Koncert Zoči Voči, Prague Conspiracy a Criminal Colection

Západ
Kladno
11.12.2015 - 19:30

Zoči Voči, Prague Conspiracy a Criminal Colection vyráží na společné turné!

V listopadu a prosinci proletí Českou republikou Nicolaus vodka tour, v rámci kterého se na jednom pódiu potkají kapely Zoči Voči, Prague Conspiracy a Criminal Colection. Poslední dvě jmenované v rámci turné navíc představí své nové desky, které vychází v listopadu. Celkem se turné zastaví ve 12 městech, v Praze, Brně, Ostravě, Českých Budějovicích, Jindřichově Hradci, Novém Jičíně, Kroměříži, Nivnici, Sedlčanech, Kladně, Vsetíně, Liberci a v Plzni.

Prague Conspiracy patří mezi koncertně nejvytíženější kapely u nás. Jen v loňském roce kapela odehrála přes 80 koncertů. Letos na podzim vyjde nová deska kapely s názvem Game, která naváže na prvotinu Renegades z roku 2013. Na nové desce kapela navázala spolupráci s producentem Yardou Helešicem, který má na svědomí mimo jiné třeba poslední desku kapely Kabát. “Spolupráce s Yardou je úplně někde jinde, než na co jsme byli zvyklí, díky ní bude nová deska o obrovský kus dál, než ta předchozí”, říká zpěvačka kapely, Aneta Galisová, “doufám, že nás fanoušci podpoří a budeme desku moci dokončit podle smělých plánů, které s ní máme”, dodává, a naráží tak na kampaň kapely na crowdfundingové síti HitHit.

Kapela Zoči Voči je zase dlouhodobě jednou z nejúspěšnějších mladých slovenských kapel. Minulý rok vydala zatím poslední desku Audioherion, se kterou objela kompletně vyprodané turné na Slovensku. V rámci Nicolaus vodka tour kapela poprvé představí novinky také v České republice. Pro turné má kapela připravený speciální set, v rámci kterého zkloubí jak aktuální novinky, tak starší hity. V rámci společného turné Zoči Voči a Prague Conspiracy před třemi lety vznikl společný singl Nad Prahou, který má na YouTube téměř milion poslechů. Možná se i letos můžeme těšit na podobnou novinku.

To nejzajímavější do Vašeho e-mailu

Přihlášení k odběru newsletteru