Zpověď Meghan Markleové: Nesnášela jsem se. Trpěla jsem i kvůli barvě pleti

Herecká hvězda Meghan Markle na střední škole neměla žádné kamarády. Nechtěla ani docházet do školní jídelny na oběd, protože s ní nikdo nechtěl sedět u stolu
 

Vévodkyně ze Sussexu Maghan Markleová oslaví 4. srpna 40. narozeniny. V čase by se ale zřejmě vrátit nechtěla. Čtyřicítka je jí prý mnohem sympatičtější než její 20. léta. Ta byla prý dost „brutální“ a vyčerpávající.

V posledních deseti letech se Meghanin život drasticky změnil. Stala se z ní televizní hvězda díky seriálu Kravaťáci, kde si zahrála v roli Rachel, a také se provdala za prince Harryho. Je tak součástí královské rodiny. Zanedlouho poté přivedla na svět syna Archieho a dceru Lilibet.

Brutální 20. léta

Oproti jejímu úspěšnému životnímu období po třicítce byla její 20. léta jako z jiného vesmíru. Na svém bývalém blogu The Tig přiznala, že to nebyla žádná procházka růžovým sadem. Dala tak svým fanouškům možnost nahlédnout do jejího života ještě před tím, než se stala hereckou hvězdou a vévodkyní.

Na blogu se objevilo: „Moje 20. léta byla naprosto brutální. Neustále jsem bojovala sama se sebou. Nebyla jsem spokojená s mojí postavou, ani s mým stylem a každý den jsem se porovnávala s ostatními. Hrozně jsem chtěla být tak zajímavá a chytrá jako lidé kolem mě.“

Dospívání

Dále se svěřila také s tím, že ještě horší byla celá sitace, když byla na střední škole. „Moje střední škola byla jedno velké klišé, děti se tam spolu bavily na základě barvy jejich pleti, černošky se bavily s černoškami, bělošky zase s běloškami. Já jako míšenka jsem tam zkrátka nezapadla.“

Na blogu přiznala, že se ve škole kolem oběda snažila zabavit různými kroužky, aby nemusela jít do školní jídelny. Nikdo s ní totiž nechtěl sedět u stolu. 

Bod zlomu

Když jí ale bylo zhruba 24 let, tak se všechno změnilo. „Pamatuji si, jak jsem se účastnila jednoho z castingů, jeho vedoucí se na mě podíval a řekl –  ty přeci musíš vědět, že na to máš. Příště to chce méně líčidel a více Meghan,“ dodala. Později se tahle věta stala jejím životním mottem. Meghan si prý v té době poprvé skutečně uvědomila, „že na to má“, že je stejně tak zajímavá a chytrá jako všichni ostatní.

Zdroj: Daily Mirror

KAM DÁL: Krásné dcery českých celebrit dobývají showbyznys. Jsou krásnější než maminky?