Nejkrásnější žena světa Karolína Kokešová prozradila, kam by si nikdy nenechala sáhnout. Nikdo se jí nemůže divit

Karolína Kokešová z Brna se při vyhlašování České Miss 2019 umístila na prvním místě v kategorii Miss Internet
Zobrazit fotogalerii (2)
 

Díky vítězství v Miss Global se Karolína Kokešová stala nejkrásnější ženou světa, na Instagramu ji sleduje téměř 120 tisíc fanoušků. Pro mnohé z nich je vzorem, mladé dívky by chtěly být jako ona. Pravdou je, že před fotografa nebo na přehlídková mola se může postavit prakticky kdokoli. Ovšem prosadit se, to už je zcela jiná písnička.

Málokdy ji vidíte bez úsměvu. Karolína Kokešová by mohla pozitivní energii rozdávat. Druhá česká vicemiss z roku 2019 a Miss Global 2020 je jednou ze tří tuzemských dívek (po Taťáně Gregor Kuchařové a Tereze Fajksové), které se podařilo zvítězit na světovém klání o korunku královny krásy. „Zájem klientů je po soutěži větší. Jsem třetí Češka v historii, které se to povedlo, na to lidé i firmy slyší,“ říká sympatická brunetka. 

Nejkrásnější žena světa - jak to zní po nějaké době? Pořád stejně úžasně, nebo už vám to zevšednělo?
Já se nikdy za "nejkrásnější ženu světa" nepovažovala. Každá žena je krásná a já měla jen to štěstí, že jsem si tenhle prestižní titul ze světové soutěže odnesla a dodnes z něho mohu těžit, navždy to bude krásná vzpomínka. 

 

 

Je vůbec možné se modelingem v České republice uživit, nebo jste závislá na zahraniční klientele?
Kdysi jsem byla závislá na příjmech výhradně ze zahraničí, ale nyní nejspíš i díky svému postavení a úspěchu u nás se mi velmi daří, takže si myslím, že tohle velmi záleží, pokud nejste známější osoba, tak se modelingem u nás živit nedá.

Karolína Kokešová
- 24 let, žije v Praze
- výška 172 centimetrů
- založila vlastní módní značku By Kokinecka Brand

V čem je tajemství vaší krásy?
Dobré geny od maminky a tatínka...tímto jim děkuji, ale samozřejmě o sebe ráda pečuji, jako by měla každá žena, kosmetika, kadeřnice, kvalitní krémy, ale nijak extra to nepřeháním.

Loni jste byla na plastice prsou, takže tento druh zkrášlování zřejmě nijak nezatracujete. Jaké byly vaše důvody?
Já si velmi cením a potrpím na přirozenost, do obličeje bych si nikdy šáhnout nenechala, velmi se mi nelíbí třeba napíchané rty, to mi přijde velmi umělé a téměř vždy to poznáte. Můj hrudník nebyl nicméně vůbec přírodou obdařen a po čase jsem s tím začala mít osobní problém, tak jsem se rozhodla ho vyřešit, ale taky velmi vkusně, chtěla jsem normální velikost, žádné nárazníky. Nicméně to bylo až po výhře v Miss, takže jsem se určitě neupravovala kvůli soutěži. 

Následovala další operace, co bylo špatně?
V tomhle bych se asi nějak nerada šťourala, nicméně první operace se nepovedla ze zdravotních důvodů a druhá se nepovedla panu doktorovi, tak jsem do třetice doktory vyměnila a je vše v pořádku.

Na sociálních sítích pravidelně zásobujete fanoušky fotkami často i z exotických zemích. Je cestování vaše největší vášeň?
Cestování je opravdu mou největší vášní, jelikož je to jediná věc, kterou si koupíte a dostanete z toho profit. Jsou to zážitky, vzpomínky a škola života vidět cizí kultury, lidi, jak žijí v různých koutech světa, velmi vás to posune a spoustu věcí naučí. 

 

 

Sledujete vaše následovnice v České Miss? Máte svoji favoritku mezi letošními finalistkami?
Bohužel skrz covid nebyla moc možnost se s dívkami setkat a poznat každou více detailně, není to totiž jen o kráse, ale je to balíček všeho. Krása, inteligence, cizí jazyky, chuť pracovat a být ta nejlepší, to je velmi důležité, dívka musí být houževnatá, aby "nezapadla v davu missek". Své tipy na vítězky ale mám, nechám si je ovšem pro sebe.

Jak vlastně vidíte budoucnost soutěží krásy a jak se díváte na hatery, které takové akce zatracují?
Soutěže krásy jsou tu desítky let a věřím, že jejich cesta bude nadále pokračovat jako doposud, upřímně nejsem jejich největší fanoušek, nesleduji je každý den, ale pro dívky je to skvělá příležitost, jak se seberealizovat. A hatery? Ty já vůbec neřeším.

KAM DÁL: Jaromír Nosek přiznal, co musel během pandemie dělat. Přišel o rodinu i o práci.


Životní styl

Zdraví

Hobby