Smutné odcházení Miloše Zemana. Jestli mu zůstali nějací přátelé, měli by konečně zasáhnout

O současné hlavě státu si můžete myslet cokoli. Ale to, co se z Miloše Zemana stalo, je velmi smutné a nešťastné. Nepřejeme to komukoli, natož muži, který byl v minulosti uznáván pro svou inteligenci a přehled. Co z toho ale zbylo? Vulgarity a neschopnost se ovládat.

17.10.2018 - 06:45  
Má ještě vůbec Zeman na to, aby čelil tlaku Andreje Babiše?
Zobrazit fotogalerii (4)

Možná bylo vlastně dobré, když jsme před časem mluvili o tom, že se Miloš Zeman snaží mstít všem svým nepřátelům. Byla to známka toho, že mu to stále myslí a je schopen rozeznat, kdo je pro něj zlý a kdo dobrý.

Teď však působí zmateně, motá jablka s hruškami a dělá rozhodnutí, nad kterými zůstává rozum každého duševně příčetného člověka stát. Hlava státu "kroutí" své určitě poslední volební období. "Hraje" tedy mimo jiné o to, jaký bude jeho odkaz. A nutno říct, že odcházení Miloše Zemana je velmi smutným příběhem.

Už dávno je zřejmé, že na Zemana se nebude vzpomínat jako na prezidenta, který spojoval národ. Naopak, on ho rozdělil na dvě znesvářené skupiny. A liboval si v tom. Bude se na něj vzpomínat jako na muže, který určité skupině obyvatel vyhrožoval smrtí, jako na mnohokrát usvědčeného lháře, který se ani nedokáže omluvit za své přešlapy. Ale to teď nechme stranou.

Miroslav Kalousek
"Vulgarity nemá cenu komentovat. Zeman je vulgární, i když sprostá slova nepoužije. Zaujal mě ale seznam vyznamenaných ke 100. výročí 28. října: Vitásková, Krúpa, Lorencová... Ještě tady někomu vadí Michal David?"

Velmi nešťastné a trapné

Vytýkat mu chyby má smysl pouze v případě, že proti vám stojí alespoň stejně silná opozice. Takže když v pondělí nazval osobnosti, které mluví na tribunách u příležitosti uctění 17. listopadu, blbečky, nemá cenu ho za to jakkoli hanět. Dokonce ani za to, že do éteru vypustil slovo zmr*i, když tak častoval Zdeňka Bakalu a Viktora Koženého. Nemůže za to přesto, že měl vulgarity dopředu připravené. V tomto stavu...

"Z dříve inteligentního a schopného politika zbyly jen ku*dy a zm*di. A takhle si ho i spousta lidí zapamatuje. Nemám z toho radost," reagoval na Twitteru předseda TOP 09 Jiří Pospíšil. Jeho kolegyně z hnutí STAN Věra Kolářová pak s nadsázkou navrhla, že by se mohl za každé sprosté slovo prezidenta krátit rozpočet Hradu. "Kdybych počínaje dneškem za každou prezidentovu vulgaritu navrhla zeštíhlení této kapitoly třeba o 10 mil. Kč, mohl by mi to mít někdo za zlé?" No, pak by ale měli brzy maximálně na suchý chleba s vodou.

Přátelé Zemana, teď je váš čas

Státní vyznamenání pro Michala Davida je najednou zcela nepodstatné. Tady jde o člověka, jde o Miloše Zemana. Potřebuje pomoci, ne neustále vystavovat na veřejnosti jako figurka těch, kteří ho na Hradě ještě chvíli podporují. Pokud mu ještě vůbec zůstali nějací přátelé, v této chvíli by měli vystoupit a rozhodně zasáhnout. 

Znovu je tak třeba "vypíchnout" prohlášení odborníka, který se před časem účastnil lékařského konsilia. Tenkrát prohlásil, že prezident trpí ischemicko-vaskulární demencí. Tato nemoc zamezuje dostatečnému přísunu kyslíku do mozku a postižený člověk nad sebou ztrácí kontrolu. Tomu by odpovídala jak Zemanova prapodivná vyjádření, tak i jeho často nepřítomný pohled či tiky v obličeji.

