Circus Ponorka

Západ
Černošice
26.02.2016 - 20:00

Circus Ponorka - koncert

26.2. - pátek 20.00 Club Kino Černošice
Efekty, dva mikrofony, kytara, hravost, improvizace, chytlavé melodie, dokonalá interakce s publikem. Výčet základních charakteristik Honzy Ponocného, principála svého jedinečného a jednočlenného “cirkusu”. One-man show, která nemá na hudebním poli obdoby.
Když půjdete na koncert projektu Circus Ponorka, asi budete na první pohled šokováni. Na podium příjde jediný člověk s akustickou kytarou a začnou se dít věci. Během chvilky za pomoci elektronických ,,mašinek‘‘ a dvou mikrofonů poskládá zvuk celé kapely ve které nechybějí bicí, basa, několik kytarových partů a dokonce pěvecký sbor. Honza Ponocný je muzikant s bezmála dvacetiletou profesionální zkušeností, který se pokusil zkusit to jinak a stal se tak jednou z nejzajímavějších hudebních událostí poslední doby. Je neuvěřitelné, jak může jednočlenná kapela znít.
Honza Ponocný složil hudbu k několika celovečerním filmům, například pro snímky Alice Nellis : Perfect Days (2011) k filmu Mamas & Papas (2010), za kterou získal nominaci na Českého lva, a nominace nakonec neminula ani Honzovu hudbu k filmu Revival, kde si i zahrál v okouzlující roli slepého bubeníka (2013).

vstup 120,- Kč

POINT (14.3198017 49.9600837)

To nejzajímavější do Vašeho e-mailu

Přihlášení k odběru newsletteru