Halloween Party 2

Západ
Černošice
31.10.2015 - 16:0019:00

UPOZORNĚNÍ PRO VŠECHNA STRAŠIDÝLKA !
Sraz 31.10. v 16 hodin v ClubKině!

Po skvělé loňské Halloweenské párty se všechna strašidla, duchové a příšerky stěhují v tomto roce do ClubKina! Na vědomost se dává, že letos mají sraz právě ve Fügnerově ulici, a to nikdy jindy než v předvečer všech svatých, tedy v sobotu 31.října ve čtyři hodiny odpolední. Ten den sledujte mihotající se svíčky, které vás z hlavní rušné ulice navedou až k samotným duchům uvaděčům, kteří se budou schovávat v temném zákoutí. Nevídaný rej roztodivných příšer, ale také malých dětí, které se za příšerky jen převlečou, bude letos opět stát za to. Kdo si akci nechal ujít v loňském roce, měl by si ji už nyní zapsat do svého dýňového diáře, prot...ože nebýt u takového večírku by byla opravdu strašidelná nerozvážnost.

Za 150 korun získá každé malé strašidýlko balíček, ve kterém najde jednu dýni, kterou si může vydlabat, jeden lístek do duchařsky tajemné tomboly, poukázku na ukrutně oranžovou vydlabancovu polévku a propustku na stezku odvahy, ze které si ti největší nebojsové odnesou domů certifikát malého odvážlivce! Svého rodiče nebo jiný doprovod může na večírek propašovat zdarma.

Ti, kteří se opravdu ničeho nezaleknou, si budou za pavučinou moci najít něco sladkého v halloweenském baru nebo se se svou dýní ukázat na podiu, kde děsivá porota vybere tu nejlepší a nejhrůzostrašnější. Ten, kdo se bude nejvíce podobat opravdickému strašidlu, může vyhrát cenu za nejlepší převlek. Bude tak oslavován v celém dýňovém podsvětí a jeho fotografie se objeví v samotných záhrobních listech.
 

To nejzajímavější do Vašeho e-mailu

Přihlášení k odběru newsletteru