Divdelní představení POUTA

Západ
Zbraslav
26.05.2016 - 19:30

Hrají: Milan Čejka, Jitka Jiráková, Adéla Mužíková, Lenka Podrazská, Zdeněk Beránek, Václav Šamárek, Oskar Nýč, Zdeněk Nuc, Jan Jirák, František Pondělíček

Příběh vypráví veselejší, odlehčenou formou o rodinných vztazích a nejen o vztazích mezi rodiči a dospívajícími dětmi, ale i mezi rodiči samými na jedné straně a pubertálními projevy mezi teenagery na straně druhé.

Zdánlivě každý řeší svůj problém diametrálně odlišný a přitom v nadhledu se sobě podobají jako vejce vejci.  Jablko nespadlo daleko od stromu, a proto existují konflikty a vyhrocené spory. Rodiče nechápou děti, děti nechápou rodiče a přitom chybí tak málo.

Hra POUTA, jak zmiňuje  podtitul, je s humorem vyprávěný příběh o rodinných starostech i radostech podložený hudbou a oslazený láskou. Stará moudrost praví: „ Matka příroda, která nás zrodila, nakrmila a stále vychovává, nám odpoví i na naše dětské otázky.“  A první odpověď je na bílední. Patříme jeden k druhému, protože samota je smrtelná, protože láska je životodárná a pokud nenajdeme vůli zastavit se a naslouchat, neuslyšíme, že někdo vedle nás kráčí, neuslyšíme, že někdo vedle nás dýchá a neuslyšíme, že nás někdo potřebuje. Neuslyšíme zhola nic.

Pro informace, dotazy, nebo zrušení rezervace nás kontaktujte: 603 982 712, 777 777 599 nebo info@divadlozbraslav.cz.

POINT (14.3931638 49.9761498)

Zdraví

Hobby