me hlupak,ktery si zaslouzi svuj bidny zivot,At si ho uzije. Zeman mu nepomuze.Jen ho zneuzil.Ve stavu zdravotnim neni schopen funkci vykonavat Jsme jedini na svete kdy si vozime na vozicku nemocneho cloveka,ktery kdyz promluvi rika same ucelove lzi a hlouposti.Vsichni ostatni kandidati by byli lepsi,jen z toho duvodu,ze jsou zdravi a nedelaji ostudu.K tomu vsemu jeste chlasta jako duha.Kam jste dali rozum Zemanovci,

Milan (neověřeno)

Pražské kavárny jsem navštěvoval ve svých mladších letech, v době, kdy Zeman ještě snil své pubertální sny. Ani ve snu by mne tenkráte nenapadlo, že jím budou v době jeho největší slávy tato místa setkávání, klábosení, prvních milostných schůzek i rozchodů, pasována div ne za něco odporného, nedůstojného a dá se napsat, že přímo ilegálního. Já Zemanovi, byť nejsem jeho volič a jako osobu jej nemám rád, protože ho pamatuji ještě z dob Ekonomického ústavu AV, přeji vítězství ve volbách, které jsou, nakonec jako všechny volby, zrcadlem naší společnosti. Obávám se pouze jedné věci, a sice toho, že ještě než dokončí svůj mandát bude otázkou času, že se budou sprostá slova vysílat neomezeně a slušná vypípávat

Magdalena (neověřeno)

Paní Elenko, za bydlení zřejmě platíte víc než na vesnici. Ale strava? Porovnávala jste to někdy? V Praze dosažitelné supermarkety na každém rohu, ve vesnicích zpravidla jeden předražený krámek..a MHD tu nemáme, každá cesta do města nejmíň třicet korun.... takže v tomhle pravdu nemáte.

Stránky