Na Nymbursku vypukl požár ve skladu technického benzinu

Požár vypukl v pátek večer v obci Velké Výkleky na Nymbursku. Na místě zasahovalo patnáct hasičských jednotek, škody na budově přesáhly milion korun.

16.07.2016 - 16:47  
Sklad technického benzinu hořel v obci Velké Výkleky
Zobrazit fotogalerii (3)

Požár dvoupodlažní budovy byl nahlášený v pátek ve čtvrt na devět večer v obci Velké Výkleky na Nymbursku. Jednalo se o sklad pohonných hmot v areálu zemědělského družstva na ploše 30x10 metrů. Plameny šlehaly několik metrů nad budovy a požár byl viditelný z větší vzdálenosti. 

Kvůli plamenům vyhlásili hasiči třetí stupeň požárního poplachu, zasahovalo zde patnáct jednotek hasičů, z toho pět profesionálních.

Požár se povedlo lokalizovat krátce po deváté hodině večerní. Naštěstí nedošlo k ohrožení životního prostředí, nikdo nebyl ani zraněný. Předběžná škoda na samotné budově je 1 milion korun, uchráněné hodnoty 5 mil. korun. 


Přidat komentář

Pro vkládání komentářů se prosím přihlašte nebo zaregistrujte.

Výhody registrace:
Při registraci si můžete zvolit unikátní přezdívku a pod ní psát příspěvky. Tuto přezdívku vám nikdo nebude moci vzít. Registrace bude do budoucna jeden z našich nástrojů k udržení diskusí v přijatelných mezích.

Při registraci si můžete zvolit unikátní přezdívku a pod ní psát příspěvky. Tuto přezdívku vám v budoucnu nikdo nebude moci vzít. Zároveň registrací dáváte souhlas se zasíláním informací a nabídek tykajících se webu Čtidoma.cz nebo jeho provozovatele či obchodních partnerů.

Redakce si ponechává právo jakýkoli nevhodný příspěvek smazat bez udání důvodu.