Mladík se chystá na sebevraždu! Pomozte v jeho hledání

Policie pátrá po osmadvacetiletém muži, trpí schizofrenií, může být nebezpečný sobě a v krajním případě i svému okolí. Na sociálních sítích oznámil, že se chce zabít, a slehla se po něm zem. 

08.08.2016 - 11:25  
Pomůžete?

Osmadvacetiletý mladík ohlásil, že se chce zabít, prostřednictvím sociálních sítí, od té doby se po něm slehla zem. Situace je o to horší, že muž trpí schizofrenií, a v případě, že nebude pravidelně užívat léky, je nebezpečný sobě a v krajním případě i svému okolí.

Již v minulosti byl opakované pohřešován! Jednou se dokonce i pokusil o sebevraždu. Kde by se mohl pohybovat? Jsou dvě místa, kde jej můžete potkat. Buď na Lounsku, kde má své bydliště, nebo v Praze a okolí!

Muži je tedy 28 let, je vysoký 175 centimetrů a má obézní postavu a vlasy černé barvy.

Je nebezpečný sobě a v krajním případě i svému okolí

 

SANDLER TADEÁŠ

pohřešovaný muž

Datum narození 24. 6. 1988

Pátrání vyhlášeno 5. 8. 2016

Bydliště - okres PRAHA I

Nebezpečný NE

Ozbrojen NE

Nakažlivá nemoc NE

Státní příslušnost Česká republika (CZ)

Výška asi 175 cm

Zdánlivé stáří 28 let


Přidat komentář

Pro vkládání komentářů se prosím přihlašte nebo zaregistrujte.

Výhody registrace:
Při registraci si můžete zvolit unikátní přezdívku a pod ní psát příspěvky. Tuto přezdívku vám nikdo nebude moci vzít. Registrace bude do budoucna jeden z našich nástrojů k udržení diskusí v přijatelných mezích.

Při registraci si můžete zvolit unikátní přezdívku a pod ní psát příspěvky. Tuto přezdívku vám v budoucnu nikdo nebude moci vzít. Zároveň registrací dáváte souhlas se zasíláním informací a nabídek tykajících se webu Čtidoma.cz nebo jeho provozovatele či obchodních partnerů.

Redakce si ponechává právo jakýkoli nevhodný příspěvek smazat bez udání důvodu.

Václav Hruška

Snad to nebude tak horký.