Právě se stalo

Dopravní problémy na Jižní spojce

Dopravn problémy hlásí i pražská Jižní spojka a to konkrétně v ulici Sliačské ve směru na Černý Most. Je tu neprůjezdný střední jízdní pruh. Do nehody se zapletla tři osobní vozidla.

Nehoda v Berouně

K nehodě došlo v Berouně u obce Podluhy a zapletlo se do ní nákladní vozidlo. Na vozovce se nachází překážka, projížděte tudíž se zvýšenou opatrností.

Praha 5 koupí pozemky na Vidouli

Zastupitelé páté městské části schválili odkoupení pozemků na stolové hoře Vidoule o celkové výměře 11 452 m2 od Ministerstva obrany ČR za cenu 5 550 000 Kč, kterou městská část jako cenu minimální nabídla ve výběrovém řízení. Pozemky jsou dle územního plánu vedené jako sady, zahrady a vinice a městská a krajinná zeleň. Radnice má navíc v oblasti Vidoule koncepční plány, počítá zde s vybudováním veřejného volnočasového areálu.

Nebezpečný předmět ve vozovce

Na D10 na kilometru 63.1km na trase Turnov - Praha u obce Březina dávejte velký pozor na předmět ve vozovce. Zatím není jasné, bude-li odklizen, proto je třeba projíždět se zvýšenou opatrností.

Nehoda v Mnichově Hradišti

V ulici Víta Nejedlého v obci Mnichovo Hradiště v okrees Mladá Boleslav se stala nehoda dvou osobních aut. Místem projíždějte se zvýšenou opatrností, počítejte s možným pohybem osob ve vozovce.
 

Překážka v Holečkově ulici

Překážku na vozovce hlásí i pražská Holečkova ulice. Tam došlo k dopravní nehodě, při které havarovala tři vozidla. Na místě už vše řeší PČR, projížďejte se zvýšenou opatrností.

Nehoda ve Smíchovské ulici

V pražské ulici Smichovská došlo k dopravní nehodě. Havarovaly dva osobní automobily a na vozovce je díky tomu překážka. Projížďejte tak se zvžšenou opatrností. 

U Tuchlovic uzavřen pruh

Na D6 na kilometru 25,4 u Tuchlovic ve směru Praha na EXIT 25 probíhají práce na silnici, pravý jízdní pruhje proto uzavře. Projíždějte se zvýšenou opatrností. 

Nehoda auta a autobusu

V ulici K Barrandovu v Praze 5 směrem do centra se stala nehoda osobního vozu a autobusu. Z tohoto důvodu je pravý jízdní pruh neprůjezdný, začínají se tvořit kolony. Počítejte se zdržením.
 

Nehoda v ulici Košťálkova v Berouně

V ulici Košťálkova v Berouně u odbočky k BČS se stala nehoda osobního auta a náklaďáku. Projíždějte se zvýšenou opatrností, počítejte s malým zdržením. 

 

Stránky