Příběhy obyčejného šílenství - Divadelní sekce Praha

Západ
Černošice
03.06.2016 - 20:00

Club Kino Černošice

Divadelní sekce Praha Vás zve na  „Příběhy obyčejného šílenství“
„Většina lidí je v agónii a jsou na tom tak mizerně, že radši riskují další agónii, než aby se pokoušeli čelit svojí stávající životní situaci“  (Charles Bukowski)
Osmou hrou v pořadí, kterou se soubor rozhodl nastudovat je černá komedie Petra Zelenky o „obyčejném, každodenním šílenství“. Po sedmi osvědčených titulech od tuzemských či zahraničních klasiků zvolila DSP nejednoduchý příběh ze současnosti.  Kde jsou hranice normálnosti? Co je to vlastně bláznovství?  A jaké máme právo odlišné chování soudit?
„Existuje jediný způsob, jak se z toho dostat. Nechat se odeslat poštou jako balík“
Hra, původně psaná pro Dejvické divadlo a následně i film, který byl na jeho motivy později natočen, získala nejen řadu ocenění, ale dočkala se mnoha nastudování u nás i v zahraničí.
Doufáme, že Vás toto představení plné absurdních situací, svérázných postav, různých podob lásky, černé magie a  náhodných  telefonních hovorů zaujme, stejně jako nás.  Pojďme se společně bavit i zamýšlet, společně sdílet příběhy, nechme se vtáhnout do hry, zaposlouchejme se do originálních melodií hudebního doprovodu.  Prostě pojďme společně do divadla.
Na tomto místě bychom chtěli poděkovat Františkovi Zborníkovi za jeho režijní konzultace, cenné rady a za to, že s námi „do toho“ šel. A to je jen další z příběhů obyčejného šílenství.
20.00 / vstup 99,- Kč
 

POINT (14.3198017 49.9600837)

Životní styl

Zdraví

V obraze