ČtiDoma.cz hledá zpravodaje

Jste zvídaví? Umíte poutavě psát a nacházet zajímavá témata? Pak je tu možná příležitost právě pro vás!

09.02.2016 - 14:31
Redaktor ČtiDoma.cz zpovídá starostu z obce Líský

Hledáme redaktory pro rubriky Zpravodajství

Redakce ČtiDoma.cz hledá silnou a nezávislou komunikativní osobnost.

Požadujeme:

  • Významnou erudovanost v oblasti, o které redaktor píše
  • Identifikaci a porozumění cílovým skupinám, které jsou definovány u každé rubriky
  • Schopnost formulovat i komerční sdělení
  • Precizní práci se zdroji, získávání vazeb a informací
  • Kreativitu, proaktivitu, automatickou komunikaci prostřednictvím sociálních sítí
  • Pracovitost a loajalitu

Nabízíme:

  • Práci v kreativním prostředí, velkou volnost ve výběru a zpracování témat
  • Služební telefon
  • Pružnou pracovní dobu
  • Možnost práce na částečný home office
  • Možnost práce na plný nebo na poloviční úvazek
  • Redakční zázemí na Praze 4

Popis pozice: Redaktor je zodpovědný za obsah přidělené rubriky. Řídí svou rubriku po stránce obsahu, kvality a nákladů. Úzce spolupracuje s obchodníkem s inzercí, kterému vytváří obchodní příležitosti a s asistentkou redakce, od které v přiměřených lhůtách požaduje podporu, zejména v přípravě dat, analýz a správě databází.

ČtiDoma.cz  - zprávy ze středu Čech

Je internetový portál pro informace a zábavu na síti. Portál aktivně pracuje se sociálními sítěmi a reklamou. Portál ČtiDoma.cz je dynamická společnost založená na jednoduchých principech. Celý tým má k dispozici pracovní komfort včetně vzdělávání a mentoring a pochopení vedení pro individuální potřeby.

Kontaktní osoba

Radka Šerclová

serclova@ctidoma.cz

725 377 603

Centa a.s., Antala Staška 38, Praha 4