Hvězda Instagramu zmizela. Její poslední příspěvek s malou dcerkou, která trpěla nemocí mozku, je dojemný

Je to velká záhada. Je Jessica v pořádku? A co její dcera?
 

Před více než rokem zveřejnila zatím poslední příspěvek, ve kterém lidi prosila, aby posílali peníze organizacím, které bojovaly s lesními požáry. Přitom Australanka Jessica Steinová fanoušky pravidelně zásobovala snímky ze života své okouzlující rodiny. Najednou jako když utne, píše web Daily Star. Je živá? Nebo se něco stalo s její dcerou Rumi, která trpěla Downovým syndromem?

Odmlčet se na více než rok nedává smysl. Tím spíš, že Jessica má sociální sítě jako zdroj obživy. Když tedy přestala sdílet příspěvky, její fanoušci se logicky začali bát. Její poslední post na Instagramu byl ze 4. ledna 2020, ve kterém prosila více než dva miliony svých sledujících, aby darovali peníze organizacím bojujícím proti australským požárům.

Modlím se za vás i vaši rodinu

Do té doby pravidelně ukazovala svůj život, hlavně pak tříletou dceru Rumi, které lékaři diagnostikovali Downův syndrom. „Poutník v minulém životě, maminka nejsilnějšího a nejšťastnějšího člověka,“ má napsáno na svém profilu. Jejich fotka fotka byla nahrána 16. července 2019.

 

Není se čemu divit, že lidé jí bombardují zprávami. Zatím bez reakce. „Už je to dlouho, co jste se připojila k Instagramu. Doufám, že vy i vaše rodina jste v pořádku,“ stále věří jeden z fanoušků. „Modlím se za vás i vaši rodinu,“ přidává další.

Na péči o dcerku vybrala peníze

Jessica v roce založila stránku GoFundme, aby získala peníze na účty za lékařskou péči pro svou dcerku. A získala 235 804 dolarů. Spolu s partnerem Patrickem Cooperem prostředky investovali do zdravotní péče včetně fyzioterapie, logopedie či lékařského vybavení.

 

 

 

„Bohužel všechny naše úspory jsou dávno pryč. Od rodiny už jsme si půjčili několik tisíc, ale znovu musíme platit další a další věci. Momentálně máme dohromady 2 020 dolarů. Ani jeden pracovat nemůžeme, protože se nepřetržitě staráme o Ru.“

KAM DÁL: Seriál Anatomie života nepřekvapuje. Je Ordinací v růžové zahradě bez honorářů Rychlého, Čenského či Adamovské.


To nejzajímavější do Vašeho e-mailu

Přihlášení k odběru newsletteru