Právě se stalo

Rozbil okno kladivem

Pokuta ve správním řízení ve výši až 50 tisíc korun hrozí 54letému muži, který v nočních hodinách rozbil kladivem skleněnou výplň okna u jednoho bytu v Příbrami. Způsobená škoda činila 2500 korun. Bezprostředně po oznámení hlídka muže dopadla. Svým jednáním se dopustil přestupku proti majetku.

Nehoda u obce Libeř

Na silnici 00315 u obce Libeř v okres Praha-západ se stala neoda osobního auta, která se naštěstí obešla bez zranení. Událostí jsou ovlivněny oba dva směry, počítejte se zdržením a místěm projíždějte se zvýšenou opatrností.

Dopravní nehoda v Kutné Hoře

Na křižovatce ulice Kouřimská a ulice Kremnická se střetla osobní motorová vozidla značky Peugeot a Ford Fiesta. Alkohol u řidičů byl policisty vyloučen na místě provedenou dechovou zkouškou. Při nehodě nebyl nikdo vážně zraněn. Způsobená škoda je předběžně 40 tisíc korun.

Nehoda před kolínskou nemocnicí

V ulici U Nemocnice v Kolíně se přímo před nemocnicí stala nehoda dvou osobních aut. Jedno z nich začalo hořet, na místě zasahovali hasiči. Nikomu se naštěstí nic nestalo, komunikace je však v obou směrech uzavřená.

Zloděj ženě ukradl kabelku z auta

Neznámý pachatel využil chvilkové nepozornosti ženy v obci Žebrák, která ze svého dodávkového vozidla vykládala zboží ze zavazadlového prostoru. V ten okamžik ji neznámý zloděj odcizil z předních sedadel vozidla kabelku s penězi a osobními doklady. Způsobená škoda byla vyčíslena na 1400 korun.

Dluží na výživném

Na své nezletilé syny z Kutné Hory zapomíná třiatřicetiletý muž. Od června letošního roku do současné doby neplní řádně svou vyživovací povinnost, ačkoli mu bylo Okresním soudem v Kutné hoře určeno přispívat celkem na obě děti 550,-Kč. V současné době dluží nejméně 2.750,-Kč.

Dobřejovice betonárku nechtějí

Referendum v Dobřejovicích u Prahy konaném souběžně s volbami poslanců nedopadlo dobře pro zastánce plánované betonárky. Lidé ji totiž v obci odmítli a výsledek je pro obec závazný. Což může znamenat žalobu od investora.

Regulace sdíleného bydlení?

Městská část Praha 1 už má dost tzv. sdíleného bydlení na svém území. Proto se chystá přesvědčit magistrát i poslance, že je nutné tento fenomén regulovat. Každý den si prý rezidentní stěžují na hluk, když se cizinci ráno vrací z klubů a barů. 

V Praze vyhořel dům

Hasiči v Praze 4 měli plné ruce i nohy práce. Začal tam totiž hořet dům, uvnitř bylo dvanáct bezdomovců. Nikomu se naštěstí nic nestalo, tři lidi pouze potřebovali pomoc záchranářů. Zatím se neví, proč hořet začalo.

Nehoda v Praze 7

V ulici Za elektrárnou v Praze 7 se stala dopravní nehoda dvou osobních automobilů. Událostí je ovlivněn jeden směr provozu, vše se však naštěstí obešlo bez zranění. Místem projíždějte se zvýšenou opatrností.

Stránky