Olga (32): Kamarádka mi představila přítele. Poznala jsem v něm muže, který mi moc ublížil, nemohla jsem jednat jinak

Olze okamžitě naskočily veškeré ošklivé vzpomínky
 

Rande ve čtyřech bývá většinou zábava. Tentokrát se ale pro Olgu změnilo v noční můru. Její kamarádka totiž do baru přivedla svého nového přítele, ve kterém dvaatřicetiletá účetní poznala člověka, který mohl za její psychické problémy. Reakce? Asi nikoho nepřekvapí.

Jak se může poklidný večer jako mávnutím kouzelného proutku změnit v děsivý zážitek? Zeptejte se paní Olgy, má s tím zkušenost. „Byla jsem uvolněná, dobře jsem se bavila. A pak jsem ho viděla, držel se s Petrou za ruku a usmíval se tím nezapomenutelným způsobem. Krve by se ve mně nedořezal,“ začíná sympatická blondýnka své vyprávění.

Málem jsem mu rozdrtila ruku

Její kamarádka nejprve nic nepoznala. „Ale můj partner ano. Kamilovi jsem drtila ruku takovou silou, že si ji musel vykroutit. Nic neříkal, jen se na mě tázavě díval. Já mu naznačila, že musím na záchod, a rychle odběhla.“ Olga však věděla, že se na toaletě nemůže schovávat věčně. Dřív nebo později musí pryč.

Asi po deseti dlouhých minutách se tedy vrátila. Její partner ji objal, zatímco kamarádka jim představila svého přítele. „Tvrdila, že je pilot a že se seznámili na letišti, když přiletěla z dovolené. Vypadali tak šťastně. On mi podal ruku jakoby nic. Prostě si na nic nepamatoval,“ nechápala Olga.

Ještě dnes to mám jako v mlze

Jí se ale všechno vybavilo, jako by se to stalo včera. „Byl to on, "kápo" partičky, která se nám roky posmívala a šikanovala nás. Ponižovali nás nadávkami, říkali nám, že jsme tlusté a ošklivé a tak dále. V deváté třídě jsem kvůli němu musela k psychiatrovi, protože jsem to prostě nedávala,“ vysvětluje Olga.

Teď stál před ní jako nový objev jedné z jejích nejlepších kamarádek. „Já to ale v sobě nemohla dusit. Pamatuji si jen, jak mi škubla ruka, ve které jsem držela skleničku, a její obsah letí do jeho tváře. Pak jsem byla v taxíku a jela domů. Vše mám ještě dnes zahaleno mlhou, můj Kamil mi musel vše popisovat.“

Po několika dnech zavolala kamarádce a vše jí vysvětlila. „Pochopila to, poslala ho do háje. Jsem jí za to vděčná, nemohla bych se s ním setkávat. Myslela jsem, že je to vše za mnou, ale evidentně to stále někde hluboko mám.“

(v příběhu je na žádost čtenářky změněno jméno, fotka u článku je pouze ilustrační)

KAM DÁL: Vdaná učitelka svedla svého žáka. Na povrch vypluly podrobnosti, které nejsou pro každého.