Sexuální zvrhlík přepadával ženy. Policie hledá další oběti

Policisté obvinili muže, který na Černém Mostě přepadl čtyři ženy. Nejdříve je urážel, ale následně i osahával. Policie hledá další oběti.

09.03.2016 - 17:57   |  
Obtěžoval, pokusil se o znásilnění i o krádež kabelky

Sexuální zvrhlík z "Čerňáku"

Mladý muž v okolí Černého Mostu sexuálně obtěžoval ženy. Jednu se dokonce pokusil znásilnit. Když se mu to nepovedlo, tak ji alespoň oloupil. Jedná se o mladě vypadajícího muže snědé pleti, který obtěžoval ženy různé věkové skupiny v okolí Černého Mostu.

Všechna přepadení se odehrála v období od konce loňského roku do konce února letošního roku. Mladíkova agrese se s každou novou zkušeností stupňovala. Zpočátku ženy pouze osloil, později je okradl a v poté je začal i sexuálně osahávat.

Pokusil se ženu znásilnit přímo uprostřed sídliště

 

Povalil a trhal

V posledním případě se už neostýchal ženu povalit na zem, kde se z ní pokoušel strhnout oblečení. Když se žena bránila, udeřil jí několika ranami pěstí do obličeje.

Důkazem jeho drzosti bylo, že svou poslední oběť se pokusil znásilnit přímo na ulici uprostřed sídliště. 

"Kriminalisté mladíka vzápětí obvinili z trestných činů loupež, výtržnictví a z pokusu o znásilnění. V současné době je ve vazbě. Detektivové zadokumentovali celkem čtyři případy. Není však vyloučeno, že jich má na svědomí mnohem více," říká tisková mluvčí PČR Iveta Martínková. 

Kriminalisté žádají ženy, které mají s takovým mladíkem obdobnou zkušenost, aby zavolaly na bezplatnou tísňovou linku 158.

 


Přidat komentář

Pro vkládání komentářů se prosím přihlašte nebo zaregistrujte.

Výhody registrace:
Při registraci si můžete zvolit unikátní přezdívku a pod ní psát příspěvky. Tuto přezdívku vám nikdo nebude moci vzít. Registrace bude do budoucna jeden z našich nástrojů k udržení diskusí v přijatelných mezích.

Při registraci si můžete zvolit unikátní přezdívku a pod ní psát příspěvky. Tuto přezdívku vám v budoucnu nikdo nebude moci vzít. Zároveň registrací dáváte souhlas se zasíláním informací a nabídek tykajících se webu Čtidoma.cz nebo jeho provozovatele či obchodních partnerů.

Redakce si ponechává právo jakýkoli nevhodný příspěvek smazat bez udání důvodu.