Mám doma krásku: Brzobohatý, Baroš, Hejlík, Jágr i Mareš žijí se sexy ženami. Snaží se kvůli nim vypadat dobře?

Ondřej a Taťána se brali před pěti lety ve Strahovském klášteře
Zobrazit fotogalerii (7)
 

Mít doma královnu krásy může být docela fajn pocit, pokud na takový vztah máte dostatečné sebevědomí. Půvabné modelky nebo bývalé účastnice soutěží Miss si totiž často udržují skvělý vzhled po dětech i ve vyšším věku, a motivují tím k fyzické aktivitě také své muže. Kdo ze slavných pánů vypadá stejně dobře jako jeho žena, a kdo spíše spoléhá na charisma a věří, že se chlapská krása skrývá jinde než v břišním pekáči? 

Modelky byly stvořeny pro sportovce, a proto si je tito muži také vybírají jako své životní partnerky a matky svých dětí. Ženy, kterým byla dána do vínku fyzická krása, si ji dokáží hýčkat, umí s ní zacházet a často také umně využít. Nezřídkakdy si také vybírají za své protějšky ideálně vypadající prototypy mužů - svalnaté, vysoké a s krásnými rysy.

Možná je to geneticky daná přitažlivost, a možná to jen příroda takto zařídila, aby to měly tyto páry při hledání protějšků jednodušší. A když už se najdou, většinou se právě muži nechávají strhnout svými kráskami a snaží se jim být ve fyzické dokonalosti dobrými parťáky. Najdou se ale i výjimky, kdy ani nádherné partnerky nedokáží motivovat své muže, aby o svůj vzhled více pečovali

Radoslav Kováč & Klára Medková

Fotbalista Radoslav Kováč si krásnou blondýnku Kláru vyhlédl v době, kdy patřila k nejžádanějším domácím modelkám po úspěchu v soutěži Miss ČR. V roce 2003 se stala 1. vicemiss a se sexy fotbalistou se dala dohromady o dva roky později. Letos oslaví 11 let od svatby, mají spolu dva syny a jejich společnou zálibou je sport. Zatímco Kováč skončil na jaře na pozici trenéra fotbalové Opavy a udržuje se ve formě spíše ze zvyku, Klára vede individuální kruhové tréninky a sport je pro ni v životě nedílnou součástí. Má za sebou i několik závodů Spartan Race. 

 

Milan Baroš & Tereza Franková

Další český úspěšný fotbalista Milan Baroš ukončil svou profesionální kariéru teprve vloni. Sport tedy patří do jeho života zcela automaticky a až další roky ukážou, zda si těžkou dřinu odpustí, anebo u ní zůstane, aby vedle své půvabné ženy Terezy vypadal pořád dobře.

Od jejich svatby uplyne letos 12 let a tmavovlasá kráska mu porodila dva syny. Na její postavě to ale není vůbec poznat a je vidět, že ani jí rozhodně není posilování a péče o tělo cizí. O tom, jestli na sobě bude Milan makat i nadále, se brzy dozvíme ze společné plavkové fotky z dovolené, které manželé pravidelně postují na sociální sítě. 

 

Ondřej Gregor Brzobohatý & Taťána Kuchařová

Ondřej není žádný velký sportovec, což u umělců nebývá až tak výjimečné. A výjimečné nebývají ani jejich vztahy s krásnými modelkami, které snadno podlehnou artovému charisma zpěváků, herců, spisovatelů či malířů.

Na vypracované tělo tedy mohou krasavice u partnerů - umělců často zapomenout, pokud se nezamilují do postaršího rockera typu Iggy Pop, který si šlachovité proporce vypracoval během nekonečných divokých turné. A i na Ondřeji Gregor Brzobohatém je vidět, že během covidových měsíců nestrávil příliš mnoho času na pódiích a jeho postava doznala již znatelných proporčních změn. Co na to říká jeho žena Taťána, bývalá Miss World, která si tolik zakládá na dokonalé manželské image? 

 

Leoš Mareš & Monika Koblížková

Moderátor Leoš Mareš si vždy zakládal na image, ale na postavě nijak významně. Spíše hřešil na dobrou genetickou výbavu a také na nepříliš zdravý životní rytmus. Brzké vstávání kvůli rádiové ranní show, ponocování kvůli práci DJ a bujaré večírky, které se často protáhly na několik dní.

Jenomže věk dožene každého a nebýt osudového setkání s jeho druhou ženou Monikou, určitě by dnes Leoš nevypadal tak dobře. Právě krásná Monika ukázala manželovi kouzlo fyzické dřiny v posilovně a pomohla mu dát se do kondice. A to i ohledně celkové image, neboť ta Leošova platí za jednu z nejdokonalejších v českém showbyznisu. 

 

Karel Vágner & Simona Krainová

Ke sportu přivedla svého muže také modelka Simona Krainová, před lety ještě zarputilá odmítačka cvičení. Jenomže matka dvou chlapců musela po porodech v pozdějším věku začít něco dělat. Její dokonalé tělo utrpělo přirozené šrámy, a tak se Simona pod heslem "Fuck The Age" rozhodla zastavit stárnutí.

Modelka začala pravidelně běhat, denně si dá 10 kilometrů, k tomu ráda plave a cvičí na břicho. Její tělo vypadá líp než v dobách její největší slávy. A k fyzické dřině přivedla i svého muže, který často běhá s ní a pravidelný sport se na jeho postavě určitě pozitivně promítnul. 

 

Lukáš Hejlík & Veronika Fašinová

Moderátor a herec Lukáš Hejlík má jako svou další profesi ochutnávání jídel téměř na každém kroku. Na jeho postavě ale není jeho záviděníhodná práce téměř poznat a možná za to může i jeho krásná žena Veronika.

Ta se proslavila jako modelka, dokonalou postavu si udržela i po narození jejich společného potomka a stejně jako její partner se ráda věnuje fyzické aktivitě. Lukáš s Veronikou hodně cestují, mají rádi turistiku a jsou hodně aktivní. A tím Hejlík boří heslo, že umělci si na svém vzhledu až tak nepotrpí. Pekáč buchet si asi pravidelně nedopéká, ale štíhlost i trendy styl si drží pořád. 

 

Jaromír Jágr & Dominika Branišová

Slavný hokejista Jaromír Jágr vždy lovil mezi krásnými dívkami. K jeho partnerkám patřily v minulosti moderátorky, miss i modelky. Společná láska ke sportu jej spojila i s Veronikou Kopřivovou, která se ráda chlubila dokonalou postavou a s Jaromírem strávila jeho poslední hokejové angažmá v USA. Po rozchodu s půvabnou blondýnou byl nejlepší český hokejista poměrně dlouho sám, nyní se ale po jeho boku objevuje tmavovláska.

 

 

Dominika Branišová se živí jako modelka, miluje běhání a má v něm větší výdrž než její slavný partner. Ten si postavu udržuje přes obrovskou dřinu, a to nejen v posledních letech, kdy už by si mohl dávno užívat sportovní důchod. Jágr byl totiž na sebe vždy velmi přísný a fyzickou kondici si nemohl dovolit podceňovat. Pokud si totiž dal jen pár dní volna, jeho tělo začalo okamžitě stávkovat a svaly mu rychle mizely. 

KAM DÁL: Roman Vojtek ukázal famózní postavu. Sdílejte, než to smažou, napsal herec. Kam se na něj hrabe van Damme v nejlepších letech.