Hlasujte o nejkrásnější vánoční stromeček ve středu Čech!

Portál ČtiDoma.cz vyhlašuje první ročník soutěže o nejkrásnější stromeček ve středu Čech. Hlasujte pro svého favorita! Pokud v komentářích následně zdůvodníte svou volbu, můžete také vyhrát kosmetiku značky HQ v hodnotě 500 Kč.

18.12.2015 - 19:49  
Stromek z Velvar
Zobrazit fotogalerii (33)

Na každé návsi a náměstí v celé zemi se večer rozsvítí vánoční stromeček, výjimkou nejsou ani středočeské obce a města.

Který strom z naší fotogalerie se vám líbí nejvíce? Rozhodněte o tom svými hlasy! Budeme také vybírat nejlepší komentáře!

Obec s nejkrásnějším stromkem

O výherci soutěže o nejkrásnější stromek rozhodnou čtenáři svými hlasy v anketě. Hlasovat je možné do 24. 12. do 12:00. Vyhlášení vítězné obce se uskuteční bezprostředně po uplynutí tohoto termínu. Odměnou pro obec s nejkrásnějším vánočním stromečkem bude reportáž o tomto stromečku a o vánoční atmosféře v dané lokalitě.

Soutěž o nejlepší komentář

Napište nám do komentářů pod článek, který ze stromečků se vám nejvíce líbí a proč. Nejoriginálnější odpověď odměníme dárkovým kosmetickým balíčkem značky HQ v hodnotě 500 Kč. Výherce vybere z komentářů pod článkem dvoučlenná porota, složená z šéfredaktora a týdenního editora portálu ČtiDoma.cz. Vyhlášení se uskuteční 26. 12. 

Sponzorem ceny pro soutěž o stromeček je eshop www.klidnesiuzivam.cz

 

Hlasování již bylo ukončeno!

Jaká obec/město má nejhezčí vánoční stromeček?

Benešov
1% (6 hlasů)
Beroun
4% (34 hlasy)
Bořanovice
1% (11 hlasů)
Čečelice
5% (42 hlasy)
Čelákovice
33% (300 hlasů)
Čerčany
1% (7 hlasů)
Černošice
0% (1 hlas)
Dolní Břežany
4% (35 hlasů)
Husinec-Řež
1% (9 hlasů)
Jílové u Prahy
0% (3 hlasy)
Kamenný Most
0% (4 hlasy)
Kladno
5% (48 hlasů)
Křížkův Újezdec
1% (6 hlasů)
Měšice
3% (27 hlasů)
Mnichovice
0% (3 hlasy)
Olovnice
7% (66 hlasů)
Ostředek
0% (1 hlas)
Průhonice
2% (19 hlasů)
Pyšely
5% (42 hlasy)
Týnec nad Sázavou
0% (2 hlasy)
Úholičky
2% (16 hlasů)
Uhy
0% (2 hlasy)
Úvaly
0% (1 hlas)
Velvary
12% (107 hlasů)
Vestec
4% (37 hlasů)
Vyžlovka
0% (2 hlasy)
Řevnice
1% (5 hlasů)
Osov
1% (11 hlasů)
Kytín
1% (7 hlasů)
Brandýsek
5% (48 hlasů)
Želenice
1% (6 hlasů)
Celkem hlasů: 908
Klíčová slova:

Přidat komentář

Pro vkládání komentářů se prosím přihlašte nebo zaregistrujte.

Výhody registrace:
Při registraci si můžete zvolit unikátní přezdívku a pod ní psát příspěvky. Tuto přezdívku vám nikdo nebude moci vzít. Registrace bude do budoucna jeden z našich nástrojů k udržení diskusí v přijatelných mezích.

Při registraci si můžete zvolit unikátní přezdívku a pod ní psát příspěvky. Tuto přezdívku vám v budoucnu nikdo nebude moci vzít. Zároveň registrací dáváte souhlas se zasíláním informací a nabídek tykajících se webu Čtidoma.cz nebo jeho provozovatele či obchodních partnerů.

Redakce si ponechává právo jakýkoli nevhodný příspěvek smazat bez udání důvodu.

Jiří Novák (neověřeno)

Stromek v Berouně, protože je prostě nejhezčí!

Nana (neověřeno)

i když bydlím ve velvarech tak velvarský strom se mi nelíbí,proto jsem hlasovala pro kladno, jelikož je velvarský strom každý rok stejný .

Blanka Tauerová

Hlasovala jsem pro velvarský strom. Není třeba velkého vysvětlování. Líbí se mi protože je vkusně nazdobený. Světla jsou pravidelně rozmístěná, výzdoba není kýčovitá, ani přehnaná, ale ani naopak nedostatečná, je prostě tak akorát. Myslím, že zdejší strom příjemně ´dokresluje´ vánoční atmosféru...

nunika (neověřeno)

strom ve velvarech je každý rok stejný a chtělo by to trochu oživit .........a třeba jednou za 2 roky měnit ozdoby ...... :D

Pavel Jehlička (neověřeno)

Krásně ozdobený vánoční strom na naplněném náměstí v Čelákovicích z toho vychází absolutně nejlépe. Konkurence je sice velká, ale kdo má oči ten vidí ... :-) (snímek 24/30).

Irenka (neověřeno)

Nejkrásnější vánoční stromeček máme letos poprvé - na Brandýsku, hned v závěsu za ním je "Kladenský vánoční strom" a to nejen proto, že je nádherný, ale také proto, že je to strom splněných vánočních přání pro děti z dětských domovů...je tedy opravdu kouzelný....

Miroslav Ocásek

Za me je to strom v obci Olovnice. Minulý rok zde probehlo první rozsviceni stromku s obcany obce a tento rok ma nove stromek hvězdu. Stromek zde roste xx let a ma krasny tvar a kazdeho ridice a cloveka prochazejiciho kolem zaujme na prvni pohled. Jen pro informaci... pred 2 rokama ve vsi žádný strom nebyl. Respektive se jednalo o strom vzdaleny cca 15m od aktuálního, ktery měl na sobe 5 kulatych ozdob a byl pro smich celé obci. Je to pro me obrovska zmena a proto davam hlas.

Jitka Pokorná

Pro mě je nejhezčí ten strom, u kterého moje děty zpívaly vánoční koledy, ten v obci Uhy :-)

Ferum (neověřeno)

Brandýsek Protože modrá je dobrá. :-D

Hanka (neověřeno)

Jednoznačně Velvary, je to prostě srdeční záležitost :-* Během svého života ho vídám nejčastěji :-)

Petra (neověřeno)

Čelákovice,jsou pro mě,kouzelné město v době Vánoc. A ten stromek řiká své.

Samuel Burian (neověřeno)

Průhonické spoluobčany si asi rozzlobím, ale velvarský stromek vede přede všemi o "koňskou délku", je vkusný, není "přeplácaný" ani nebije do očí agresívními "diskotékovými" světelnými efekty. Je krásně rostlý a harmonicky se doplňuje se svým okolím. A že prý je každý rok stejný? To neumím posoudit, ale i kdyby, co na tom, když je krásný.

Tereza (neověřeno)

Olovnice, v jednoduchosti je krása. Hvězda je krásná.

delissaD (neověřeno)

Hlasuji pro Beroun, to je ten náš :-)