Prezident, který děsí

Co teď? Máme na Hradě muže, který děsí. K jeho slovům v rádiu se zřejmě vrátí Rada Českého rozhlasu. Jenže bude vůbec jakoukoli případnou výtku vnímat? A poučí se z ní? Těžko. Vlastně to ani není důležité, protože Miloš Zeman je obětí svých vlastních pletich a touhy se mstít, proto je na něj dnes tak smutný pohled. Nedopřál si zaslouženého klidu na Vysočině, chtěl věci dotáhnout a přecenil své síly. 

To však neznamená, že bychom se mu měli posmívat nebo na něj ukazovat dlouhý nos. Naopak, zaslouží si pomoc. Na druhou stranu ji on sám musí přijmout. Jeho patolízalové by konečně měli uznat, že tohle už je vážně moc a neubližuje to jen instituci, kterou Zeman zastává, ale hlavně jemu samotnému. A to si opravdu nezaslouží.


Přidat komentář

Pro vkládání komentářů se prosím přihlašte nebo zaregistrujte.

Výhody registrace:
Při registraci si můžete zvolit unikátní přezdívku a pod ní psát příspěvky. Tuto přezdívku vám nikdo nebude moci vzít. Registrace bude do budoucna jeden z našich nástrojů k udržení diskusí v přijatelných mezích.

Při registraci si můžete zvolit unikátní přezdívku a pod ní psát příspěvky. Tuto přezdívku vám v budoucnu nikdo nebude moci vzít. Zároveň registrací dáváte souhlas se zasíláním informací a nabídek tykajících se webu Čtidoma.cz nebo jeho provozovatele či obchodních partnerů.

Redakce si ponechává právo jakýkoli nevhodný příspěvek smazat bez udání důvodu.

Ivo (neověřeno)

Zajímalo by mě, jestli jsou voliči Miloše Zemana spokojeni. Asi odpoví, že lepší než Drahoš, což je ovšem demagogie, protože neví, jaký by byl Drahoš prezident. Tedy jste spokojeni, voliči Miloše Zemana? - Ano/NE Odpověď není o M.Z., ale o Vás.

Venda (neověřeno)

Ať jste příznivci nebo odpůrci, to je fuk... Smutný pohled na člověka který není zdraví, rsp. schází. Můj názor je, že by měl odpočívat a neničit zbytek sil... Ale třeba ho to drží při životě...

Marky (neověřeno)

Furt lepší Zeman než Drahoušek,ten by nás potopil,ale hlavně že se bude vyjadřovat slušně že? Z toho pána je mi daleko víc zle!!!

Honza_málem_králem (neověřeno)

V politice se příliš nevyznám a ani o to nestojím . Nevím proč bych si měl už takhle občas nesnadný život komplikovat tím,abych věnoval i to minimum času politice - jo to dokolečka jen samé vzájemné osočování ze zpronevěry majetku,pěněz,nebo moci oběcně.Dle mě není v politice ČR tak silná a důvěryhodná osobnost,aby mě to stálo za to jít volit a myslet si že to v naší zemi cokoliv změní.Drahoš nebo Zeman ? Mě je to upřímně buřt...budu stále stejně nemocný a budu stále brát ten plat co beru.Prezident čr je stejně jen okrasná figurka s minimem moci,něco změnit.A ať tam postavíte kohokoliv,stejně pojede všechno v duchu Merklové - EU obecně ,nebo US Trumpa.Takže co? Nic..vše zůstane při starém tak či onak.

Petr Šmíd (neověřeno)

Dozvídám se, že prezident Zeman je prý dementní.Pak všichni jeho prezidentští protikandidáti musí být ještě na tom hůře, když on je porazil.

Ivo Adler (neověřeno)

Přistihuju se (jsem stejně starý jako Miloš), jak občas vulgárně a hlasitě nadávám. Dělá mi to dobře. Uleví to mému vnitřnímu tlaku. Kdybych to neudělal, vztek se bude ve mně hromadit se všemi důsledky pro moji psychiku. Zemanovým kritikům by prospělo, kdyby si taky nahlas a vulgárně ulevili. Byli by míň žlučovití.

zemák (neověřeno)

Jako každý člověk, má i Zeman své chyby a bolavá místa.Přesto za ním stojí byť i jen mírná většina národa. Díky jemu a premérovi nejsou u nás žádní nežádoucí migranti a kéž by to tak zůstalo!

