Česko má nového Brada a Angelinu. Takhle přitažlivého prezidenta jsme tu prý ještě neměli, Petr Pavel boduje

Zvolený prezident Petr Pavel vedl pozitivní kampaň. Díky tomu získal o téměř milion hlasů více než jeho protikandidát
Foto: Lucie Vítková
Zobrazit fotogalerii (8)
Zvolený prezident Petr Pavel vedl pozitivní kampaň. Díky tomu získal o téměř milion hlasů více než jeho protikandidát
osobnost

Občanský kandidát Petr Pavel v sobotu zvítězil ve druhém kole prezidentských voleb. Vystřídá tak na Hradě Miloše Zemana. Nejenže má nejsilnější mandát v historii, neboť při volební účasti přesahující 70 procent získal ve druhém kole proti Andreji Babišovi přes 3,3 milionu hlasů, ale podle ohlasů na sociálních sítích si získal i srdce nejedné ženy, která by si jeho portrét klidně pověsila nad postel v ložnici. 

reklama

„Konečně slušný kandidát!“ ozývají se oslavné hlasy. Nechybí však ani takoví, kteří s volbou většiny spokojení nejsou, protože jejich favorit Andrej Babiš ostrouhal. Nad manažerkou kampaně Řehákovou, která se trochu více rozjařila při oznámení výsledků, se vytvořil oblak ochrany, péče a pochopení, a tak je konečně čas zaměřit se na nového prezidenta, který teď do začátku března musí zvládnout přechodné období. „Všiml si ale někdo, jak je sexy?“ nezdráhala se napsat na sociální sítě Adriana. 

Budu chodit na třídní schůzky pořád, rozplývá se fanynka Petra Pavla

A není jediná, která se do nového prezidenta platonicky zamilovala. „Kdyby visel ve školách, budu chodit na třídní schůzky pořád,“ přidává se Simona. „Oni jsou spolu tak krásní!“ rozplývá se Jaroslava nad Pavlovou ženou Evou. Ve srovnání s Milošem Zemanem, kterého v nedávných měsících potrápily zdravotní problémy a mnohokrát se na veřejnosti ukázal na vozíku, Petr Pavel u žen zabodoval. 

„Má charisma, takhle si představuju muže,“ píše Nikola. „Ostatní země budou závidět,“ dodává Tereza. „Konečně má Česká republika pěkného prezidenta a nemusíme se za něj stydět,“ píše Vendy. „Já ho miluju!“ píše mladá fanynka Kristýna. „Mám na něj crush!“ nestyděla se napsat Natálie. Hovorový výraz crush, který má mladá generace v poslední době v oblibě, znamená mít na někoho zálusk, protože se vám líbí. V překladu toto slovo znamená „poblouznění“.

Nový Brad a Angelina na scéně

„Nebyl to můj favorit, ale co si budem povídat. Je smash,“ píše Barbora. Výraz smash pochází také z angličtiny, konkrétně z populární výzvy Smash or Pass, kde musíte přejet prstem doleva či doprava podle toho, zda se vám daná osoba líbí, nebo ne. Jeden čas byla tato výzva velmi populární u youtuberů.

Sociální sítě se hemží videi, ve kterých je nový prezident vyobrazován jako nový idol všech generací. Nastupující první dáma tak může být náležitě pyšná, jakého urostlého a pohledného muže si po svém boku hýčká. Jak se zdá, Česko má svého Brada a Angelinu!

Zdroj: Instagram, TikTok, Facebook, ctidoma.cz

KAM DÁL: Velký andělský horoskop na únor 2023: Lvům hrozí zrada, Střelci se přestěhují.

reklama
#osobnost #Petr Pavel #politika #sociální sítě #český prezident

To nejzajímavější do Vašeho e-mailu

reklama
Máte zajímavou informaci? Chcete spolupracovat?
Kontaktujte šéfredaktora Martina Chalupu: chalupa@ctidoma.cz

© Centa, a.s.
Jakékoli použití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího užití a zpřístupňování textových či obrazových materiálů bez písemného souhlasu společnosti Centa,a.s. je zakázáno. Čtenář svým přihlášením do jakékoli soutěže na našem webu dává souhlas s tím, že v případě, že se stane výhercem této soutěže, může být jeho jméno na webu publikováno. Centa, a.s. využívala licenci ČTK a využívá fotografie z Depositphotos.