Borhyová ukázala žhavou fotku z italské pláže. Málokdo by jí hádal skoro 43 let

Borhyová byla zasnoubená se současným partnerem tenistky Karolíny Plíškové Michalem Hrdličkou
 

Pandemie koronaviru a restriktivní opatření znamenají, že mnoho z nás může na prosluněnou dovolenou jen vzpomínat. Jinak na tom nejsou ani známé tváře, jako například moderátorka zpráv televize Nova Lucie Borhyová. Při pohledu na ni se však člověk musí ptát, zda téhle kočce fakt bude za pár týdnů 43 let?

Když se řekne Nova, většině lidí se asi stále vybaví jméno Lucie Borhyové. Není se čemu divit, je opravdovou stálicí. Na Nově začínala už v roce 1997 jako pomocná redaktorka, od té doby se několikrát stala její nejoblíbenější tváří. Zahrála si i v některých seriálech, jako je Ulice nebo Comeback.

Oba vypadají pořád stejně

Sympatická blondýnka jako by nestárla. Vypadá pořád téměř stejně (ostatně její moderátorský partner Rey Koranteng také). A tak je jasné, že i na sociálních sítích má celou řadu fanoušků, kteří dychtivě čekají na každou její fotku. Dočkali se.

 

 

„Tato vznikla v Itálii na pláži, i když to vypadá spíš jako v ateliéru,“ napsala si ke snímku, nad kterým se každý musí pozastavit a položit si otázku, kolik že je Borhyové vlastně let? Tak vězte, že jí na začátku dubna bude už 43!

Lidé jí samozřejmě fotku hojně komentují. „Modelka,“ má jasno jedna z fanynek. „Nádherná jsi,“ přidávají se další. Jen těžko byste hledali negativní komentář, které jsou u jiných celebrit pravidlem i pod pozitivně laděným příspěvkem. I to svědčí o tom, že Borhyová je zkrátka fenomén...

KAM DÁL: Adam Vojtěch byl jedním z nejlepších ministrů zdravotnictví. Jen příliš brzy ustoupil tlaku, říká jeho bývalý podřízený.


To nejzajímavější do Vašeho e-mailu

Přihlášení k odběru newsletteru