V podolském bazénu zpacifikovali muže se zbraní tři plavčíci

Agresivní muž napadl návštěvníky plaveckého areálu v Podolí. Přestože první hlídka policie dorazila na místo již do dvou minut, plavčíci byli rychlejší a muži zabránili, aby někomu ublížil.

25.08.2016 - 09:36  
Než na místo dorazila policie, zpacifikovali muže plavčíci

Ve středu krátce po osmé hodině večer dostala policie hlášení, že v plaveckém areálu v Podolí ohrožuje návštěvníky muž se zbraní. Na místo okamžitě vyrazili policejní hlídky i policisté ze speciální pořádkové jednotky. K muži dorazili během dvou minut.

Než policejní hlídky stihly zakročit, zpacifikovali muže tři místní plavčíci, kteří ho po celou dobu drželi tak, aby muž nemohl už nikoho napadnout. Incidentu podle všeho předcházela útočníkova roztržka s jinými návštěvníky plaveckého areálu.

Agresor napadl jednoho z návštěvníků bazénu. Jeho přítelkyně poté volala o pomoc. Podle oznamovatelky měl mít muž v tašce střelnou zbraň. Muž byl zadržen a eskortován na služebnu. Policisté ho pravděpodobně obviní z výtržnictví. Pokud skutečně máchal zbraní v místě plaveckého bazénu, bude to pro něj přitěžující okolnost. 


Přidat komentář

Pro vkládání komentářů se prosím přihlašte nebo zaregistrujte.

Výhody registrace:
Při registraci si můžete zvolit unikátní přezdívku a pod ní psát příspěvky. Tuto přezdívku vám nikdo nebude moci vzít. Registrace bude do budoucna jeden z našich nástrojů k udržení diskusí v přijatelných mezích.

Při registraci si můžete zvolit unikátní přezdívku a pod ní psát příspěvky. Tuto přezdívku vám v budoucnu nikdo nebude moci vzít. Zároveň registrací dáváte souhlas se zasíláním informací a nabídek tykajících se webu Čtidoma.cz nebo jeho provozovatele či obchodních partnerů.

Redakce si ponechává právo jakýkoli nevhodný příspěvek smazat bez udání důvodu.