Trampské Pikovice 2016

Jih
Hradišťko
21.05.2016 - 11:00

Na letošních Trampských Pikovicích Vás uvítáme

v kempu v Pikovicích obec Hradištko
21.5. v 11:00
 

 

Program :

11:00 Jauvajs

11:45 Kamarádi starý řeky

12:30 Dědkové z Kentucky

13:15 Paběrky Marko Čermáka

14:00 Poutníci

15:15 Roháči

16:00 Pacifik

17:15 Jitka Vrbová

18:00 Vlak do Dobříše

18:45 Taxmeni

20:00 Wabi Daněk

21:15 Bodlo

 

Pořadem provází Míla Pražák a Miloš Keller

 

Doprovodný program :

Plavba s babičkou Mary (Týnec - Pikovice) soutěž o nejlepší kostým

Przechwozd Tour - skokový závod minikoní

Jízdy na kajacích a kánoích v Pikovicích - zapůjčení zdarma

Rýžování zlata v Sázavě

 

Vstupné : dospělí 200 Kč, děti do dvanácti let zdrarma.

POINT (14.4093522 49.8682827)

To nejzajímavější do Vašeho e-mailu

Přihlášení k odběru newsletteru