Jak se dělá komiks? To si mohou děti vyzkoušet v Radotíně

Na setkání se známým komiksovým kreslířem Pavlem Koplem se mohou těšit malí fanoušci z Radotína. Tvorbu komiksového příběhu si navíc vyzkouší na vlastní kůži. Fantazii se meze nekladou.

 

24.01.2016 - 17:28   |  
Máte rádi komiksy? A věděli jste, kolik stojí námahy jeden takový komiksový sešítek vytvořit?

Žánr komiksu je především díky hollywoodským filmům, které vznikly v posledních letech, stále populárnější. Příběhy baví i dospělé, cílovou skupinou nicméně zůstávají teenageři. Právě pro ně je určeno zítřejší setkání v prostorách jazykové agentury Channel Crossings v Radotíně.


Děti se setkají se známým komiksovým autorem


Na mladé fanoušky komiksu se bude těšit kreslíř a ilustrátor Pavel Kopl. Do podoby komiksu převedl například slavné příběhy Krále Artuše nebo Tří mušketýrů. Jedním z jeho nejznámějších děl jsou Štěky Broka Špindíry. 

Kromě tvorby komiksu bude pro děti připravena i vzdělávací část. Hravou formou si mohou procvičit angličtinu prostřednictvím deskových nebo online her k nové sadě učebních materiálů Labyrinth. Podrobnější informace o akci se dozvíte v kulturní pozvánce pod článkem.

Odpoledne s komiksem v CHC Radotín

25.01.2016 - 13:00

Radotín - Chceš si zahrát jazykové hry, seznámit se s Laurou a Davidem a vytvořit si pod vedením známého kreslíře svůj vlastní komiks? Jazyková agentura Channel Crossings pořádá v pondělí 25. ledna odpoledne akci určenou starším dětem, na které se mimo jiné osobně setkají se známým kreslířem komiksů a...
Více o akci

Čtěte také:

Klíčová slova:

Přidat komentář

Pro vkládání komentářů se prosím přihlašte nebo zaregistrujte.

Výhody registrace:
Při registraci si můžete zvolit unikátní přezdívku a pod ní psát příspěvky. Tuto přezdívku vám nikdo nebude moci vzít. Registrace bude do budoucna jeden z našich nástrojů k udržení diskusí v přijatelných mezích.

Při registraci si můžete zvolit unikátní přezdívku a pod ní psát příspěvky. Tuto přezdívku vám v budoucnu nikdo nebude moci vzít. Zároveň registrací dáváte souhlas se zasíláním informací a nabídek tykajících se webu Čtidoma.cz nebo jeho provozovatele či obchodních partnerů.

Redakce si ponechává právo jakýkoli nevhodný příspěvek smazat bez udání důvodu.