Zatočte s přebytečnými kily sexem: Jaké polohy jsou k tomu nejlepší?

Valentýn už doslova klepe na dveře a i přes to, že je tento svátek přeceňovaný a někteří ho neslaví, protože k nám přišel z Ameriky, najdou se i tací, kteří se na něj těší a chystají se ho se svojí láskou řádně oslavit. Navíc tento romantický večer můžete i zhubnout. Připravte se na Valentýnský sex!

13.02.2018 - 15:51   |  
Jak si Valentýna užijete vy?
Zobrazit fotogalerii (4)

Blíží se svátek svatého Valentýna a někteří si na něm dají opravdu záležet. Večeře, dobré víno, svíčky, romantika. Tak to vypadá doma u některých párů na Valentýna. A po dobré večeři přijde u většiny z nás na řadu sex. Se svojí drahou polovičkou se tak můžete klidně rozjet! Sex má totiž blahodárné účinky na vaše zdraví a můžete u něj spálit až 1 000 kalorií. Při sexu totiž spalujete energii a vyplavujete hormony, které vás chrání před obezitou. Jaké polohy jsou tedy nejlepší?

Svíčka

U této polohy se možná trochu zapotíte, ale zároveň si i skvěle zacvičíte. Jen potřebujete asistenci svého partnera. Nejprve si lehněte na záda a rukama se zapřete o postel. Partner by si měl před vás kleknout. Pak udělejte svíčku, zvedněte nohy, hýždě a záda a poté se zapřete o partnerova ramena. Partner by vás ale měl přidržovat, abyste v této pozici vydržela.

Pořádně si tak protáhnete tělo. Pokud se snažíte zhubnout a nepomůže vám ani sex, poraďte se se svým lékařem. Předepíše vám lék, po kterém na jídlo nebudete tolik myslet a nebudou vás honit chutě.

Pes

Tuto pozici byste měli vyzkoušet na něčem měkkém. Takže se ji rozhodně nesnažte dělat na tvrdé zemi. Klekněte si a rozkročte nohy. U této pozice se vám zatínají svaly, a vy tak posilujete celé tělo. Především stehna a zadeček. Snažíte se totiž udržovat rovnováhu a musíte se prostě trochu snažit.

Most

Tato poloha je hodně náročná, takže pokud nejste až tak moc ohební, raději ji nezkoušejte. Klasicky si lehněte na záda, zvedněte pánev do mostu a pak prostě musíte nějakou dobu vydržet. Během sexu můžete zvedat i nohy.

Posílení rukou

Pokud chcete posílit ruce, měli byste si vybrat polohu, které se říká někdy i trakař. Řekněte partnerovi, ať se posadí na paty a lehce se zvedne, vy si na něj nasedněte obkročmo, zapřete se za sebe, a tím si tvarujete svaly na pažích.

Záda

U této polohy se sice na partnera dívat nebudete, ale snad to pár minut vydržíte. Nejdříve si sedněte obkročmo k partnerovi zády a nasedněte na něj. Ruce si položte na kolena a pomalu se pohybujte nahoru a dolů. U této pozice posílíte zadeček, stehna a ruce.

Misionář

Tato poloha je klasická, takže ji zvládne úplně každý. Sedněte si obkročmo na partnera, překřižte nohy přes sebe a na partnera se nalepte. Zapřete se, podsaďte pánev a zapřete se rukama o postel. U této polohy posílíte celé tělo – především kritické partie, jako jsou svaly na stehnech, hýždě a paže.

Vestoje

Tato poloha je velmi oblíbená a pokud ji budete praktikovat dva týdny pravidelně, můžete zhubnout až 5 kilogramů! U této polohy totiž zapojíte nejvíce svalů ze všech poloh. Navíc zvedáte nejdříve pravou nohu, pak ale můžete i levou, a hezky tak procvičíte celé tělo.

Koníček

Tato poloha je velmi oblíbená, protože se u ní skvěle protáhnete. Pokud máte problémové partie především hýždě a stehna, touto polohou si je můžete pěkně vytvarovat. Na partnera si sedněte obkročmo a pohybujte se, jak je vám libo. Pokud si chcete vytvarovat i lýtka, sedněte si k němu zády. Pokud chcete zhubnout, ale pořád vás honí chutě, zajděte si za svým lékařem. Předepíše vám lék, který vám v hubnutí můžeme pomoct a v noci pak nebudete bílit ledničku.

Pluh

U této polohy posílíte zádové svaly a paže. Nejdříve si klekněte na zem, zapřete se o postel. Poté natáhněte nohy a řekněte partnerovi, aby vás za ně chytl. Udělá s vámi takový trakař. Tato pozice je velmi náročná, takže v ní možná moc dlouho nevydržíte.

Klíčová slova:
sex

Přidat komentář

Pro vkládání komentářů se prosím přihlašte nebo zaregistrujte.

Výhody registrace:
Při registraci si můžete zvolit unikátní přezdívku a pod ní psát příspěvky. Tuto přezdívku vám nikdo nebude moci vzít. Registrace bude do budoucna jeden z našich nástrojů k udržení diskusí v přijatelných mezích.

Při registraci si můžete zvolit unikátní přezdívku a pod ní psát příspěvky. Tuto přezdívku vám v budoucnu nikdo nebude moci vzít. Zároveň registrací dáváte souhlas se zasíláním informací a nabídek tykajících se webu Čtidoma.cz nebo jeho provozovatele či obchodních partnerů.

Redakce si ponechává právo jakýkoli nevhodný příspěvek smazat bez udání důvodu.