Hořelo v Klokánku v Hostivích. Evakuováno bylo 25 dětí

Krátce po páté hodině dostali hasiči oznámení o požáru Klokánku v Hostivicích. Kvůli závadě na elektroinstalaci tiskárny začalo hořet v jedné z místností. 25 dětí a 7 osob muselo být evakuováno. Všichni vyvázli bez zranění.

27.04.2016 - 11:12   |  
Zobrazit fotogalerii (4)

"Dne 27. dubna deset minut po páté hodině přijala linka tísňového volání Hasičského záchranného sboru Středočeského kraje informaci o požáru Klokánku v Hostivici,“ říká tiskový mluvčí středočeských hasičů Petr Svoboda. Na místo vyrazili profesionální hasiči z Kladna a dobrovolníci z Hostivic. Na pomoc přispěchala také jednotka z Prahy Petřin.

V době příjezdu hasičů už na místě zasahovali policisté a záchranná služba. 25 dětí a 7 dospělých, kteří se v té době v budově nacházeli, muselo být evakuováno. Dokonce pro ně vyjel evakuační autobus, který nakonec nevyužili. V rámci posttraumatické péče dostaly děti několik balíčků s Legem.

Hasiči zjistili, že požár způsobila závada na elektroinstalaci tiskárny. "Hořelo v místnosti zhruba 6 x 6 metrů, škoda vzniklá požárem byla vyčíslena na 200 000,- korun,“ dodává Petr Svoboda.

Klíčová slova:

Přidat komentář

Pro vkládání komentářů se prosím přihlašte nebo zaregistrujte.

Výhody registrace:
Při registraci si můžete zvolit unikátní přezdívku a pod ní psát příspěvky. Tuto přezdívku vám nikdo nebude moci vzít. Registrace bude do budoucna jeden z našich nástrojů k udržení diskusí v přijatelných mezích.

Při registraci si můžete zvolit unikátní přezdívku a pod ní psát příspěvky. Tuto přezdívku vám v budoucnu nikdo nebude moci vzít. Zároveň registrací dáváte souhlas se zasíláním informací a nabídek tykajících se webu Čtidoma.cz nebo jeho provozovatele či obchodních partnerů.

Redakce si ponechává právo jakýkoli nevhodný příspěvek smazat bez udání důvodu.