Boháče střelila přítelkyně ve spánku do hlavy, pak zbraň obrátila proti sobě. Důvody zaskočily i zkušené policisty

Místo činu nevypadalo pěkně...
 

Jednu z jeho legálně držených zbraní zřejmě použila přítelkyně Eltona Goncalvese Campela k tomu, aby ho ve spánku zastřelila. Podle policie pak Isabela de Araujo Valenca zbraň otočila proti sobě a zabila se ranou do hlavy. Důvod smrti podnikatele z jedné z nejbohatších rodin Brazílie je však podle webu Daily Star do jisté míry stále záhadou.

Tělo pana Eltona Goncalvese Campela (35) bylo nalezeno se střelnou ranou v hlavě v luxusním bytě jeho rodičů v bohaté čtvrti Horto Florestal v Salvadoru na severovýchodě Brazílie, kde si pár užíval dovolenou. 

Bohatý obchodník byl údajně zastřelen svou přítelkyní, když spal. Isabela de Araujo Valenca měla podle policie okamžitě poté zbraň obrátit proti sobě a stisknout spoušť podruhé. 

Milovali se a byli veselí

Campelo pocházel z obce Juazeiro ve státě Bahia, jejímž hlavním městem je právě Salvador. Byl z velmi vlivné rodiny, která provozuje úspěšný obchod s koženým zbožím. Jeho otec byl v době tragédie také v domě, prý si ale myslel, že zvuky střelby jsou předměty padající na podlahu.

Podle místních nic nenasvědčovalo tomu, že by k vraždě a sebevraždě mělo dojít. „Oba byli zamilovaní, veselí. Nebo se tak alespoň tvářili. Všichni jsme z toho v šoku, nerozumíme tomu,“ potvrdil Daily Star devětatřicetiletý Rodrigo Sousa, který v Salvadoru provozuje malou restauraci s místními specialitami.

Měli se k sobě stěhovat

Elton a Isabela spolu chodili od roku 2018. Žili spolu ve stejném městě Petrolina kousek od Juazeira, zanedlouho se k sobě měli stěhovat. Poslední fotografie, kterou zveřejnila Isabela v sobotu kolem osmé hodiny večer, ukazuje pár společně na lodi. Na sociálních sítích přátelé obou píší o tragédii a požádali o modlitby.

Podle policie mohly být za důvodem tragédie obavy o to, že žena o svého drahého přijde. Brutalita a plánování však podle Daily Star zaskočilo i zkušené kriminalisty.

KAM DÁL: Drsný osud Sabiny Laurinové: Ztráta dítěte a masivní krvácení způsobené prudkým úderem do břicha.


To nejzajímavější do Vašeho e-mailu

Přihlášení k odběru newsletteru