Antonín Tietz (neověřeno)

Věk dělá s lidmi bizarní věci.Tedy alespoň s podstatnou částí populace.Je-li však v souběhu ještě choroba, tak vznikají skutečně smutné obrazy.Onen fantastický závod mězi projevy toho, co jsem teď uvedl na straně jedné a výchovou, inteligencí, zkušenostmi a strukturou osobnosti na straně druhé je tu více, tu méně pozoruhodný.Ovšem jestliže se to týká hlavy státu je zle. Jedním z největších umění člověka je, mimo jiné, schopnost odejít včas.A pan Zeman tohle propásl..........

mikeyb (neověřeno)

Já jen doufám, že voliči MZ sedí v první řadě a baví se.

lukkyn (neověřeno)

Nevím co proti prezidentovi máte, dobře tak se vztekejte jak dopadla volba ale jednou to tak dopadlo tak si prezidenta važte. Nemyslí nic zle

dandy1 (neověřeno)

Mám dotaz - kdyby učitelka ve škole říkala vašim dětem zmrde, kundo nebo blbečku, líbilo by se vám to? Asi ani, když toho starého vulgárního a ulhaného chlapa, ještě bráníte...neuvěřitelná žumpa, co předvádí Zeman a jeho plebs.

Oldřich Hein (neověřeno)

Pokud M.Z.nějaké opravdové a nezištné přátele opravdu má, co si autor myslí, že by měli udělat? Odtáhnout M.Z. z funkce? Kdyby se před ním o tom jen zmínili, okamžitě by přestali být přáteli. Všichni voliči M.Z. jsou za jeho činy spoluzodpovědní.

Jitka Homoláčová

pan zeman je sprostak hulvat vypada jako soscka at jde haje

Otto (neověřeno)

jisté je,že pan prezident je už hodně unavený a také nemocný a souhlasím s tím,že by měl pomýšlet na odpočinek. Na druhé straně se domnívám,že vyčkává až drahouškovi dojde dech, protože jeho volba by přinesla jen "reprezentativního prezidenta "a poslušného jen Německu a Americe, čemuž zřejmě chce zabránit a doufá,že se najde někdo lepší. I tato varianta se mi zdá jako věrohodnější. Nicméně se nikdo rozumný nenašel, nebo se nehledá a patrně někdo už má plán jak drahouškem mávat(tedy určovat co smí a co nesmí).

jaroslav (neověřeno)

Přečtěte si komentáře pod článkem. Jsou to voliči, kteří ho vynesli opakovaně na Hrad. A z komentářů je vidět, že by to udělali znovu. Kdo tedy je více dementní si udělejmě obrázek sami. A byli to minulí politici, kteří protlačili přímou volbu prezidenta. I když museli vědět, že čech zvolí zase jen sobě rovného nebo horšího.

Stanislava Matušková (neověřeno)

Prezidenta záměrně ukazujete pokud je unaven.Že je nemocný o tom není pochyb a jde spíš o statečnost a silnou vůli být tak aktivní. Havla ukazovali velmi sporadicky, celé destileté období byl marod nebo někde na dovolené.Pokud vystupoval tak s papítem v ruce, anglicky uměl asi50 slov Prezident Zeman pracuje na 150% a jeho mozek je obdivuhodný. Jeho slovní projev je brilantní, ale to dovedou ocenit jen lidé,kteří mají svůj názor a neopičí se po umělcích na náměstích. Jaký byl to ohodnotí až dějiny příštích generací.

Karol (neověřeno)

Ruský šváb Zeman na odpočinek nemůže, nedovolí mu to ti, kteří do něj nasypali obrovské peníze. Dokud nedotáhne dostavbu Temelína pro ruské firmy, od válu nepůjde...jen bude vulgaritami a nechutnými urážkami zastírat to, co je podstatné, bude na sebe chtít dále upozorňovat, protože má všechno na háku...a kdo ho podporuje, má rozhled maximálně k vrátkům na vlastním dvorku, jinak by musel vidět, jak moc jsme pro smích, když máme na hradě takovou kreaturu.

