Arakain v Hořovicích

Západ
Beroun
16.04.2016 - 20:00

Arakain v Hořovicích

Společenský dům Hořovice Hořovice, Nádražní 606

Dvě spřízněné metalové kapely Arakain a Dymytry mají pro své fanoušky skvělou zprávu! Po maximálně vydařeném společném tour v roce 2014, kdy během více než čtyřiceti koncertů u nás a na Slovensku sály doslova praskaly ve švech, vyslyšely obě rockové party přání fanoušků a opět vyrazí na společné turné!

Proto se obě kapely opět spojí a vyrazí na společné jarní turné, které začíná 4. 3. 2016 na tradičním místě – v Polné u Jihlavy a potrvá do poloviny května! Na otázku, na co se můžou fanoušci těšit, odpověděl Jirka Dymo Urban z Dymytry: „Chystáme pro naše fans hodně překvapení. My i Arakain usilovně makáme na nových CD, chystají se nové pecky pro naše společné vystoupení, které v roce 2014 slavilo velký úspěch. Vidět všech deset muzikantů dvou rockových generací společně na jednom pódiu, to je prostě paráda, takže si to rozhodně zopakujeme! Překvapení bude ještě mnohem víc!“

Pro obě kapely je už samozřejmostí špičkový zvuk a světelná a efektová show. Kromě společného vystoupení se fanoušci můžou těšit i na největší hity obou kapel a songy z nových desek, které vyjdou před začátkem turné.

Vstupné:

349,- Kč, ticketportal

POINT (14.0862836 49.9672047)

To nejzajímavější do Vašeho e-mailu

Přihlášení k odběru newsletteru