SEMINÁŘ: FACEBOOK A JINÉ SÍTĚ

Západ
Radotín
18.11.2015 - 18:00

7,5 milionu uživatelů Facebooku je mladších 13 let. Jako rodiče bychom proto měli znát základní pravidla, která s dětmi probereme a naučíme je, jak se chránit při používání sociálních sítí. Bezplatný seminář se koná 18. listopadu od 18 hodin v Kulturním středisku „U Koruny“, náměstí Osvoboditelů  44/15, Praha-Radotín.

Psycholožka jako zkušená odbornice na tuto problematiku provede rodiče, ale i další uživatele bezpečného internetu, pozitivními i stinnými stránkami sociálních sítí jako je Facebook, Twitter, Youtube a Instagram, populárních mezi nejmladšími uživateli. Poradí, jak zvýšit bezpečnost dětí na síti, i jak jim pomoci v případě nesnází. Na seminář není potřeba se dopředu registrovat.

K dispozici budou pracovní sešity pro děti a losovat se bude o knihu určenou pro rodiče s titulem „Bezpečnost dětí na internetu“.

Seminář spadá do projektu „Praha bezpečně online“, který realizuje Hlavní město Praha ve spolupráci s Národním centrem bezpečnějšího internetu a Městské části Praha 16. Projekt je realizován díky finanční podpoře Ministerstva vnitra ČR a za finanční spoluúčasti Hlavního města Prahy. 

Informace najdete na www.saferinternet.cz.

To nejzajímavější do Vašeho e-mailu

Přihlášení k odběru newsletteru