jan (neověřeno)

k

David Byrtus

Tento president je nam bohuzel jen na ostudu. Prezident ma mit predevsim reprezentativni funkci a ta Milosi Zemanovi bohuzel chybi. Jeho vyroky nejenze ponizuji jeho sameho ale I jeho volice. Proc jsme jako narod nedali sanci mladsimu perspektivnejsimu cloveku ve volbach ? Bojime se totiz zmen a vseho co nezname a proto nedame sanci nekomu jinemu kdo by mozna byl mnohem lepsi. Proc volici volili Zemana? Odmita euro, super, ale lidi uvedomte si ze to driv nebo pozdeji prijde my zkratka musime byt cleny EU. Jsme mala chuda zeme ktera se o sebe bohuzel sama nepostara a proto potrebujeme podporu EU. Takze stejne euro casem prijmeme. Opravdu bychom se meli u pristich prezidentskych voleb zamyslet a dat sanci nekomu noveho na scene a zkratka se nechat prekvapit protoze horsiho prezidente uz mit stejne nemuzeme. A to radeji nemluvim o tom jako rozdeluje narod a o jeho rasistickych prohlasenich. Cesi a obyvatele ceska vemte rozum do hrsti a podilejte se na sve budoucnosti. Nebojte se zmen a svou zatvrzelou xenofobii hodte za zada.

Josef Kraus (neověřeno)

Dobrý den, neumím dost dobře pochopit jak někdo může pana Zemana volit. To co předvádí výrazně dehonestuje úřad prezidenta republiky. Je to nejvyšší funkce a proto by se měl chovat slušně a být jakýmsi vzorem pro nás všechny. V zahraničí jsme pro smích. Mějte všichni krásný den.

Wetter (neověřeno)

Jeho myšlenky mne a mé blízké velmi zajímají. Jsem rád,že nám nelže. Je jedno jak to řekne. Jenom nesoudní lidé se chytají slovíček a né vyjádřené myšlenky. Tento president je za mých 65 let nejlepší. Děkuji osudu za něj!

alice2 (neověřeno)

Přečetla jsem si tu od nějaké chytráka, že prý Zeman nelže. Tak to jsem málem upadla...Vážený pane, tento Zeman je dokonce soudem uznaným lhářem a jeho výplody najdete, pokud budete ovšem chtít. Neskutečné, jak toto někdo obhajuje...

jana (neověřeno)

Nepomlouvejte chásko, pan prezident je nejlepší prezident, co jsme měli a máme. Už nevíte, co byste vymysleli nenávistné s....

Heřman (neověřeno)

Tak jak tady čtu ty komentáře proti prezidentovi, tak jde nejspíš o zakomplexované jedince,kteří v životě nikdy ničeho nedosáhli... Jeden soudruh píše něco o žumpě a sám z ní vylez ... Pokud jde o porevoluční prezidenty,tak největší ostudou byl Václav Havel.

Avina (neověřeno)

Skotačící z Pussy Riot jsou pussy. Bakala je podfukář,zloděj a Krejčíř mezinárodní podvodník.

Zaman (neověřeno)

Slepá láska k někomu, komu jste úplně ukradení. Nikdy jsem nepatřil k jeho příznivcům, ale měl vždy můj respekt. Nyní z tohoto politika Zemana zůstal jen nepatrný stín, budící rozpaky, vyvolávající smutek a stud nad tím, jak špatně reprezentuje náš stát. Má na háku nejen své voliče, ale i to po něm zůstane. Nějak nechápu že pro dost lidí je ten zlej a neovládající se stařík stále modlou. Proč? Pořád lže, neumí se omluvit, uznat svou chybu, nebo jen ustát jediný proslov bez urážek, sprostých slov a podobně. Jaký člověk může mít někoho takového za vzor? Nevím a nechci soudit. Jen se divím. Mými vzory a hrdiny jsou totiz spíše lidé s morálkou, stavějící na pravdě, nezloději a s nějakým charakterem. Škoda že tak nemohu smýšlet o našem prezidentovi.

státnický pohřeb (neověřeno)

již brzy... již brzy...

Jan Novák (neověřeno)

Dobrá propaganda.

Harasta (neověřeno)

Boží mlýny melou,sice pomalu,ale pravidelně a jak se říká na každou Sviní se Vaří voda jak Českou tak Slovenskou!!!!!!!!

