Známá influencerka (36) ukázala dítě, které má s nevlastním synem (21). Jeho otec prozradil, jak ho s ním podváděla

Představa, že moje žena chodí vedle do pokoje za synem...
 

Je to takový zapeklitý vztahový trojúhelník. Populární ruská influencerka Marina Balmasheva byla vdaná za Alexeye Shavyrina. Zakoukala se však do jeho jedenadvacetiletého syna Vladimira. Mezitím však s Alexeyem adoptovali pět dětí. On je teď vychovává, zatímco Marina porodila Vladimirovu dceru, píše web Daily Star.

Kdyby tento vztahový propletenec vytvořila a napsala Rosamunde Pilcherová, jistě by v jejích příbezích z červené knihovny vynikal. Například název Jak jsem spala s tátou i jeho synem by se dost možná ujal. Přitom Marina znala Vladimira od jeho sedmi let, v té době se totiž provdala za jeho otce.

Suďte nás, ale my jsme šťastni

Ruská bloggerka se loni v létě vdala za Vladimira 'Vova' Shavyrina, letos v lednu mu pak porodila jejich dceru Olgu Vladimirovnu. „Nikdy nevíš, co život přinese a kdy potkáš člověka, který tě rozesměje. Vím, že nás někteří lidí budou soudit, jiní nás naopak podpoří. My jsme ale šťastní a přejeme si, aby byl každý,“ napsala si na sociální sítě Marina.

 

Holčička se narodila v porodnici v Krasnodaru, novopečený tatínek však u radostné události nebyl. Pár neprozradil, zda kvůli restriktivním opatřením souvisejícím s nemocí covid-19, nebo to bylo jeho osobní rozhodnutí.

Tohle jim nikdy neodpustím

Bez zajímavosti jistě není ani to, že po rozvodu Alexey odvedl pět dětí, které s Marinou adoptovali, a vychovává je nyní sám. Obvinil ji z toho, že jeho syna svedla, zatímco on pracoval, aby je všechny uživil. S partnery nemluví, nic se na tom nezměnilo ani po narození vnučky.

„Odpustil bych jí, kdyby nešlo o mého syna. Když jsem spal, ona běžela do jeho pokoje, kde měli sex. Nestyděli se, ani když jsem byl jen pár metrů vedle. Pak si lehla ke mně do postele a dělala, že se vůbec nic nestalo. Tohle nikdy neodpustím,“ popsal Alexey, jak "fungovala" jejich domácnost.

KAM DÁL: Muž omylem poslal odvážnou fotku desítkám žen v hromadném chatu. Jeho reakce pak celkem překvapila.


To nejzajímavější do Vašeho e-mailu

Přihlášení k odběru newsletteru