Trápení Obermaierové z Ulice: Chtěla se zabít, dodnes doplácí na to, že si vzala nepravého muže

Herečka Jaroslava Obermaierová toho pravého v životě nikdy nenašla, s chlapy si užila jen trápení
Zobrazit fotogalerii (3)
  |   osobnost

Patřila mezi nejkrásnější herečky své doby, mohla mít prakticky jakéhokoli muže, na kterého si ukázala. Osud tomu ale chtěl tak, že si Jaroslava Obermaierová vždy vybrala chlapa, který jí ničil život. Výjimkou nebyl ani její manžel, který ji hodně trápil. Není se čemu divit, že po rozvodu už si k tělu žádného dalšího nepustila.

V seriálu Ulice je stálicí, bez drbny Vilmy Nyklové si ho snad ani nejde představit. V minulosti se však Jaroslava Obermaierová nebála ani lechtivých scén, s nahotou problémy neměla. Možná i proto se o ni muži prali, ona to moc dobře věděla a často toho podle všeho využívala. Jenže vybírala tak dlouho, až přebrala.

Spolykala prášky na spaní

Nejprve se zamilovala do chlapíka, který jako by z oka vypadl Stevu McQueenovi z filmových hitů jako Motýlek či Le Mans. Problém byl v tom, že v té době randil s její kamarádkou Věrou Galatíkovou. Obermaierová s ním přesto po čase začala chodit, ale vztah vydržel jen dva roky. „Nezvládla jsem to, spolykala jsem prášky na spaní a chtěla se zabít,“ šokovala přiznáním pro deník AHA! oblíbená herečka.

Naštěstí se z nešťastné lásky otřepala, prožila několik románků, například s Jiřím Valou či Michalem Pavlatou. Ani jeden z nich se ale asi nemohl spolehnout na to, že je jejím jediným. Nakonec potkala taxikáře Richarda Čecha, kterého si také vzala. Ten se k ní ale vůbec nechoval hezky, dokonce z ní neustále tahal peníze a staral se spíš o to, kde sehnat alkohol, než o manželku. Rozvedli se jen chvíli poté, co se jim narodil syn Jaroslav.

Děsím se toho, co bude

Trápením Obermaierové ale nebyl konec. Klučina od narození trpěl duševní poruchou i problémy s dýcháním, dnes je už sice dávno dospělý, přesto je stále závislý na mamince. Snad i proto herečka neustále pracuje místo toho, aby si užívala důchodu. Na druhou stranu už ale také několikrát veřejně prohlásila, že kdyby nechodila do práce, tak by pomalu neměla z čeho žít.

Na konci roku 2022 se dokonce nechala slyšet, že kvůli drahým energiím přemýšlí o sebevraždě. „Plyn začíná být exkluzivní věc. Bojím se, že nám ho vypnou. Děsím se toho, co pak udělám, když nebude. Přemýšlím, jestli nespáchám sebevraždu. Kde si půjčím? Jídlo neřeším, k obědu mi stačí brambory, ale teplo člověk přece potřebuje.“

Jedno špatné rozhodnutí

Nedávno na syna přepsala milovanou chalupu u Zruče nad Sázavou s tím, že se o ni začne starat a snad si i najde partnerku, která by alespoň částečně převzala její povinnosti a starosti. Ani jedno se ale podle dostupných informací ze zákulisí českého showbyznysu nestalo.

Obermaierová v podstatě dodnes doplácí na to, že si před časem vybrala špatného životního partnera. Nebýt toho, možná by dnes nebyla sama, nebo by alespoň byla zajištěná a finančně nezávislá. Nemusela by tak mít strach ze zdražování či jestli vyjde s důchodem. Bohužel čas už vrátit nedokáže.

Zdroj: autorský článek

KAM DÁL: 6 nejchladnějších míst na planetě: Tady by vám mrazem upadly uši!