Rekonstrukce Rooseveltky v Říčanech: sousedé se prý udávají

Oprava Rooseveltovy ulice v Říčanech postupuje podle jedné části místních pomalu. Mnohé úseky jsou neprůjezdné a prý i špatně značené, a tak mají policisté žně. Mnohdy prý i na udání sousedů…

 

09.01.2016 - 07:30   |  
V okolí Rooseveltky si dejte pozor, můžete zaplatit pokutu

Projetí Rooseveltkou za pět set

Rekonstrukce začala již v létě, rekonstruuje se zde též kanalizace a vodovodní řád. Ačkoliv měla oprava skončit již v září, nestalo se tak. Místní si stěžují, že jsou špatně informováni, například jedna řidička, která se vrátila z dovolená a mylně zajásala, že úsek u jejího domu je již opraven a ona nemusí zdlouhavě místo objíždět: „Nebyl zde žádný pohyb pracovní techniky (tedy on není moc vidět ani v pracovní týden) a tak jsem pokračovala v jízdě dál. Ve středu křižovatky mě hned zastavila hlídka MP, z důvodu zákazu vjezdu do staveniště. Po poučení jsem vyvázla s pokutou "jen za 500,-,, mezi tím projelo několik auto, které druhý strážník nechal bez povšimnutí (tedy vlastně s pokrčenými rameny) projet bez pokuty,“ dozvěděli jsme se.

 

Značení prý neodpovídá

„Nejvíce mě zarazilo to, že mi bylo městskou policií sděleno, že tam není z důvodu prevence dodržování silničního provozu, ale na udání obyvatele v této části Roosveltovy ulice, který si stěžoval, že už tu zase jezdí auta,“ zní poněkud šokující svědectví. Že by tedy místní byli rádi, že si mohou užívat klidu od aut? Navíc značka zákazu je prý špatně viditelná: „Včera jsme tam projížděli a značka byla otočena směrem k domům,“ přidává své svědectví další místní obyvatel. Pokud tedy budete v okolí Rooseveltovy ulice v Říčanech projíždět, dobře se dívejte na značení. Může vás to stát minimálně pětisetkorunovou pokutu…

 


Přidat komentář

Pro vkládání komentářů se prosím přihlašte nebo zaregistrujte.

Výhody registrace:
Při registraci si můžete zvolit unikátní přezdívku a pod ní psát příspěvky. Tuto přezdívku vám nikdo nebude moci vzít. Registrace bude do budoucna jeden z našich nástrojů k udržení diskusí v přijatelných mezích.

Při registraci si můžete zvolit unikátní přezdívku a pod ní psát příspěvky. Tuto přezdívku vám v budoucnu nikdo nebude moci vzít. Zároveň registrací dáváte souhlas se zasíláním informací a nabídek tykajících se webu Čtidoma.cz nebo jeho provozovatele či obchodních partnerů.

Redakce si ponechává právo jakýkoli nevhodný příspěvek smazat bez udání důvodu.