Právě se stalo

Oprava ulice v Mělníku

Macharova ulice dostane nový povrch. Rekonstrukce v proběhne v úseku od křižovatky s ulicí Pražská až ke křižovatce s ulicí 17. listopadu. Jde tady především o rekonstrukci vodovodního řadu a domovních přípojek. Pokud vše půjde dle harmonogramu investora akce, kterým je společnost Vodárny Kladno Mělník a.s., do konce září bude mít ulice nový asfaltový povrch. Ten uhradí ze svého rozpočtu město.

 

Nehoda nákladního auta

Těžké nákladní auto havarovalo na D1 mezi Loktem a Souticemi směrem z Jihlavy do Prahy. Na místě zasahuje policie, která řídí dopravu. se zdržením počítejte do 16:00. 

Knihovna v Horkách se otevře v září

Místní knihovna v obci Horky u Čáslavi je momentálně pro čtenáře uzavřena a to až do konce června. Znovu otevřena ale bude zanedlouho a to konkrétně v úterý 5. září.

Nehoda na D1

Frekventovaná dálnice D1 hlásí na svém 178. kilometru na trase Praha - Říkovice nehodu. Havarovala dvě osobní auta, přičemž momentálně probíhá vyšetřován nehody. Na místě je PČR.

Vykolejený vlak

Na trati z Prahy do Liberce zablokoval doprvu vykolejený motorový vlak. Ve stanici Praha-Čakovice vykolejil ve směru na Turnov osobní vlak. Nikdo z cestujících nebyl naštěstí při nehodě nezraněn. Událost vyšetřuje SŽDC. 

Nehoda v Kolíně

V Kolíně se srazila dodávka a osobní auto. U nehody zasahují záchranáři i policie, se zdržením počítejte do 15:00. 

Zloděj chycen při činu v domě v Drahelicích

Policie zadržela pachatele, který se vloupak do domu, v Nymburce v části Drahelice. Pachatel bude vyslíchán během dnešního dne, policie tak podrobnosti sdělí až během zítřejšího dne.

 

Nehoda v Kunraticích

V pražských Kunraticích dnes okolo 11té hodiny došlo ke střetu dvou osobních automobilů. Jelikož dopravní situaci dnes dopoledne komplikuje déšť, dávejte si na silnicích pozor.

Zásah pyrotechniků v Praze

V Praze na Chodově zasahovali pyrotechnici. Do sběrny přinesla jedna ze zákaznic staré tlakové lahve, které byly na první pohled nerozpoznatelé od staré munice.Na místo dorazila i záchranka, naštěstí ale nebyla potřeba.

 

 

Nehoda u Nové Vsi

Auto a náklaďák se srazili u Nové Vsi. Nehoda se stara ve směru Velvary - Mělník. Na místě řídí dopravu policie. Se zdržením počítejte do 18:05.

Stránky