Batole omylem zastřelilo svou matku během online konference. Mohl za to jeho otec

Každý majitel zbraně má povinnost ji náležitě zabezpečit
 

Dvojnásobná matka Shamaya Lynn zemřela na následky střelné rány do hlavy. Její přítel a otec dítěte čelí obvinění z vraždy. Jak je možné, že se něco takového mohlo stát? Pár mohl této hororové události lehce předejít.

Otec dvouletého dítěte, které zastřelilo svou matku, byl obviněn z její smrti. Veondre Avery (22) čelí obvinění ze zabití a zanedbání bezpečného skladování střelné zbraně. Obětí byla jeho přítelkyně Shamaya Lynn (21), která zemřela na následky střelného zranění do hlavy.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Tele Real RD (@telerealrd)

Batole zbraň našlo a omylem svou matku zastřelilo během pracovního videohovoru, v domě v americké Floridě, kde rodina pobývala. Jeden z účastníků online pracovního meetingu zavoval záchranku, které oznámil, že z domu ženy slyšel hluk a ona se poté skácela na zem.

Státní zástupce uvedl, že když na místo dorazila policie, tak našli Averyho, jak na 21leté ženě provádí resuscitaci.

V záznamu hovoru je slyšet muž, nejspíše právě Avery, který záchranáře prosí o to, aby si pospíšili. Dispečerovi řekl, že se právě vrátil domů a našel svou přítelkyni krvácející na podlaze a vůbec netušil, co se stalo.

V záznamu bylo také možné slyšet, jak se ženu snažil oživit. Ani jedno z dětí, které byly v domě přítomny, včetně toho, které střílelo, nebylo zraněno.

Policejní vyšetřovatelé zjistili, že zbraň se nacházela v batohu v ložnici manželů. Policista Altamonte Springs řekl, že majitelé zbraní mají odpovědnost je řádně zabezpečit. „Vím, že je to tragické. Vím, že to nechtěl udělat, ale každý čin má své následky.“

Zdroj: Daily Star

KAM DÁL: Pamatujete si Bernáškovou ze seriálu Ulice? Zkrvavená herečka teď vyděsila nejen fanoušky.