Bude se volit sportovec roku

Chcete na slavnostní galavečer? Stavte se v Kralupech nad Vltavou. Bude tady na vás čekat akce, během níž se zvolí Sportovec Kralup nad Vltavou 2015.

07.03.2016 - 15:00   |  
Kralupy volí svého sportovec

Máte program na apríla? Že ne? V Kralupech pro vás jeden připravili. Přesně prvního dubna proběhne v KD Vltava jedinečná akce. Bude se volit Sportovec Kralup nad Vltavou 2015. Čeká vás i afterpárty.

Vyhlášení ankety

V sedm hodin večer proběhne slavnostní vyhlášení výsledků ankety. Večerem vás provedou moderátoři K Beránková a R. Kujan. V půl desáté startuje přijde afterpárty. Užijete si hudbu z let osmdesátých a devadesátých.

A co vstupné?

Vstupné se platí dvoje. Pokud chcete na vyhlášení, raut a afterpárty, zaplatíte 150Kč. Pokud se zúčastníte jenom afterpárty od půl desáté, máte to za stovku. Vstupenky koupíte v předprodeji na pokladně KaSS, recepci zimního stadionu a na pokladně plaveckého bazénu.

Klíčová slova:

Přidat komentář

Pro vkládání komentářů se prosím přihlašte nebo zaregistrujte.

Výhody registrace:
Při registraci si můžete zvolit unikátní přezdívku a pod ní psát příspěvky. Tuto přezdívku vám nikdo nebude moci vzít. Registrace bude do budoucna jeden z našich nástrojů k udržení diskusí v přijatelných mezích.

Při registraci si můžete zvolit unikátní přezdívku a pod ní psát příspěvky. Tuto přezdívku vám v budoucnu nikdo nebude moci vzít. Zároveň registrací dáváte souhlas se zasíláním informací a nabídek tykajících se webu Čtidoma.cz nebo jeho provozovatele či obchodních partnerů.

Redakce si ponechává právo jakýkoli nevhodný příspěvek smazat bez udání důvodu.