Tři ženy zjistily, že chodí se stejným mužem. Jejich reakce z něj udělala hlupáka

Přítel třech kamarádek, které se spolu vydaly na výlet, v té době chodil se šesti dívkami najednou
 

Ve stejný čas všechny tři ženy podváděl jeden jediný muž. Když to zjistily, tak se s ním rozešly a splnily si sen, o kterém každé z nich vyprávěl. Nyní projíždějí zemí a zažívají neuvěřitelná dobrodružství.

Místo toho, aby kvůli nepříjemnému zjištění brečely a trhaly si vlasy, vyrazily na několikaměsíční výlet ve zrenovovaném sterém autobusu. Abi Robertsová (19), Bekah Kingová (18) a Morgan Taborová (21) si ho samy zrenovovaly tak, aby byl co nejpohodlnější.

Mají se lépe než kdy předtím

Na cestu vyrazily před několika měsíci a aktuálně kempují v americkém městě Bozeman. Chodí na výšlapy, toulají se po tamější přírodě a zkrátka si užívají života. Svou cestu dokumentují na instagramovém profilu The BAM bus, jehož jméno je složené z jejich iniciálů.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by FINE CREW (@the.bam.bus)

„Skvěle se bavíme, zkrátka teď všechny žijeme svůj sen,“ řekla Taborová pro americký deník The Washington Post. „Je neuvěřitelné, že se to děje kvůli němu.“

Šokující zjištění

Všechno to začalo v prosinci. Taborové se chování jejího tehdejšího přítele zdálo podezřelé. Všimla si, že její přítel píše hned několika dalším ženám a že mu také komentují příspěvky na Instagramu.

„Nedalo mi to spát, tak jsem si jednu z nich na Instagramu vypátrala,“ přiznala Taborová.

To, co zjistila, ji naprosto šokovalo

„Téměř všechny fotky na profilu té holky byly s mým přítelem,“ popsala. Taborová dívku kontaktovala. Ta byla ve stejném šoku a nemohla tomu uvěřit. To ale ještě nebylo všechno. Začaly spolu pátrat dále a kontaktovaly další dívku, která se objevovala u jejich přítele na sociální síti.

Společně na něj nastražily past. Počkaly, až se uvidí s jednou z nich, a společně ho všechny konfrontovaly pomocí videohovoru.

Chodil s šesti dívkami najednou

Počkaly, až přijel k Morgan na návštěvu, ta zapnula videohovor a celou situaci okomentovala: „Podívej, našla jsem si nové kamarádky.“

„To, jak mu spadla čelist, když viděl, s kým si volám, byl skoro filmový moment,“ vzpomínala Taborová. Po tom, co záletník přistižený přímo při činu odešel, pátraly dál. Nakonec zjistily, že chodil najednou s šesti dívkami.

Splnily si jeho sen

To, že si našly nové kamarádky, ale nebyla jen fráze. Dívky si po rozchodu volaly několik měsíců a navzájem si pomohly zůstat pozitivní. Během této doby pak zjistily, že mají hodně společného a že by jejich společné kamarádství mohlo vydržet.

Každé z nich jejich společný přítel v době, kdy o sobě ještě nevěděly, řekl, že jeho snem je opravit si autobus a cestovat s ním křížem krážem po státech. To je dopálilo ještě více, tak mu sen vzaly a splnily si ho. Další důkaz toho, že všechno zlé je k něčemu dobré.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by FINE CREW (@the.bam.bus)

Zdroj: The Washington Post

KAM DÁL: Jejich partnery si pletou s babičkou nebo dědou. Nejen Clooney nebo Douglas si našli zajíčky.


To nejzajímavější do Vašeho e-mailu

Přihlášení k odběru newsletteru