Krainová, Verešová, Švantnerová a další: Jak si udržují dokonalou postavu?

Modelka Nikol Švantnerová ukazuje dokonalou figuru v odvážných šatech. Může za ni především běh
Zobrazit fotogalerii (4)
 

České celebrity sází na běh, posilovací stroje, činky, ale i na jízdu na koni! Podívejte se, jak si slavné krásky udržují postavy snů. Není to tak težké, klíčem je pravidelnost. Kdo má podle vás tu vůbec nejkrásnější figuru?

Simona Krainová

Česká topmodelka sází na běh. Její Instagram je plný selfíček po jejím pravidelném běhu na 10 kilometrů. Krainová prý nezná výmluvy a "desítku" si zaběhne každé ráno, ať se děje, co se děje. Ano, i po bujarém večírku. Tomu říkáme disciplína!

„Žádný výmluvy na mě neplatí..., prostě jdu každé ráno a nebudu vám vyprávět, jak se dává 10 km po láhvi ginu, že?“ uvedla modelka na svém instagramovém profilu.

Hana Mašlíková

Modelka a moderátorka má dokonalou postavu. Udržuje si ji zejména silovými cviky v posilovně a nebrání se ani doplňkům stravy, které jí pomáhají s tvorbou svalů. Jsou jimi ale jen neškodné aminokyseliny BCAA, nejde o žádné steroidy. „Půl hodiny před tréninkem si dávám BCAA, která mi pomáhají hlavně k lepší regeneraci po tréninku.“ 

Hana se také aktivně věnuje jízdě na koni, která, ač se to nezdá, je také velmi fyzicky namáhává a přispívá k tvarování postavy.

Andrea Verešová

Za dokonalé tělo modelky Andrei Verešové mohou činky! Verešová se pod příspěvkem svěřila, že někdy se jí do posilovny sice nechce, ale klíčem je se zkrátka donutit a snažit se cvičit pravidelně.

„Někdy se mi do posilovny nechce a přicházím s různými výmluvami. Je to takový můj závazek, ale přesto se někdy cítím tak, že bych ho nejradši porušila. Když se ale i v těchto chvílích do cvičení zkrátka donutím, tak to stojí za to! Cítím se pak ještě lépe než kdy jindy.“

Nikol Švantnerová

Modelka Nikol Švantnerová nedá dopustit na běh a výšlapy v přírodě. Miluje ranní běh a různé tůry, na které se vydává společně se svou fenkou Lilly. Pravidelně se také účastní českých bežeckých závodů RunTour, ze kterých má doma již hned několik medailí. Nezastaví ji ani počasí. Modelce nedělá problém běhat ani na sněhu!

Kateřina Hrachovcová

Herečka a moderátorka také sází především na silová cvičení na posilovacích strojích. Mimo cvičení, které je pravidelnou součástí jejího života, dává ale i důraz na vyváženou stravu. Samotné cvičení s naší postavou zkrátka divy neudělá...

„Jsme více než jen fyzické tělo, jsme i tím, čím ho vyživujeme,“ zdůraznila herečka pod příspěvkem.

KAM DÁL: Kdo má hezčího domácího mazlíčka? Havlová, Jandová, Absolonová, Pagáčová nebo Hůlka?