Aktualizujeme: Srážka tří náklaďáků u Slaného, překážka na cestě až do pěti

Velmi opatrní by měli být řidiči na silnici 16 u obce Slaný. Dopravní nehoda je rozsáhlá.

10.02.2016 - 14:46   |  
Zdržení čekejte u Slaného na výjezdu směrem k Mělníku

Kolem jedné hodiny odpolední došlo ke střetu tří nákladních vozidel u výjezdu ze Slaného směrem na Mělník. Ke krizové situaci vyjeli místní profesionální hasiči, u incidentu navíc mělo dojít k úniku provozních kapalin!  "Na místě byla přítomna jednotka profesionálních hasičů ze stanice Slaný. Na místě zjistili, zda je potřeba použít těžkou techniku. Ta by se užila kdyby hrozil pád nákladního automobilu, ten ale nehrozil. Hasiči pomohli policistů především s řízením dopravy a odklízením následků havárie. Unikala pouze chladící kapalina," sdělil ČtiDoma Jaroslav Gabriel.

Neprůjezdné do pěti hodin! 

Nehoda nákladních vozů brání provozu v celé šířce vozovky. V tuto chvíli probíhá vyšetřování, které by mělo trvat do páté hodiny odpolední. Na místě nejsou zranění! "Nehoda tří nákladních vozidel se obešla bez zranění, hlavní práci měli defakto hasiči, policie řídí dopravu kyvadlově, což potrvá přibližně ještě do pěti hodin.  Příčinu nehody prošetřujeme," řekla ČtiDOma.cz mluvčí kladenských policistů Michaela Nováková. 

Čtěte dále: Fotoreport: sobotní demonstrace, střelba i házení dlažebních kostek


Přidat komentář

Pro vkládání komentářů se prosím přihlašte nebo zaregistrujte.

Výhody registrace:
Při registraci si můžete zvolit unikátní přezdívku a pod ní psát příspěvky. Tuto přezdívku vám nikdo nebude moci vzít. Registrace bude do budoucna jeden z našich nástrojů k udržení diskusí v přijatelných mezích.

Při registraci si můžete zvolit unikátní přezdívku a pod ní psát příspěvky. Tuto přezdívku vám v budoucnu nikdo nebude moci vzít. Zároveň registrací dáváte souhlas se zasíláním informací a nabídek tykajících se webu Čtidoma.cz nebo jeho provozovatele či obchodních partnerů.

Redakce si ponechává právo jakýkoli nevhodný příspěvek smazat bez udání důvodu.