Hanychová se randění nebojí! Na vodu vyrazila s dětmi i sexy kormidelníkem

Podnikatelka Agáta Hanychová hledá lásku a muže, který s ní bude sdílet rodinu
 

Bývalá manželka herce Jakuba Prachaře si pořídila dalšího kormidelníka pro svůj život. Na vodáckém výletě svěřila Agáta Hanychová novému partnerovi i své děti, které s nimi vyrazily na sjíždění řeky Vltavy. Po odloučení od exmanžela jde v případě podnikatelky o šestého partnera a opět zatvrzele tvrdí, že právě Jan Loskot je pro ni konečně ten pravý. Na jak dlouho? 

Po nepovedeném manželství Agáty Hanychové a Jakuba Prachaře může celý svět sledovat, jak se máma dvou dětí snaží úpěnlivě najít dalšího muže, s nímž bude fungovat v rodinné pohodě. Právě po té máma Mii (3) a Kryšpína (9) údajně velmi touží a dokonce by se ani nebránila třetímu přírůstku. Je sympatický Honza pro takovou roli tím pravým? 

Jiný recept na lásku? 

O tom se musí Agáta přesvědčit na vlastní kůži a podle všeho je také nutné, aby výběr "dalšího taťky" schválily i její děti. Jak jinak si vysvětlit, že každý nový objev představí po prvním či druhém randíčku svým dětem? Na to totiž bývají maminky po rozchodech s jejich otci celkem háklivé, a i když randí, většinou své děti seznamují s partnery až ve chvíli, kdy se vztah posune do vážnější roviny. Agáta vyznává v hledání lásky zřejmě zcela odlišný recept a svým dětem už odmala vzkazuje, že randění je fajn a není třeba si s ním lámat hlavu. 

 

Voda vztah prověří

Honza Loskot je v pořadí již šestým mužem, s nímž se Agáta Hanychová veřejně pochlubila od chvíle, kdy s Prachařem oznámili definitivní odloučení. V zimě patřilo její srdce extravagantnímu truhláři Adamovi, sjížděli spolu hory na prkně a fotili reklamní snímky. Image radikálně změnila v době, kdy se scházela s producentem Tomášem. Od května se snaží o prohloubení vztahu právě s Honzou, který je o devět let starší než ona a dle jejích slov skvěle vaří, má vlastní auto i práci a zřejmě to umí dobře i na pozici kormidelníka. O tom přesvědčil také její děti Miu a Kryšpína, které s nimi strávily společnou dovolenou na vodě. „Uz 10 minut neprsi:))) at zije voda s dobrodružstvím :))) suchého nemame uz nic:)) ale zase na to aspon budem vsichni vzpomínat:)...“ napsala Agáta na svůj instagram a přidala fotky z Českého Krumlova, kterým projžděli jako spokojená rodinka na gumovém člunu. 

Známé vodácké pořekadlo tvrdí, že přežít vodu bez hádek a rozepří, obzvlášť v deštivém počasí, je ten nejlepší start pro dobře fungující vztah. Pokud to impulsivní Agáta zvládla a ukáže nám další fotku se sympaťákem Janem za další týden či dva, pak bude možná právě on tím správným mužem pro založení rodiny. A na co vsází Agátini fanoušci na sítích? S ohledem na Agátinu historii randění se přiklánějí spíše k brzkému rozchodu. 

KAM DÁL: Monumentální dálnice uprostřed Prahy. Přes magistrálu se bude moci chodit pešky nejen špinavým podchodem.


To nejzajímavější do Vašeho e-mailu

Přihlášení k odběru newsletteru