Míra Někdo

Autor článku v roli "hodného policajta" se snaží vyvolat dojem, že Zeman už je úplně mimo a doplňuje to "vhodně" zvolenými fotografiemi. Po delší době jsem ho viděl v posledním Týdnu s prezidentem a tam vypadal zdravě a rozumně. Zajímavé, že ještě horší zdraví u V. Havla vám nevadilo. A zajímavé, že sprosté slovo u Zemana vám vadí, ale že spousta politiků v nažehlených límečcích slušnými slovy pracují na likvidaci Evropy a svobody v ní, nebo prosazují úplné šílenosti, vám nevadí. Mnohokrát jsem se za Zemana styděl, ale pořád platí: "Díky Bohu za Zemana."

lu (neověřeno)

IVO zrovna nedávno jsem si kladl tu stejnou orázku, pokud by bylo nyní volby nešel bych volit vůbec, ale když jsem naposled Drahoše v CT ,šel bych to hodit zase Zemanovi .. PS: Zemana vypadal mnohem hůř loni ..

Michal P. (neověřeno)

Pro Petra Šmída (14:38). Obecně bych se spíše soustředil na voliče M.Z. než na protikandidáty. Nejsem si jistý, jestli by i u svých dětí jeho voliči tolerovali vulgaritu a sprostá slova tím, že by řekli - je to paráda synku, nazval si to pravým jménem. Ale je to každého věc. Jen se obávám, že se zde vytváří nová norma, kdy mluvit sprostě je v pořádku.

Pavel L.

Soudruh Zeman cítí, že jeho čas se už velmi krátí a ještě by chtěl urazit a naštvat tolik svých odpůrců.

Emil Lang (neověřeno)

Srovnávat p.Havla a Zemana? No promiňte....

Majka (neověřeno)

Tohoto prezidenta není možné si vážit, ale pouze stydět se za něj !!! Je to především hulvát a všichni jeho voliči by si to měli uvědomit, nedává dobrý vzor !!

matýsek (neověřeno)

Hlavně tak dementni není jako ti kteří pustili vrahy,násilníky a podobnou verbež!!!! Taky nikdy se neukazoval pod vlivem alkoholu!!!. Nevymlouval se na nevolnosti že pane známý mezi lidmi jako prázdná flaška od rumu. Nefandim nikomu,ale jsou i horší a občas bych řekla kde nic tu nic. On aspoň nazývá věci pravým jménem a to se hodně lidem nelíbí.

Milda001 (neověřeno)

Rok 68 nebyl a vyjadrovat se k nemu nema cenu,17.listopad zajima jenom blbecky,ocenit lidi kteri prosli peklem koncentraku nebudeme ocenovat.Jak dlouho se od tehle kreatury chcete nechat urazet?To ze mluvi sproste..dobre kdo ne...ale tenhle clovek urazi vse pozitivni o co tenhle narod bojoval,ty desitky stovky anonymnich obeti kteri bojovali za to aby jsme byly alespon tam kde dneska jsme.A to je to co mu nikdy nesmi nikdo odpustit.

skoda (neověřeno)

Vyhoda Zemana je nikdo nepozná zda jsou to zdravotní problémy nebo je nalitej.

vladimir komarek (neověřeno)

Pan prezident je nemocný člověk.Už je nějak mimo realitu.No nemoc je to vážná.

Stevens04 (neověřeno)

Pražáci ještě nepochopili, že Zeman je všem u perdele, ale čím víc nám budou cpát jejich představy, tím spíš lidé budou volit opak, tak až příště někoho nebudete chtít zvolit, poproste Kalouska ať ho všude chválí a podporuje a zaplaťte takovou reklamu, aby jeho ksicht byl v každém médiu a na každém billboardu, pak jistě vyhraje váš kandidát.

Zdeněk Prouza

Tento člověk mi silně připomíná komunistické doby předlistopadové, kdy oni všelijací partajnící a bolševici si mysleli, že oni mohou všechno. Co je to slušnost a svědomí? Je zde vidět, že je velmi špatné zvolit do čela politiky jako presidenta nějakého ekonomické pragmatika, jemuž je nějaká morálka, slušnost a víra, že to by mělo podle toho především platit, tak někde u zádele. Prostě nebát se a nekrást. A ne nebát se nakrást, viďte p. Zemane, Klausi či Babiši? Už tu bylo prognostiků a ekonomů, volme filosofy! PRAGMATICI MAJÍ JIM JENOM SLOUŽIT, ABY TO VŠE FUNGOVALA. ONI VŠAK hodnoty NEMAJÍ VYTVÁŘET. Závěrem podle p. Vaculíka cituji: Vždycky se najde nějaká svině, která využiji jiných hlupáků, aby je dovedli k moci.

