Jsi nadšenec pro online marketing?

Čtidomáci
Zobrazit fotogalerii (24)
20.07.2016 - 14:50  

Máš nápady na reklamu? Jsi doma na sociálních sítích? Baví tě online? Říká ti něco copywriting? Zajímá tě digitální marketing? Nebojíš se analýz? Pak se k nám připoj a vymýšlej a spravuj s námi reklamy!

ČtiDoma.cz je zpravodajský portál, který cílí hlavně na čtenáře a podniky na okraji Prahy a v prstenci kolem ní.  Potřebujeme stále vymýšlet a řídit dobrou reklamu. Stejně jako naši klienti. 

Online marketing manager

Budeš vymýšlet a spravovat reklamu pro náš portál a pro naše klienty, budeš připravovat a analyzovat reklamní kampaně a budeš řídit emailingový marketing klientů. 

Pojmy SEO, PPC (Sklik, AdWords), RTB, retargeting/remarketing, GA a direct mail pro tebe budou  běžnou rutinou.

Budeš vymýšlet reklamní slogany, vytvářet obsah pro sociální sítě a weby a mailové kampaně. Kampaně budeš i analyzovat, optimalizovat a spravovat. Ve spolupráci s redaktory budeš realizovat i cílené PR kampaně. 

Takže bys měl mít kromě nápadů i schopnost číst v číslech, měl bys umět analyzovat a interpretovat data nástrojů digitálního marketingu (Facebook Ads, Google AdWords, Seznam Sklik, direct mail a další). Stáhni si popis práce seniorské nebo juniorské pozice. Najdeš je pod článkem.

Spádová oblast portálu ČtiDoma.cz

Zvládneš také copywriting a budeš spolupracovat s redaktory.

Pokud budeš mít zájem, můžeš realizovat prodej reklamy za provizi.

 

Nabídka

Jsi proaktivní? Organizovaný? Dotahuješ projekty? Jsi spolehlivý, pracovitý, samostatný a nebojíš s jednat s lidmi? Výhodou bude, pokud budeš mít nějakou zkušenost v marketingu nebo PR nebo v prodeji. 

Za to ti nabízíme možnost realizace vlastních nápadů, kreativní práci v rostoucím zpravodajském portálu, skvělou kávu, tréninky, workshopy, osobní rozvoj, individuální přístup k tvým potřebám.

Pro mimopražské máme připraven specální program s převládající homeoffice. V redakci 2-3 dny v měsíci. 

Pohovka v zasedačce

Tým

Jsme nadšenci pro vymýšlení skvělých titulků, textů, reklam. Každý den přemýšlíme, analyzujeme, píšeme a tvoříme. A občas jdeme na pivo. Budeš spolupracovat s redaktory, editorem, obchodníky. 

Pracovní prostředí

Naše redakce je umístěna v moderní kancelářské budově kousek od metra Budějovická v Praze 4. V okolí je spousta zeleně a řada obchodů, kaváren i restaurací. V budově je jídelna, v kanceláři je k dispozici výborná káva.

 

 

 

 

 

 

 


To nejzajímavější do Vašeho e-mailu

Přihlášení k odběru newsletteru