Hledáme asistenta marketingu

Jste na sociálních sítích jste jako doma? Máte zájem o oblast digitálního marketingu? Chcete se naučit nové věci a poznat mediální prostředí? Nebo naopak již toto prostředí znáte a chcete se dále vzdělávat? Staňte se členem našeho týmu. Práce na dohodu cca 15-20h týdně. Pozice je vhodná pro studenty marketingu.

Náplň práce:

Asistence při plánování a realizaci online/offline marketingových aktivit (bannerové a PPC kampaně, tvorba letáků, plakátů apod.)

Práce na sociálních sítích a s nástroji pro digitální marketing (Facebook Ads, Google AdWords, Seznam Sklik)

Administrativní výpomoc

Komunikace s menšími zákazníky

V případě zájmu možnost psát články o aktuálním dění ve Středočeském kraji, případně do rubrik.

Požadujeme:

Spolehlivost, pracovitost

Zájem o oblast digitálního marketingu

Přehled o aktuálním dění v oboru

Kreativitu, schopnost přinášet vlastní nápady

Výhodou: Zkušenost v oblasti marketingu, médií nebo PR

Nabízíme:

Práci v rozvíjejícím se zpravodajském portálu

Zázemí kanceláře v Praze 4

Možnost osobního rozvoje

Individuální přístup k potřebám zaměstnance

Možnost dalšího vzdělávání (školení, tréninky, workshopy)

Možnost realizovat vlastní nápady

V případě zájmu zašlete svůj životopis a pár vět o sobě na adresu serclova@ctidoma.cz .