Jolie, Gaga, Roberts, Lopez a Hayek: Podívejte se, jak tyto slavné krásky vypadají bez makeupu

Angelina Jolieová vypadá ve společnosti vždy jako bohyně. Krásnou pletí bez vrásek se chlubí i nenalíčená
Zobrazit fotogalerii (5)
 

Všichni známe tyto zahraniční herečky a zpěvačky pouze dokonale upravené v dlouhých róbách na červeném koberci a hlavně s pořádnou vrstvou makeupu. Jak ale tyto celebrity vypadají, když nemají po ruce vizážistky, které by z nich udělaly bohyně? Podívejte se sami.

Tyto herečky a zpěvačky jsou skvělým příkladem toho, jak vaše pleť může později vypadat, pokud se o ni budete léta pečlivě starat. Jejich věk by jim hádal jen málokdo i bez špetky makeupu na obličeji.

Angelina Jolieová

Angelina Jolie je proslulá nejen svými hereckými rolemi, ale i humanitární prací. Je herečkou, filmovou režisérkou, matkou šesti dětí a bývalou manželkou herce Brada Pitta. Říká se, že děti svým matkám dělají vrásky, Angelina by tedy se svými šesti potomky měla mít vrásek víc než dost. Zdá se ale, že herečka jejich výchovu bere s nadhledem, protože to v tomto případě rozhodně neplatí.

Lady Gaga

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Lady Gaga (@ladygaga)

Lady Gagu na obrazovkách většinou vidíme oblečenou v nějakém výstředním kostýmu nebo schovanou pod vrstvou nějakého šíleného makeupu. Bez líčiděl a kostýmů by ji poznal jen málokdo. Stále je krásná, ale zkrátka se ani trochu nepodobá své výstřední umělecké verzi. Pokud byste ji nenalíčenou minuli na ulici, poznali byste, že je to ta samá bláznivá zpěvačka, co se na veřejnosti objevila v kostýmu vyrobeném z masa?

Julia Robertsová

Julia Roberts se nejvíce proslavila v 80. letech díky své roli ve filmu Pretty Woman a stala se oblíbenou hollywoodskou hvězdou. Její krása veřejnost vždy fascinovala. O čtyřicet let později je Julia stále tak krásná, jako bývala v osmdesátkách, a ani k tomu nepotřebuje žádná líčidla.

Jennifer Lopezová

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo)

Když se Jennifer navlékne do krásných šatů, nalíčí se a projde se po červeném koberci, tak by jen málokdo hádal, že je jí přes 50 let. Bez líčení je to ještě neuvěřitelnější. Bez makeupu totiž tato americká zpěvačka a herečka vypadá na dvacet. Je zkrátka dokonalým příkladem toho, jak dobře můžete vaše pleť vypadat, když se o ni budete dobře starat.

Salma Hayeková

Většina žen z Latinské Ameriky je zkrátka přirozeně krásná a ani Salma Hayeková není výjimkou. Jako herečka a producentka má za sebou úspěšnou kariéru a před kamerou ze sebe vždy vydá maximum. Hayeková se na svém instagramovém profilu chlubí nenalíčenou záviděníhodnou pletí bez vrásek. Těžko se věří, že je jí přes 50 let.

Zdroj: Fresh-Story

KAM DÁL: Rowling, Paltrow, Carrey, Williams a Gaga: Všechny tyto celebrity trpěly těžkou psychickou poruchou