Chcete vyhrát iPad? Zapojte se do soutěže středočeských firem!

Zapojíte se?
08.08.2016 - 13:00  

Hledáte zajímavý program na prázdniny pro vaše děti? Zkuste ve svém volném čase něco úplně jiného, než jsou klasické návštěvy památek. Pojďte se dozvědět zajímavosti o středočeských firmách.

Krajská hospodářská komora Střední Čechy připravila ve spolupráci se Středočeským krajem zajímavou akci pro děti a studenty pod názvem „Poznáváme firmy ve středních Čechách“. Jedná se o soutěž, jejímž hlavním smyslem je přivést děti do středočeských firem a přiblížit jim práci ve firmách v jejich okolí. Do soutěže se zapojilo více než 20 středočeských firem, které jsou ochotny ukázat své provozy dětem a jejich rodičům nebo prarodičům během prázdnin a dále žákům ZŠ a SŠ během podzimních měsíců nadcházejího školního roku. Jde většinou o zajímavé  výrobní podniky, které chtějí nejen přilákat do svých provozů mladé lidi a motivovat žáky i studenty ke studiu potřebných oborů, ale také je pobavit.  

 

Soutěž probíhá od 15. června do 30. listopadu. Jak se zapojit?
Na webu www.khkstrednicechy.cz je připravena brožura, kterou si stáhnete a vystřihnete stránky s hrací kartou, popřípadě využijte jen hrací kartu ve formátu pdf. Hrací karty jsou také k dispozici v jednotlivých provozech a v některých info centrech (Nymburk, Beroun, Brandýs nad Labem-St. Boleslav, Kolín, Kladno, Příbram, Mladá Boleslav, Poděbrady), popřípadě přímo v kanceláři KHK Střední Čechy, Pražská 298, Brandýs nad Labem.

Do hrací karty budete sbírat razítka, která vám dají jako potvrzení o návštěvě. V brožuře najdete pravidla soutěže, kam je třeba zaslat potvrzené hrací karty, a najdete tam také přehled všech firem s krátkým medailonkem, podmínkami a termíny exkurze. Vyplněné karty zašlete do 6. 12. 2016 do kanceláře KHK Střední Čechy. Do slosování postupují všechny platné karty. Pro 3 nejpilnější sběratele jsou připraveny velmi zajímavé ceny (1. cena iPad, 2. a 3. cena tablet), také pro 3 vylosované jsou připraveny tzv. „ceny útěchy“ (1. cena tablet, 2. cena fotoaparát, 3. cena dárkové poukázky).


To nejzajímavější do Vašeho e-mailu

Přihlášení k odběru newsletteru