Družba (neověřeno)

Úctyhodná a dojemná péče o Zemana. Co udělali všichni ti útlocitní zájemci o jeho zdraví s Bakalou, zlodějem 43 000 bytů obyčejných lidí, kromě jiného, za těch cca 20 let ? Jak komentovali to, že na předvolání před české soudy Bakala kašle, ale ukradených desítek českých miliard se neštítí ? Kdo bude řešit Bakalu ? Ti politici a sluníčkář, kterým tohle nevadí už asi 20 let ?

RK (neověřeno)

dandy1 , pokud by moje dítě udělalo to co Bakala nebo Kožený tak mu to klidně řeknu sám , a nemusí to říkat učitelka ve škole.

Libor Ševčík (neověřeno)

Zemana by měla vláda okamžitě degradovat než nám udělá ostudu ještě víc po celé zeměkouli a v celé sluneční soustavě. Jde už na něho stařecká retardace a svou debilitu si vylévá na celém národu. Zlatý Gustav Husák.

George (neověřeno)

Jediné co můžeme v této chvíli udělat je MZ politovat a ignorovat.Pokud ho budou ignorovat i novináři,pak se o jeho excesech nikdo nedozví a on může bez ostudy dokončit svoje volební období.

Vaclav Flek (neověřeno)

Milos Zeman je bezesporu stary (mozna predcasne) a unaveny muz, ktery rozhodne nema na to, aby zastaval urad prezidenta zeme. Jako lekare mne mrzi, ze se na spolecne zprave nekolika lekaru o jeho zpusobilosti vykonavat druhy prezidentsky mandat podilel i odbornik v oblasti onkologie, jakkoliv se vymezil mantinely - jenom o onkologii, a jenom, na zaklade predlozene zdravotnicke dokumentace (tedy zadna vysetreni, ktera by si odbornik mohl vyzadat). Nejsem psychiatr, ale Zemanova selhani jsou jiz natolik zrejma, ze je vnimaji i laici. Pripominam osud byvaleho prezidenta Ludvika Svobody, zvoleneho do funkce podruhe v situaci, kdy jiz jeho zdravotni a psychicky stav neodpovidal vykonu funkce, o cemz svedci jeho trapny odchod (odvolani na zaklade clanku zakona, prijateho o den drive poslusnym snemovnim shromazdenim).

Gerard (neověřeno)

Já bych spíš konstatoval, že to z něj dělají novináří - tedy ta zběř.Člověk který splácí hypotéku chodí na STK a různé další zhovadilosti které ssebou nese život, ten na takové blbosti nemá čas a je mu to celkem jedno. Jak dopadly volby, někdo vyhrál a vládne jiný. Třeba se nám Drahoš prosadí v senátu. Nějakým obvzlášť vypečeným návrhem.A po Zemanovi to má jistý, tedy, pokud si to nekouipí někdo jiný. Ivo-Ano a jsem rád, že to o mě vypovídá.Co vy, máte také ano? Sám jste se nevyjádřil.

azjol (neověřeno)

Až nebude proč nadávat na Miloše Zemana, bude to znamenat, že se vše obrátilo v dobré, nebo že už není mezi námi.

martyd. (neověřeno)

Zemoš má doma určitě sarkofág z hvězdné brány.

PeEl (neověřeno)

Vážení, všimněnež si, že všichni tzv. odpůrci Zemana melou jka kafemlýnek dokola - je vulgární, není zdravý a podobné hlouposti. To, že někdy prudí je právě dobře! Chcete, aby tady byl zase nějaký takový Klaus v podobě Drahoše a vytuneloval vše co tu zbylo? Měli bycom spíše plivat na Klause, protože už jen daňový únik za lehké topné oleje, který mu šel pod rukama jako ministru financí, tak by zamázl celý dluh! Na takové házejme špínu či proveďme s nimi defenestraci či i horší tresty, protože skrze jejich černé účty a bílé koně nedostaneme z nich ani vindru! Hmm, vždycky jak toto čtu, tak se zamýšlím, co se stalo s tak chytrým národem? Jme jen stádo pi.t.o.m.ců, co upřednostňuje nějaké malinké nevýznamné věci! Myslíte si, že by němci či francouzi apod. (zápaďáci) se na nás dívali jinak, kdyby byl prezidentem někdo jiný? Nebuďte naivní!

Stránky