Narozeniny prince Georga jako noční můra. Tradice inspirovaná princeznou Dianou budí Williama ze sna

Princ George slaví narozeniny. Přesně před rokem v den jeho 7. narozenin se dozvěděl, že jednou bude králem
 

Princ William se připravuje na narozeniny svého nejstaršího syna. Jeho nadšení ale tlumí jedna rodinná tradice, při které se všichni baví na jeho účet. Tráví s ní celé dny a výsledek je většinou ještě horší než celý proces. Jde o zvyk, se kterým začala už princezna Diana.

Narozeniny prince Georga se blíží, 22.července slaví malý princ 8 let. Očekává se, že pro něj jeho rodiče, vévoda a vévodkyně z Cambridge, uspořádají krásnou oslavu a připraví skvělé dárky. To je samozřejmost. Na oslavu se ale chystá ještě něco navíc.

Existuje jedna tradice, která je inspirovaná jeho zesnulou babičkou, princeznou Dianou. Ta se i po letech stále udržuje a princi Williamovi každoročně způsobuje migrény...

Dianina tradice

Kmotra budoucího krále, 60letá Julia Samuelová, byla blízkou přítelkyní princezny Diany a poctivě se stará o to, aby její zvyk nezanikl.

Každý rok kupuje princi Georgovi "nemožné" hračky, s jejichž montáží musí William strávit celé dny. Jde o ty hračky, které je zkrátka téměř nemožné složit, a vzhledem k tomu, jak hlasité vydávají zvuky, také používat. Zkrátka, čím více mají součástek a čím větší dělají hluk při použití, tím lépe.

„Dělám pro Georga to, co dělala Diana pro nás,“ vyjádřila se o bláznivé tradici královské rodiny Samuelová. „William u toho tráví dost času. Potom, když je hračka v celku, začne blikat, vydávat zvuky a dělat všechno možné,“ popsala Julia s úsměvem.

Další takovou menší rodinnou tradicí prý je u skládání hraček Georgova tátu pozorovat. Celá královská rodina, tedy kromě Williama, se tak náramně baví.

„Vždycky mě to rozesměje a Georga také,“ dodala Samuelová.

Svého kmotřence popsala jako vtipného, průbojného a úžasného. Jeho babička by ho podle Julie zbožňovala.

Zdroj: The Mirror

KAM DÁL: Jiří Grossmann měl na ženy tajný recept, téměř žádná neodolala. Milovala ho i Naďa Urbánková.

 


To nejzajímavější do Vašeho e-mailu

Přihlášení k odběru newsletteru