Právě se stalo

Mladík napadl strážníky

Další případ agresivní osoby řešili pražští strážníci. Zjevně opilý mladík narušoval odpolední akci pro děti v Centrálním parku na Pankráci. Svou agresivitu posléze obrátil i proti strážníkům. Jednoho člena hlídky pokousal a zranil. Pro podezření ze spáchání trestného činu si útočníka následně převzala Policie ČR.

Nehoda v Tuchlovicích

V ulici Karlovarská v obci Tuchlovice v okrese Kladno došlo k havárii dvou osobních vozidel. Vše se naštěstí obešlo bez zranění.

Nehoda ve Svatovítské ulici

V pražské ulici Svatovítská směrem na Vítězné náměstí došlo k nehodě, přičemž je neprůjezdný levý jízdní pruh. 

Nehoda 2 nákladních aut

Hasiči i policie zasahovali na Jižní spojce na sjezdu na Spořilov. Došlo zde k srážce dvou nákladních aut. Policie na místě koriguje dopravu, počítejte se zdržením.

Za drogy chtěl sex

Pětatřicetiletý dealer z Kladenska si uměl poradit. Za drogy vyžadoval kromě peněz i sex a úklid. Drogy měl sám vyrábět i prodávat ve Stochově, Slaném a dalších místech. Nyní muži hrozí až pět let vězení, ve vazbě není.

ZOO má nové parkoviště

Pražská zoologická zahrada od Prahy převzala nové parkoviště, které bude v provozu od 1. července. Fungovat bude až do září každý den, poté už jen o víkendech. Do samozné ZOO pak návštěvníky doveze autobus. V budoucnu se parkovací plocha změní na záchytné parkoviště P+R.

Ocenění strážníci

Strážníci Tomáš Dvořák a Miloslav Mazůrek z OŘ převzali medaili „Za záchranu života“. V květnu poskytli první pomoc vážně zraněnému sraženému chodci. U obou se jedná o medaili 2. stupně.

Neprůjezdný pruh

V Praze-Troji v ulici Pod lisem, mezi křižovatkami ulic Nová Povltavská a Povltavská došlo k nehodě, při kteřé se střetla dodávka a tramvaj. Způsobilo to jeden neprůjezdný jízdní pruh.

Havárie nákladního automobilu

Na dálnici D0 mezi km 18 a 18,2 ve směru Ruzyně - D7 došlo k nehodě nákladního automobilu. Stále probíhá vyšetřování, na místě jsou dvě havarovaná vozidla. 

Uzavírka v Příbrami

V Příbrami se uzavře ulice Riegrova u křižovatky s ul. Plzeňská z důvodu prodloužení dešťové kanalizace. Uzavírka potrvá do 26.06.

Stránky