Dvouletého chlapce našla policie mrtvého v popelnici, jeho poslední fotka je pouze pro silné povahy. Obviněn byl přítel jeho matky

Nebohého hocha našli mezi hromadou odpadků
 

Snad všichni policisté okresu Laramie County ve státě Wyoming se snažili vypátrat dvouletého chlapce. Našli ho bohužel po pár hodinách mrtvého v odpadkovém koši poblíž bytového komplexu ve městě Cheyenne. Z vraždy Athiana Rivery už byl obviněn partner jeho matky.

Celý tragický příběh už se zřejmě začal odehrávat před několika týdny, možná dokonce i měsíci. Podle informací z policejní stanice v Cheyenne, které zveřejnil web Daily Star, to totiž vypadá, že obviněný muž chlapce zneužíval.

Zřejmě ho také zneužíval

Malý Athiana mu pak možná pohrozil, že vše někomu řekne, a právě to mohlo být důvodem k odpornému činu. „Zatím nebudeme zveřejňovat další informace. Případ stále vyšetřujeme,“ zní prohlášení policie. Jisté je, že chlapec byl živý spatřen naposledy na rohu Desmet Drive pár hodin předtím, než ho našla policie.

 

**UPDATE** The child was found to be deceased. This incident is still under investigation by the Cheyenne Police...

Zveřejnil(a) Cheyenne Police Department dne Pátek 19. února 2021

Některá fakta už jsou ale podle Daily Star známá. Obviněným mužem je prý sedmadvacetiletý Wyatt Lamp, který žil s matkou zavražděného hocha. Původně měl být vzat do vazby kvůli nesouvisejícímu trestnému činu, protože se nedostavil k soudu, a tím porušil pravidla podmínečného propuštění.

KAM DÁL: Václav (66): Lidé se ke mně bojí přiblížit, aby něco nechytli. Nejhorší je to v létě.