Jak dnes žije žena, která přišla o nohu při tragédii na horské dráze? Jsem neskutečně šťastná, říká. A má důvod!

Právě zde k tragédii došlo
 

Čtyři vážná zranění a mnoho drobných šrámů. Takový byl výsledek nehody horské dráhy v zábavním parku Alton Towers na jihu hrabství Yorkshire v Anglii v létě roku 2015. Vicky Balchová musela podstoupit operaci, během které jí lékaři amputovali nohu. Myslela si, že je to konec světa. Teď má ale obrovský důvod být zase šťastná.

Byl to nádherný den, který se však rázem změnil v peklo. Plně obsazený vlak na horské dráze v Alton Towers se v rychlosti srazil s jiným. Vicky přišla o nohu a podle webu Daily Record si myslela, že už nikdy nebude mít děti. Právě miminko přitom bylo jedním z jejích největších snů. Osud tomu ale chtěl, že pětadvacetiletá žena přeci jen kus svého štěstí dostala.

Jsme tak moc šťastni

V dojemném příspěvku na Instagramu neskrývala emoce. „Jsem konečně připravena představit vám nejnovějšího člena rodiny. Venanzio Joseph Manciocchi se narodil 3. 3. 2021.“ Ukázala také fotku z nemocnice, kde se malý chlapec kolébá.

 

 

 

Když poprvé oznámila těhotenství, byla nadšená. „Dino a já jsem tak šťastni. Je to nejlepší zpráva na světě, nemohu uvěřit tomu, že budeme mít miminko.“ Přiznávala, že po nehodě ležela v nemocnici zničená a bez chuti do života, pokračuje Daily Record.

Mít vztah mi přišlo nemožné, natož dítě

Věděla, že už si nikdy neobuje krásné boty, které má doma, nepůjde tančit s přáteli. „Říkala jsem mamce, že už mě teď nikdo nebude chtít. Mít normální vztah mi přišlo nemožné, natož porodit dítě. Občas jsem v sobě měla tolik bolesti, že jsem myslela, že nezvládnu jediný další den,“ přiznává po letech.

 

 

Velkou obavou samozřejmě byla i možnost, že kvůli zraněním nebude moci děti vůbec mít. „Naštěstí jsem několik měsíců po nehodě šla k odborníkovi, který mě ujistil, že v tomto ohledu bude všechno v pořádku.“ S Dinem se zasnoubila v roce 2018 v Itálii, kvůli pandemii koronaviru ale svatbu odložili. I díky tomu se tak mohli začít snažit o dítě o něco dříve. A výsledek už je na světě...

KAM DÁL: Ochrana očí dokáže zpomalit šíření koronaviru. Slzy jsou ale velký problém, říká uznávaný oční chirurg.


To nejzajímavější do Vašeho e-mailu

Přihlášení k odběru newsletteru