Koptovy dcery jsou pescetariánky: Léta už jsem kvůli vaší debilní dietě neviděl prasátko, říká smutně

Koptovy dcery si s chutí dají rybu, maso na talíři ale nemá šanci
Zobrazit fotogalerii (3)
  |   zajímavost

Herec Václav Kopta ze seriálu Co ste hasiči oslavil nedávno s manželkou Simonou Vrbickou čtyřicet let od prvního rande. Za tu dobu si možná prošli různými krizemi, nikdy ale jeden druhého neposlali k šípku. Teď je ale doma prý dusno kvůli dcerám. Dvě generace pod jednou střechou, to je někdy pořádný oříšek!

Se Simonou Vrbickou tvoří Václav Kopta harmonický pár. Jenže občas je prý jejich domácnost jako minové pole! „Holky s námi bydlí pod jednou střechou, a tak se občas neubráním tomu tatínkování,“ říká Kopta. To ale dospělé dámy nerady slyší. Často jim tatínek připomene boty v předsíni nebo neuklizené pokojíčky.

Václav Kopta je milovník masa

Řeč je o dvou krásných dcerách, na které jsou rodiče velmi pyšní – starší dcera Františka studuje management na Vysoké škole ekonomické a mladší Jana se vydala na konzervatoř. Navzdory tomu, že jí to ani jeden z rodičů nedoporučoval. Dnes je z ní začínající zpěvačka, která vystupuje pod jménem Leeloo. 

Jenže obě děvčata jsou pescetariánky, což je dost odlišná strava proti tomu, co vidí na talíři rád Václav Kopta. Znamená to, že kromě vegetariánské stravy konzumují pouze rybí maso. „Léta už jsem kvůli téhle vaší debilní dietě neviděl prasátko,“ zlobí se Kopta, který maso naprosto zbožňuje. „Z těch ryb už mi rostou i šupiny,“ dodává. 

Dočkají se vnoučátek?

V krásné vile na pražské Hanspaulce žije celá rodina stále pohromadě, a tak je i strava předmětem každodenních otázek. A někdy jim je zkrátka už celý dům malý. „Na nervy jim určitě lezu, jako každý fotr,“ říká herec. V podobném duchu mluvila i jeho žena Simona Vrbická pro portál iDNES.cz: „Někdy si vzpomeneme, když jsme měli malý holky, že to byla sranda a byly to krásný doby.“

Nejraději už by se viděla u nich na zahradě s vnoučátky, to ale ještě není ani pro jednu z dívek na pořadu dne. Navíc žádná nepotkala svou životní lásku. „Zatím to vždycky tak rychle skončilo, že do toho ani nechceme tahat rodinu,“ řekly slečny před časem v Show Jana Krause.

Zdroj: iDNES.cz, FTV Prima, denik.cz

KAM DÁL: Je jen málo hereček, které jsem neměl, říká milovník Jiří Langmajer.