U Říčan komplikuje dopravu nehoda dvou aut

Krátce před čtvrtou hodinou došlo v Říčanech k nehodě, která komplikuje průjezd městem. Průjezd místem, kde se nehoda stala, je jen se zvýšenou opatrností.

21.08.2016 - 16:42   |  
Nehoda se stala nedaleko slunečních hodin...

Nehoda se stala v ulici 17. listopadu u křižovatky, kde jsou umístěné sluneční hodiny. Narazila do sebe zde dvě vozidla, obě vozidla jsou nepojízdná. Nehoda se naštěstí obešla bez zranění. 

 

Opatrně až do osmnácti hodin

Místem nehody lze projet, ale jen se zvýšenou opatrností, lépe je tedy se křižovatce vyhnout. Následky nehody by zde podle prvotních odhadů měli policisté vyšetřovat a odklízet vozidla až do 18 hodin. 

 

Čtěte také: Neviděli jste, jak na D1  zajeli chodce?

 

Pozor na návrat fanoušků z Velké ceny

Dnes v Brně skončila Velká cena, ze které se budou vracet tisíce fanoušků, což nedělní dopravě také nepřidá. Je třeba počítat s tím, že doprava na dálnici a na sjezdech z ní dnes bude asi dost obtížná.

Klíčová slova:

Přidat komentář

Pro vkládání komentářů se prosím přihlašte nebo zaregistrujte.

Výhody registrace:
Při registraci si můžete zvolit unikátní přezdívku a pod ní psát příspěvky. Tuto přezdívku vám nikdo nebude moci vzít. Registrace bude do budoucna jeden z našich nástrojů k udržení diskusí v přijatelných mezích.

Při registraci si můžete zvolit unikátní přezdívku a pod ní psát příspěvky. Tuto přezdívku vám v budoucnu nikdo nebude moci vzít. Zároveň registrací dáváte souhlas se zasíláním informací a nabídek tykajících se webu Čtidoma.cz nebo jeho provozovatele či obchodních partnerů.

Redakce si ponechává právo jakýkoli nevhodný příspěvek smazat bez udání důvodu.